Vārda dienu svin: Strauja, Gudrīte

Sāc nedēļu kopā ar Agnesi Kleinu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Iespējams, tu viņu esi kaut kad redzējusi uz ielas un noteikti atskatījies, lai labāk aplūkotu viņas tērpu. Iesējams, tu esi lasījusi viņas veidoto žurnālu. Šoreiz sarunājameis ar žurnāla ‘Deko’ galveno redaktori un bloga www.whimsicalagnesiga.com īpašnieci – Agnesi Kleinu. Viņu nevar nepamanīt!

Kāda ir Tava laba rīta formula?
Labs rīts man nozīmē pamosties tā ap 11.00 un ar riteni aizmīties līdz Innocent Cafe, kur mani gaida omlete un draudzene, ar kuru nu ir laiks izrunāt visu, kas pa nedēļu iekrājies. Jāsaka gan, ka tik labi rīti gan izdodas tikai reizi nedēļā.

Lietas, cilvēki vai vietas, kas Tevi iedvesmo?
Tās ir labas filmas un seriāli, kurus varu skatīties caurām nedēļas nogalēm un dažreiz arī naktī uz kādu mierīgāku darba dienu. Es visiem noteikti iesaku šos seriālus: The Modern Family, Downton Abbey, The Suits un Homeland.

Tavs pēdējā laika labākais atklājums?
Esmu atklājusi faktu, ka Tallinā notiek daudz vairāk visādu radošu aktivitāšu (ieskaitot pavisam regulāras tā saucamās garāžu izpārdošanas jeb yard sales), nekā pie mums.


Par ko nav vērts uztraukties?
Par lietām, kuras tiešām nu nekādi nevari mainīt. Tas ir, sākot ar bezjēdzīgiem komentāriem internetā, un beidzot ar nekompetentiem sava amata darītajiem.

Pabeidz teikumu: Sievietes pasaule ir…
…smieklīgāka nekā vīriešu pasaule. Mēs vienkārši darām lietas, kas bieži vien no malas izskatās muļķīgas, bet mums pašām tik un tā patīk.

Kas no šobrīd aktuālā tev pašai visvairāk patīk interjerā un modē?
Personības, kuras neseko modei, bet ar to spēlējas. Un tas ir redzams gan viņu apģērbā, gan interjerā.

Pastāsti, kāda, Tavuprāt, šobrīd Latvijā ir situācija ar modi? Kas te pašlaik notiek un uz ko lēnām ejam?
Pie mums ir tāda tendence, ka ik pa laikam uzrodas dažādi zīmoliņi un tik pat drīz tie arī nozūd. Mani vairāk interesē tie, kuri nepaguruši turpina nostiprināties un pieteikt sevi arvien pārliecinošāk. Es ar prieku sekoju līdzi Katya Shehurina un QooQoo gaitām ārpus Latvijas. Tikpat nepacietīgi gaidu, ko janvārī/februārī radīs MAREUNROL’S, lai ar to atkal dotos uz Parīzes modes nedēļu.

Klāt rudens, vai tu uzskati, ka tas ir drūmais un tumšais laiks? Ko tu ieteiktu darīt, lai tas tāds neliktos?
Rudenī ir mana dzimšanas diena, tādēļ rudens man nemaz nešķiet drūms. Bet dienās, kad tomēr nav tās labākās sajūtas, vajag agrāk iet gulēt. No rīta tomēr viss rādās skaidrāk. Un noteikti ķerieties klāt lietam, kurām vasarā neatlika laika (izšūšana, adīšana, dažādu iesāktu darbiņu pabeigšana, fotogrāfiju salikšana/salīmēšana albumos, drēbju skapja sakārtošana utt.).

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu