Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Emerita

Rotaslietu modē ienāk Tālo Austrumu eksotika

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā rudens un ziemas sezonā juvelierizstrādājumu modē būs Tālo Austrumu motīvi apjomīgās, bet vienlaikus smalkās un simboliem pārpilnās rotaslietās. Valdzinošas geišas, Austrumu cīņu mākslas meistari un samuraji, budistu miers, bambuslāči, urbāni dendiji, mītiski radījumi un Pekinas operas grandiozitāte – tas viss atspoguļojas krājkolekciju zīmola THOMAS SABO šī gada rudens un ziemas sezonas elegantajā kolekcijā POP NOW: EXOTIC*.

„Tuvojoties lietainam rudenim un ziemas aukstumam, piesātināts Āzijas simbolisms izdaiļos drūmos gadalaikus, ļaujot katram pašam atrast sev raksturīgus tēlus mūsu kontinentam visnotaļ eksotiskā pasaulē – Tālajos Austrumos. Vīrieši spēku ar viedumu varēs rast Austrumu cīņas mākslu citātos, kas iestrādāti aprocēs un kulonos, savukārt, tuvojoties pārdomu laikam ziemā, dāmām patiks vieglas spalvas un mistiskas maskas smalkos kulonos, auskaros un pērļu aprocēs,” skaidro zīmola THOMAS SABO tirdzniecības vadītāja Latvijā un Lietuvā un juvelierizstrādājumu uzņēmuma „Streiča” izpilddirektore Anita Streiča.

Rudenī un ziemā juvelierizstrādājumu modē būs gan sievišķīga kaisle un smalkums, gan vīrišķīgs viedums un spēks. To ataino arī jaunā THOMAS SABO kolekcija POP NOW: EXOTIC, kurā kā iepriekš ietilpst trīs tematiskās līnijas: REBEL AT HEART, SEASONAL, CLASSIC.

Vīrišķais atspoguļojas urbānā dendijismā ar Āzijas kultūras un samuraju dzīvesstila detaļām, leģendu mītiskos radījumus, bet sievišķie akcenti REBEL AT HEART līnijā tiek izcelti ar ugunīgi sarkanu laternu un smalku vēdekļu elementiem. Kolekcijas SEASONAL līnija atklāj Tālo Austrumu elementus un budisma simbolus, kas ataino prieku, veselību, mieru un ilgu mūžu, piešķirot daudznozīmību valkātāja tēlam. CLASSIC līnija apvieno buduārā valdošo kaisli ar kosmopolītisku eleganci rotaslietās: smalkās spalvās, romantiskās atslēgās un noslēpumainās maskās.

„Jāpiebilst, ka pirmo reizi THOMAS SABO rotaslietās, nomainot pavasara provokatīvās krāsas un karalisko zilo toni, līdzās noslēpumainajam melnajam un izjustajam purpura tonim, parādās arī saviļņojošu tumši sarkanā krāsa. Izteiksmīgās krāsas kolekcijā izpaužas elegantā mirdzumā un atsvaidzinošā Tālo Austrumu burvībā, sapludinot šo eksotiku ar astoņdesmito gadu popkultūras spēku. Turklāt pērļu cienītājām patiks balto un melno pērļu rotas, kas piešķirs dāmām trīsdesmito gadu koķeto šarmu,” piebilst A. Streiča.

Dalīties.

Atstāt Ziņu