Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Romāns ‘Dāvana no Venēcijas’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Venēcija viennozīmīgi ir viens no romantiķu iecienītākajiem ceļojumu galamērķiem ne tikai Eiropā, bet visā plašajā pasaulē. Vienus turp dzen vēlme redzēt krāšņu saulrietu, citi dodas izbaudīt grimstošās Adrijas pērles burvību, pirms to aprijis ūdens. Bez šaubām – pāri savdabīgajam ūdens smārdam, Venēcijā jūt gaisā virmojošu kaisli un mīlestību. Un pašu venēciešu dzīvās emocijas, protams!

Kādā no saviem Eiropas apceļošanas braucieniem kopā ar vīru arī es vienu dienu baudīju Venēciju. Jā, mums bija par maz laika, lai pilnībā apjaustu, aptvertu un iepazītu itāļu skaistuli, tālab nākotnes plānos ir kādudien tur atgriezties vēlreiz.

Taču ar vienu dienu Venēcijā pietika, lai mana iztēle radītu mīlestības stāstu. Stāstu par to, kādas neparastas dāvanas sniedz Venēcija,” tā savu romānu “Dāvana no Venēcijas” piesaka Inga Kerliņa.

Par sevi viņa saka: “Skolas gados un jaunībā rakstīju. Esmu no tās paaudzes, kas lasīja žurnālu “Draugs”. Pēc tam – studijas šur un tur, man ir trīs paši labākie bērni. Esmu precējusies, vīrs Artis ir talantīgs akmeņkalis. Man ir juridiskā izglītība un (cik neinteresanti!) viena darba vieta nu jau vairāk kā 25 gadu garumā – strādāju Valsts policijā. Brīvajā laikā labprāt ceļoju un lasu. Laikam ritot, atkal ir bijusi vēlme rakstīt.”

Tā kā savam blogm esot par slinku, bet grāmatai vēl nav saņēmusies, tad laiku pa laikam savus stāstus Inga publicē SievietesPasaulē.

Bet, nu, lai iet gaisā romantiskajam februārim tik atbilstošā “Dāvana no Venēcijas”!

Dāvana no Venēcijas. 1. daļa

Dāvana no Venēcijas. 2. daļa

Dāvana no Venēcijas. 3. daļa

Dāvana no Venēcijas. 4. daļa

Davana no Venēcijas. 5. daļa

Dāvana no Venēcijas. 6. daļa

Dāvana no Venēcijas. 7. daļa

Dāvana no Venēcijas. 8. daļa

Dāvana no Venēcijas. 9. daļa

Dāvana no Venēcijas. 10. daļa

Dāvana no Venēcijas. 11. daļa

Dāvana no Venēcijas. 12. daļa

Dāvana no Venēcijas. 13. daļa

Dāvana no Venēcijas. 14. daļa

Dāvana no Venēcijas. 15. daļa

Dāvana no Venēcijas. 16. daļa

Dāvana no Venēcijas. 17. daļa. Noslēgums

Dalīties.

Atstāt Ziņu