Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Sākam publicēt Anitas garstāstu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tu noteikti esi jau ievērojusi mūsu aktīvo blogotāju Anitu. Viņas dzīvesprieks un piedzīvojumu kāre spraucas ārā teju no katras viņas slejas. Šobrīd ar prieku varam tevi iepazīstināt arī ar Anitas sarakstīto darbu – “Īres līgums”.

Pati autore savu darbu sauc par garstāstu, un, lūk, par ko tajā stāstīts:

“Viss iesākas pavisam parasti, viņš nolēma izīrēt dzīvokli, viņa ar ģimeni īrēt, savstarpējas simpātijas parādās jau pirmajā tikšanās reizē, bet tas tiek ignorēts un norakstīts uz “vienkārši patīkams cilvēks”. Dzīve galvenajiem varoņiem rit neatkarīgi vienam no otra, līdz Diānai tiek piedāvāts organizēt pārgājienu pa mežiem, vajadzīgs viens vīrieša kārtas pārstāvis šim projektam, bet neviens brīvprātīgi nepiesakās, un kā pēdējo mēģinājumu atrast kādu kandidātu aiz izmisuma piedalīties šai pasākumā piedāvā Aleksandram, kurš pieņem piedāvājumu. Starp abiem sāk veidoties sarežģītas attiecības, kas balansē starp tīru, nesavtīgu draudzību un mīlestību. Baidoties sāpināt sev tuvos un viens otru, viņi pretojas jūtām meklējot citus ceļus būt laimīgiem, bet tie vienalga noved vienam pie otra.”

Lasi – Īres līgums 1.daļa

Dalīties.

6 komentāru

  1. Jūlija Liene R. on

    Pirmā daļa ir super! Anita, apsveicu! Tik brīnos, kur visām šīm sievietēm ir laiks, lai sarakstītu grāmatas! Apbrīnoju 🙂

  2. Vienmēr ar interesi lasu Anitas slejas, tā kā romānam noteikti sekošu līdzi! Un pilnībā pievienojos Yules apbrīnam. Man arī vienmēr bijusi vēlme sarakstīt kādu romānu. Un nekas, ka neesmu rakstniece, vienkārši dzīve piespēlējusi pietiekami daudz dažādu peripetiju un situāciju, lai taptu vesela grāmata, un arī šīs meitenes taču nav rakstnieces, bet viņām sanāk interesanti stāsti. Lasu gan Kārumnieci, gan Liktens rotaļu, tagad arī lasīšu šo. Paldies portālam, kas dod šādu iespēju!

  3. Interesants sākums. Taču valoda, kā lielākajai daļai neprofesionāļu, pieklibo. Anita, ja piestrādāsi pie valodas, būs super. Dialogi izklausās nedaudz mākslīgi. Veiksmi!

  4. Anita Š. on

    Meitenes, paldies par jaukajiem vārdiem! <br>ICH, paldies par vērtīgo ieteikumu, ņešu vērā!<br>

Atstāt Ziņu