Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Saki nē, dubultzodam! Kā saglabāt sejas ovālu?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

r gadiem dubultzoda veidošanās ir ļoti bieži sastopama parādība. Ar šo problēmu sastopas ne tikai pusmūža vecuma sievietes, bet arī jaunieši un jaunas meitenes. Kādi ir tā iemesli un, kā cīnīties ar šo parādību? Skaidro Baltijā pirmais Beauty Online serviss INTENSA.PRO

Dubultzods ir lieko tauku uzkrāšanās, kas izraisa tā nokarāšanos un veido kroku. Tauku uzkrāšanās iemesli var būt dažādi: 
1) ģenētiska predispozīcija;
2) tendence uz tuklumu;
3) strauja novājēšana.

Varbūt, ka cilvēks staigā sakņupis vai guļ uz pārāk augsta spilvena. Kā atbrīvoties no dubultzoda? Plastiskā ķirurģija ir dārga, un ne visi arī labprātīgi vēlas “gulties” zem ķirurga skalpeļa. Eksitē arī bezoperācijas metodes, kas īsā laikā palīdzēs sasniegt maksimālo efektu.

Salonā
Mūsdienās šīs problēmas novēršanai, kosmetologi iesaka izmantot dažādas aparatūras iedarbības metodes, piemēram:

LPG masāža
Tā ir ātra, ērta un nesāpīga procedūra, ar kuras palīdzību var atrisināt dažādas estētiskas problēmas.
LPG masāžu veic ar speciāla aparāta palīdzību, kas savienots ar ādu masējošiem rullīšiem. Meistars ar rullīšiem masē klienta ādu. Turklāt procedūras intensīvumu var regulēt. Starp rullīšiem rodas vakuuma efekts, kas izprovocē tauku sadedzināšanu. Procedūras laikā no organisma tiek izvadīts liekais šķidrums, uzlabojas vielmaiņas procesi, paātrinās limfātiskās sistēmas darbība, tiek nodrošināta audu barošana, bet no organisma izvadīti toksīni.

Mezoterapija
Tā ir bioloģiski aktīvo vielu un vitamīnu kompleksa ievadīšana ādā, izmantojot mikroinjekcijas, ar mērķi stimulēt ādas šūnu atjaunošanu, uzlabot vielmaiņu, paaugstināt tonusu, kā arī veicināt kolagēna un elastīna izstrādi. Šādu procedūru veic sejas ovāla korekcijai, grumbu izlīdzināšanai, pigmentācijas novēršanai un cīņai ar dubultzodu.

RF-liftings
Radioviļņu liftings – tā ir ādas atjaunošanas procedūra, kuras rezultātā aktivizējas kolagēna un elastīna sintēze, un būtiski jūtama ādas tonizēšana. Procedūra ir piemērota sejas ovāla un acu zonas korekcijai. Pēc procedūras apstrādātā āda kļūst tvirta, izskatās jaunāka un uzlabojas ādas vispārējais stāvoklis. Viena procedūra aizņem aptuveni 40 minūtes. Laba rezultāta sasniegšanai nepieciešams apmeklēt no 6 līdz 10 RF liftinga procedūras. Pēc procedūras uzlabojas asinsrite, tiek novērsta asins nosprostošanās kapilāros, bet galvenais, notiek acīmredzama ādas atjaunošanās.

Profilakse mājas apstākļos
Lai samazinātu liekos taukus un savilktu nokareno ādu mājas apstākļos, kā arī dubultzoda veidošanās profilaksei katru dienu nepieciešams izpildīt fiziskus vingrinājumus, ar mērķi nostiprināt kakla muskuļus, kuri atbild par ādas uzturēšanu. Piemēram, vispirms galvu noliekt uz priekšu un atpakaļ, tā, lai kakls tiktu izstiepts. Izvirzīt zodu uz priekšu, maksimāli sasprindzinot kakla muskuļus vai mēģināt ar zodu aizsniegt krūšu kurvi. Tāpat var vingrināties izrunājot patskaņus, maksimāli sasprindzinot zoda muskuļus.

Šādus vingrinājumus var izpildīt gan stāvus, gan sēžus, pa 5 – 10 reizēm no katra vingrinājuma. Rezultāts sasniedzams, ja vingrinājumus pilda regulāri.
Izņemot vingrinājumus, cīnīties par skaistu sejas ovālu var ar barojošas un mitrinošas kosmētikas palīdzību, kā arī, izmantojot kontrasta dušu un kompreses.

Stilistu padomi
Dubultzoda novēršanas process prasa laiku, un, lai jau tagad izskatītos skaisti, stilisti piedāvā dažus noslēpumus. Pirmkārt, kaklu vizuāli jāpadara garāku. To var paveikt ar īsa matu griezuma vai augstas frizūras palīdzību. Otrkārt, nav vēlams akcentēt vaigu kaulus. Treškārt, nedrīkst nēsāt apģērbu ar apkakli, kas beidzas pie kakla pamatnes, bet otrādi, izvēlēties apģērbus ar izgriezumu un dziļu dekoltē. Ceturtkārt, nepievērst uzmanību problemātiskajai zonai, izmantojot kakla lakatus un lielus aksesuārus.

Dalīties.

Atstāt Ziņu