Vārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Romāns ‘Tikai nepadoties!’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Atrast ko reiz esi pazaudējis ir neizsakāmi grūti, bet vēl sarežģītāk ir atrast sevi, atgūt pašcieņu, noticēt sev un iemācīties atkal mīlēt.

Stāvot reiz Daugavas krastā prātoju, cik daudz spēj paveikt cilvēks, kurš sevi vērtē zemāk par niecību. Vai spētu pacelties spārnos un piepildīt savus sapņus? Atbildi es zināju, pat nezinu, kādēļ to jautāju sev.  Tai brīdī nolēmu uzrakstīt par notikumiem, kuri izmainīja vairāku cilvēku dzīvi kā veltījumu tiem, kuri pazaudējuši sevi un meklē izeju no bezcerības.

Romāna anotācija:
Liene ir jauna sieviete apveltīta ar talantu mākslā, bet savas aklās mīlestības dēļ to neizmanto un atsakās no sapņa kļūt par mākslinieci. Neparedzēta atgadījuma dēļ viņa saprot, ka dzīve ko dzīvojusi ir bijusi tukša un nepilnvērtīga, tas jāmaina, bet laika atlicis pavisam maz. Atliek tikai nepadoties!

LASI ROMĀNU ŠEIT:

“Tikai nepadoties!” 1.daļa >>
Romāna sākuma daļā iepazīstamies ar jaunu sievieti vārdā Liene, kas atteikusies no sava sapņa un attopas, ka dzīve, ko līdz šim dzīvojusi ir bijusi tukša un nepilnvērtīga.

“Tikai nepadoties!” 2.daļa>>
Liene ir slimnīcā un tur beidzot sāk atskārst, ka Juris viņu nemaz nemīl. Pastaigā pa slimnīcas teritoriju meitene iepazīstas ar neparastu jaunu vīrieti Rolandu. Tikmēr Juris kaļ negantus plānus…

“Tikai nepadoties!” 3.daļa>>
Lienes slimība izrādās daudz nopietnāka, nekā viņa domāja. Un brīdī, kad šķiet, ka dzīve sliktāka vairs nevar kļūt, uzrodas Juris. Aizvainojumā par viņa pamešanu, viņš savaino Lieni.

“Tikai nepadoties!” 4.daļa>>
Rolands izmisīgi domā, kā palīdzēt Lienei, līdz nonāk pie viena plāna. Viņš uzaicina Juri uz slimnīcu un iestāsta, ka Lienei atlicis pavisam maz laika dzīvot. Diemžēl tas ir arī tuvu patiesībai..

“Tikai nepadoties!” 5.daļa>>
Pie Lienes ciemos ierodas draudzene Evita un izpļāpājas par meitenes slimības nopietnību. Turklāt pēc vienas nejaušas telefonsarunas noklausīšanās Liene vairs neuzticas arī jaukajam ārstam Rolandam…

“Tikai nepadoties!” 6.daļa>>
Šajā romāna daļā noskaidrosim, kas ir Alise, kuru tik dikti mīl Rolands, kā arī būsim liecinieces Jura ļaunajiem plāniem. Juris pēc tēva apglabāšanas nolemj noskaidrot, kas tad patiesībā noticis ar Lieni.

“Tikai nepadoties!” 7.daļa>>
Juris dusmās, ka ir apmānīts, uzsāk meklēt Lieni. Tikmēr Liene un Rolands beidzot izrunājas un pārpratums tiek atrisināts – Lienei nu skaidrs, ka Alise, kuru tik ļoti mīl Rolands, ir viņa meita.

“Tikai nepadoties!” 8.daļa>>
Neparastais svešinieks Arturs, kas Daugavmalā iepazinās ar Lieni, tiešām ir Rolanda brālis. Tikai Liene to nezina, arī Arturam un Rolandam vēl nav ne jausmas, ka abi nu cīnās par vienas meitenes sirdi.

“Tikai nepadoties!” 9.daļa>>
Liene ir cieši apņēmusies sākt strādāt, taču Rolands ir kategoriski pret šo domu. Par spīti viņam meitene tik un tā iekārtojas darbā. Vai tas izjauks tikko uzplaukušās attiecības?

“Tikai nepadoties!” 10.daļa>>
Lienes jauniegūtā draudzene Madara mudina viņu sākt dzīvi no jauna un pārtraukt attiecības ar Rolandu, ko Liene arī izdara. Viņa dodas uz izstādi kopā ar Arturu, kur abus sastop Rolands…

“Tikai nepadoties!” 11.daļa>>
Šajā nodaļā uzzināsi, kā izvēršas Lienes, Artura un Rolanda nejaušā tikšanās mākslas galerijā. Kāpēc Juris mēģinās uzbrukt Rolandam un kurš no romāna varoņiem uzzinās, ka kļūs par tēvu…

“Tikai nepadoties!” 12.daļa>>
Likteņa ironija – Rolands kļuvis par smagi avārijā cietušā Jura ārstu. Tikmēr Madara beidzot ļauj Lienei ielūkoties savā dvēselē, pastāstot par notikumiem viņas pagātnē, kas mainījuši visu viņas dzīvi

“Tikai nepadoties!” 13.daļa>>
Liene izslēgusi savu telefonu, slēpjoties no problēmām, kas saistītas ar mīļoto Rolandu un viņa brāli Arturtu. Madara to ieslēdz un Liene uzzina jaunumus- Juris cietis avārijā, Evita ierodas Rīgā.

“Tikai nepadoties!” 14.daļa>>
Šajā daļā uzzināsim, ko Rolands, saticis savu mīļoto Lieni, viņai sacīja un kāda ir Lienes reakcija – vai viņi paliks kopā vai izlems vairs netikties?

“Tikai nepadoties!” 15.daļa>>
Sintija izkrata Lienei sirdi, izstāstot gan par gaidāmo mazuli, gan savām pretrunīgajām jūtām pret Juri. Bet vai Liene viņai izstāstīs patiesību par Juri? Uzzināsim arī ko šokējošu par Rolanda meitu Alisi.

“Tikai nepadoties!” 16.daļa>>
Liene ar Juri slimnīcas palātā paliek divatā, un viņai beidzot izdodas pielikt punktu šim sāpīgajam dzīves posmam. Draudzene Evita izsaka Lienei negaidītu piedāvājumu – doties prom no Latvijas. Vai jaunā sieviete to pieņems?

“Tikai nepadoties!” 17.daļa>>
Liene sāk šaubīties par savām jūtām pret Rolandu. Vai tā ir mīlestība vai tikai draudzība? Lai tiktu skaidrībā ar savu dzīvi, Liene nolemj doties līdzi draudzenei uz Holandi.

“Tikai nepadoties!” 18.daļa>>
Rolandu vienas dienas laikā nepatīkami pārsteidz divas vēstis- Liene viņu pamet un vairs negrib pat redzēt, un sešpadsmitgadīgā meita Alise gaida bērnu.

“Tikai nepadoties!” 19.daļa>>
Madara paziņo Rolandam, ka viņa meita atrodas krīzes centrā un aicina vīrieti aprunāties. Vai Rolands atbalstīs Alises lēmumu paturēt bērnu? Savukārt Liene dodas uz Roterdamu un lidmašīnā sastop Arturu…

“Tikai nepadoties!” 20.daļa>>
Liene izbauda mierīgo dzīvi Roterdamā, atstājot aiz muguras atmiņas par Juri un Rolandu. Arturs nolēmis cīnīties par Lienes sirdi, un uzaicina viņu uz randiņu. Tikmēr Latvijā kāds no romāna varoņiem izdara pašnāvību…

“Tikai nepadoties!” 21.daļa>>
Liene pamostas Artura gultā, cieši viņam piekļāvusies. Ir tik labi. Tomēr Rolanda dēļ rodas jautājums- vai šīm attiecībām ir nākotne? Rolands joprojām nespēj aizmirst Lieni. Vēl gaidāmas vien divas romāna daļas! Kas notiks?

“Tikai nepadoties!” 22.daļa>>
Liene atgriežas no Holandes ar jaunumiem- viņa ar Arturu ir pāris, un abi nolēmuši pārcelties uz dzīvi Roterdamā pavisam. Tomēr, uzzinot, ka Madarai, iespējams, iepaticies Rolands, Lienes sirdi sāk kņudināt neparasta sajūta.

Tikai nepadoties! Noslēgums
Vairāk kā 20 nedēļas esam sekojušas līdzi Lienes gaitām romānā ‘Tikai nepadoties!’. Šodien romāna noslēgumā uzzināsim, kā sakārtosies varoņu attiecības un ar kuru no brāļiem Liene paliek kopā- Arturu vai Rolandu.

Dalīties.

Atstāt Ziņu