Vārda dienu svin: Līga

Rudens manikīrs 2014: no klasikas līdz kosmosam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

r jaunās sezonas „rudens – ziema 2014-2015” atnākšanu parādās jaunas modes dvesmas ne tikai grima un frizūru jomā, bet arī manikīra jomā. Baltijā pirmais Beauty Online serviss INTENSA.PRO apkopojis izplatītākās no tām. 

Forma un garums
No pagājušās sezonas šajā virzienā nekas īpaši nav mainījies, noapaļota nagu forma paliek modē. Nagu plātnes brīvās malas garums var būt īss, 2 – 3 milimetru garumā, vai vidēji, ap 5 milimetriem.

Mandeļveida formas cienītājas var priecāties, jo šāda forma atkal ir modē jaunajā rudens-ziemas sezonā.

Bet tiem, kam patīk eksperimentēt un pārsteigt apkārtējos cilvēkus, tiek piedāvātas daudz citas nagu formas, par kurām varat izlasīt, piemēram, šeit >>

Krāsu gamma

Bordo sarkanais
Pagajušajā sezonā šīs tonis bija populārs uz lūpām. Acīmredzot tas tik ļoti iepatikās cilvēkiem, ka dizaineri nolēma pārvietot šo veiksmīgo krāsu risinājumu arī uz nagiem. Šodien stilisti piedāvā izmantot ne tikai atklātu bordosarkanu krāsu, bet arī maigākus toņus un perlamutru. Šobrīd modē ir ne tikai pārklāt visu nagu ar bordosarkanu laku, bet arī uztaisīt “mēness” manikīru, kombinējot to ar zelta un melnajiem toņiem.

  


Plūmju krāsa

Šajā sezonā modes industrijas pārstāvji iesaka izvēlēties plūmju krāsu. Piesātināta violetā krāsa ir lielisks risinājums nagu noformēšanā vakara pasākumiem. Lai piešķirtu svinīguma efektu, var izmantot laku ar spīdumiem un gaismas atstarojošām daļinām.

  


Zelts

Jaunajā sezonā spilgts un saulains zelta manikīrs palīdzēs izkrāsot drūmu un aukstu dienu. Sen ir pagājuši tie laiki, kad zelta krāsu nagu noformēšanā uzskatīja par epatāžu. Šodien zelts ir pieņemams ne tikai vakara modē, bet arī ikdienas dzīvē. Stilisti iesaka izdaiļot pirkstus ar lakoniskiem gredzeniem, kas ir pieskaņoti manikīra tonim.

  


Metālika

Šāds tonis ir populārs jau vairākus gadus pēc kārtas, un nagi ar šādu toni nav izņēmums. Vislabāk ir izmantot matētu metāliku manikīram, kā arī var izmantot sudrabotus spīdumus, vai arī uztaisīt modernu manikīru, apvienojot metālikas un zelta krāsas. 

  


Dekoratīvie paņēmieni

Kreatīvām un drosmīgām meitenēm stilisti piedāvā pārveidot savu nagu plātni par radošu mākslas darbu.

Gradients
Gradients ir pakāpeniska pāreja no vienas krāsas uz otru, vai no tumšas krāsas uz gaišu. Šādu māksliniecisko paņēmienu jau sen izmanto manikīra meistari. Šajā sezonā dizaineri piedāvā jaunu variantu – pakāpenisku pāreju no matētas nagu lakas uz perlamutru vai uz laku ar spīdumiem.

  


Krāsainie nagi

Pirms vairākiem gadiem radās trends krāsot nagus dažādās krāsās, un tas vēl joprojām nav zaudējis savas pozīcijas. Turklāt, jaunajā sezonā visas variācijas un interpretācijas būs piemērotas. 2014. gada rudenī var uztaisīt modernu manikīru, izmantojot nagu lakas visās varavīksnes krāsās. Lai katram nadziņam ir savs tonis! Bet mierīgiem un atturīgiem cilvēkiem labāk izvēlēties tikai trīs krāsas, kas ir līdzīgos toņos.

  

Fliteri un spīdumi
Fliteri atkal ir modē! Var lietot lielus un mazus fliterus, vienādus un krāsainus, kā arī kontrastus un pieskaņotus nagu lakas krāsai. Fliteri padara tēlu ekskluzīvu un greznu. Dizaineri atgādina arī par spīdumiem, kas izskatās ne tik samāksloti, bet tāpat ļoti svinīgi. Spīdumus jālīmē vai nu pie nagu pamatnes, vai arī uz paša naga gala.

  


Kosmoss

Sievietem, kurām patīk neparasts manikīrs, jāpievērš uzmanība manikīram ar kosmisko tematiku, kas paliek arvien pieprasītāks aukstajam laikam tuvojoties. Salonā pieredzējis meistars var uztaisīt neatkārtojamu dizainu no zilas krāsas, gliteriem, krāsainām smiltiņām un akrila krāsu savienojuma.

  


Stempings

Smalku un stilīgu manikīru rudens – ziemas 2014  -2015 sezonai var izveidot ar stempinga palīdzību. Stempings ir zīmējuma uzklāšanas metode, izmantojot speciālus instrumentus. Šāds manikīrs ar katru dienu paliek modernāks un populārāks. Iegādājoties stempinga komplektu, var taisīt jaunu manikīru katru dienu, jo izmantot šādu ierīci ir ļoti viegli. Sīkāku informāciju par šo metodi var saņemt pie konsultanta pirkuma brīdī vai arī internetā. 

  


Termiskā laka

Termolaka izskatās ļoti efektīgi uz īsiem un koptiem nagiem. Jaunajā sezonā šis atklājums kļūs par trendu. Termolaka ir interesanta ar to, ka tā ir spējīga mainīt krāsu atkarībā no temperatūras, tāpēc nagu lakas krāsa siltā telpā būs citādāka nekā ārā uz ielas. Termolaka arī reaģē uz naga temperatūru, jo uz nagu virsmas temperatūra atšķiras: pie pamatnes tā ir augsta, uz gala – tieši otrādi, zema. Tas viss iespaido krāsu pāreju un maina zīmējumu atkarībā no temperatūras svārstībām.

   

Dalīties.

2 komentāru

Atstāt Ziņu