Vārda dienu svin: Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Rendez-vous* uz ledus

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ai arī cik PRET mēs esam par „aizgūtajiem” svētkiem, nekad nevar būt par daudz izrādīt Mīlestību pret mūsu tuvākajiem. Protams, teikt jaukus vārdus, darīt labus darbus un izrādītu uzmanību nemaz nav nepieciešams kāds īpašs datums, bet, ir tāda reize gadā – Valentīndiena, kad tas viss, tomēr, izskatās, izklausās mazliet savādāk-īpašāk.

Mēs, Dentelle charm, šoreiz mēģinājām uzburt randiņu uz ledus. Ir aprasts ar romantiskajām vakariņām, spa kūrēm un šampanieša vannām, tāpēc izlēmām, ka arī pie dabas krūts, kaut ārā ir auksti, var sagādāt burvīgu atpūtu un pozitīvas emocijas. Jo, kā saka: nav sliktu laika apstākļu, ja esi kopā ar sev mīļu un tuvu cilvēku…

Mūsu randiņš uz ledus sākās ar ugunskura iekuršanu. Esam izmantojušas vecu dārza spaini, kurš tagad pilda mangaļa lomu. Uguns siltums, karstas sirdis un… našķošanās ar ceptiem maršmellovs

 

Par fona centrālo aksesuāru esam izvēlējušās vecas koka trepes, kurās iekārtā lustra rada romantisku noskaņu.

 

Galda izveidei tika izmantotas malkas pagales un stikla rūtis, kuras sadalītas vairākos kvadrātos, kuros savukārt viss – par un ap mīlestību.

Karsta tēja vai ogu dzēriens labāk garšos no īpašajām krūzēm, kuras izgatavotas no izlietotām vīna pudelēm, bet par osiņu lieliski noderēja piparkūku sirds formiņa.

 

Balts un vēl baltāks…Par pavasara tuvošanos liek nojaust balto alpu vijolīšu podiņš… bet pati mīlestība ir tik salda, kā…zefīrs…

 

Un, gluži, vai kā vecā, romantiskā filmā: slidināšanās pa ledu un vizināšanās ar ragutiņām saulei rietot…Visa šī ainava, saules rietošo staru gaismā, izstaro īpašu auru.

Jebkuri svētki vairo pozitīvās emocijas, tāpēc novēlam ikvienam savu randiņu, kur svinēt mīlestību, draudzību, laulību vai vienkārši kāda/kādu cilvēku esamību jūsu dzīvē. Mīliet un esiet mīlēti!

Visas attēlos redzamās dekorācijas un vēl daudzas citas ir iespējams iznomāt. Sīkākai informācijai: info@dentelle.lv

 *(randiņš -tulkojumā no franču val)

Dalīties.

5 komentāru

  1. Burrrvīga ideja! Nezinu,kā ar ledu šobrīd, varbūt uz kāda ezera var, kur biezāks bija, bet katrā ziņā šādu randiņu es gribētu, uhū, cerams,ka atradīs dzirdīgas ausis 🙂

  2. Es šito ideju,ja ne Valentīndienā, tad kādā citā ziemas dienā, droši vien nākamgad, noteikti realizēšu!!! Super,paldies par ideju!

Atstāt Ziņu