Vārda dienu svin: Grieta, Strauta, Rebeka

Sāc nedēļu kopā ar Elīnu Doļģi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

iņa vienmēr ir smaidīga un šķiet, ka dzīvē viņai vienmēr veicas. Taču viņa ir arī ļoti centīga, darbīga un aizņemta sieviete, kas nebaidās uzņemties jaunus izaicināumus. Tā ir Elīna Doļģe. Viņa paspējusi darboties dažados televīzijas raidījumos un projektos. Šobrīd viņa ir aizņemta ar garšas ekspedīciju ” Mūsdienu Latvija garša”.


Kāda ir Tava laba rīta formula?
Vislabāk es jūtos, ja rīts ir bijis rimts un mierīgs un, ja tajā ir bijis laiks man pašai. Brīdis, kad sasveicināties ar sauli, brīdis, kad pateikt paldies par dienu, brīdis, kad mierīgi pasēdēt un izdzert krūzi kafijas.
Tas iedod toni visai dienai!

Lietas, cilvēki vai vietas, kas Tevi iedvesmo?
Tie ir radoši un kaislīgi cilvēki, aizrautība, svaiga un tīra smarža, dziļi stāsti, smiekli, deja, darbs, mīlestība…
Godīgi sakot, mani iedvesmo viss, kas ir man apkārt. Jau tas fakts vien, ka man ir lemts to visu piedzīvot, ir ļoti iedvesmojošs. Brīžos, kad sašļūk dūša, mēģinu to atcerēties, tas palīdz.

Tavs pēdējā laika labākais atklājums?
Atļaušanās – īsta un brīva uzdrošināšanās ir tas, kas kustina asinsriti. Man nesen bija dzimšanas diena un varbūt tie ir tie 30, taču esmu atklājusi daudz lielāku brīvību savā izvēlē. Ja gribas, ir vienkārši jādara un jābauda. Vienalga, ko kāds teiks vai nodomās. Mums katram ir sava pieredze un mums katram tā ir jāpiedzīvo. Es izvēlos labāk ko izdarīt un piedzīvot pēc iespējas vairāk. Un, lai tie suņi rej…

Par ko nav vērts uztraukties?
Uztraukties vispār nevajag. Tas neko nedod. Tā ir iznīcinoša un nevajadzīga nodarbe. Arī pati cenšos to ikdienā atcerēties. Katra situācija mūs māca un nav dota velti, tāpēc tā jāpieņem, nevis par to jāuztraucas.

Pabeidz teikumu: Sievietespasaule ir…
…piesātināta. Ne velti saka, ka tās dvēseles, kas izvēlējušās iemiesoties sievietes ķermenī, ir gatavas šajā dzīvē iemācīties vairāk.

Vai tev pašai sanāk daudz gatavot? 
Es cenšos! Protams, darba piesātinātās nedēļās tas neizdodas tik lielās devās kā gribētos. Taču zinu, ka pienāks brīdis, kad atkal gribēsies rušināties pa virtuvi kā vislabākajai mājsaimniecei. Manas attiecības ar virtuvi ir tieši tādas – vienu brīdi rezervētākas, citā- ļoti piesātinātas.

Tu esi iesaistījusies dažādos projektos. Vai tevi nebaida pārmaiņas un nezināmais?
Nē, tieši pretēji, man ļoti patīk dažādība. Jo ko gan nozīmē stabilitāte?! Stabilitāti nevar nodrošināt nedz darba līgums, nedz laulības gredzens. Stabilitāte ir paļāvība, ka viss notiks tā, kā jānotiek, ka viss būs labi.

Kas tev palīdz pieņemt nopietnus lēmumus un tikt galā ar dažādām, varbūt pat sarežģītām situācijām?
Tu vienkārši to dari un viss. To nevar tā atbildēt, patiešām nezinu.

Kas tev kā žurnālistei savā darbā patīk vislabāk?
Manā darbā visbūtiskākais ir spēja iedvesmot, gan skatītājus, gan tos, kuri paši piedalījušies stāsta vai raidījuma radīšanā. Katrs sižets ir kā mazs pārdzīvojums gan raidījumu komandai, gan mūsu stāstu varoņiem.

Pastāsti par saviem un televīzjas līkločiem. Kā tev ir gājis, ko esi darījusi un dari?
Mani televīziju līkloči. Tā kā televīzijā dažādos projektos darbojos jau sen, tāpēc ir mainījušies raidījumi un projekti, kuros esmu piedalījusies. Esmu pamainījusi arī televīzijas. Es darbojos kā freelanceris, tāpēc piedalos dažādos tv projektos, šobrīd gan visaktīvāk darbojos producentu kompānijā HansaMedia, strādājot gan raidījuma “Viss Notiek” komandā, gan veidojot garšu ekspedīciju “Mūsdienu Latvijas garša”.

Dalīties.

Atstāt Ziņu