Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Sāc nedēļu kopā ar komiķi Jāni Skuteli

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ielākoties, ja kāds par tavu padarīto darbu smejas, tā nav laba zīme. Bet mūsu šīs nedēļas personībai gluži otrādi- smiekli ir augstākais novērtējums, ka darbs paveikts lieliski. Komiķis JĀNIS SKUTELIS. Šobrīd Karaliskajā improvizācijas teātrī “topā” ir viņa veidotā stāvkomēdija “Optimistika”. Viņš tai ir gan režisors, gan tekstu autors, gan arī vienīgais izpildītājs.

Kāda ir Tava laba rīta formula?
Mana laba rīta formula – pamosties, ne ātrāk ne vēlāk, bet īstajā laikā. Tad veltu brītiņu apcerei – paldies par šo rītu, būs kolosāla diena, varbūt vajag kaķi? utt.
Ideāli, ja paliek laiks kādai fiziskai aktivitātei – skrējiens vai mazā jogas tūre, un tad jau brokastis un diena ir sākusies.

Lietas, cilvēki vai vietas, kas Tevi iedvesmo?
Mani iedvesmo aktīvie sapņotāji, tie, kas sapņo un mēģina to realizēt. Mani iedvesmo vietas kur tādi cilvēki pulcējās, un vietas kur nav nekā, jo tur viss vēl var būt.

Tavs pēdējā laika labākais atklājums?
Jau labu laiku esmu priecīgs, jo esmu atklājis meditāciju. Un tagad neviens man nevar pārmest, ka es bieži neko nedaru, tā nav – es bieži meditēju. Bet ja nopietni, tā ir jautra nodarbe – pavērot sevi, savu domu gaitu, noskaņojumu maiņu, pavērot caur jautājumu – kāpēc tā un no kurienes man tas?

Par ko nav vērts uztraukties?
Es varētu teikt, ka ir vērts nomierināties par visu.

Pabeidz teikumu: Sievietes pasaule ir…
…sievietes pasaule ir sievietes ziņā.

Kā rodas idejas tavām izrādēm, kur tu atrodi visas situācijas? Vai uzticies tam, ka, tev ir smieklīgi, tāpēc būs arī citiem?
Idejas ir tur ārā. Izejot ārā atliek tikai atvērt acis un ieklausīties. Kā teica Lerijs Kings – visu ko esmu iemācījies, esmu iemācījies klausoties. Kad esmu apkopojis materiālu, dažas lietas, kas man nav īsti skaidras, pārbaudu uz kādu uzticības personu, bet pamatā, protams, ja man tas liekās interesanti un smieklīgi, tad būs vēl kāds kam būs tāpat.

Tu, kā jau daudzi, esi ieradies Rīgā no pavisam cita Latvijas nostūra. Pastāsti, vai jau no paša sākuma esi skaidri zinājis savu ceļu, vai viss vairāk vai mazāk ir nejaušība un dažādu notikumu virtene, kas tevi ir atvedusi tur, kur tu šobrīd esi?
Jā, esmu no maza, bet jauka ciemata – Dekšāres, kas ir Latgalē. Vai es skaidri zināju, ko un kā es darīšu? Nē, es nezināju, bet te nu es esmu! Vai tas ir nejauši? Domāju, ka nē, tā ir neapzināti apzināta izvēle!

Un tagad jautājums, kas droši vien ir viskaitinošākais, kādu var uzdot – Izstāsti kādu joku?
Ieskrien lapsa alā, anekdote galā!

Dalīties.

Atstāt Ziņu