Vārda dienu svin: Rasma, Rasa, Maira

Radīts revolucionārs krūšturis

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lielbritānijā šonedēļ pārdošanā nonācis revolucionārs krūšturis – to var valkāt vairāk kā 100 dažādos veidos. Krūšturis radīts veikalu ķēdes Tesco apakšaveļas līnijas Diamond Boutique ietvaros.

Revolucionārais krūšturis sastāv no vairākām atsevišķām daļām: divām krūštura bļodiņām un dažāda izmēra lencītēm. Pie katras bļodiņas ir 24 vietiņas, kur piestiprināt lencītes un krūštura aizmugurē ir pat 28 iespējamās vietas lencīšu piestiprināšanai, kas ļauj krūšturi pārveidot gandrīz jebkā, kā vien tas ir nepieciešams. Dažus no veidiem vari aplūkot pievienotajās bildēs.

Šāds krūšturis ir lieliska lieta, ja jāvelk oriģinālas vakarkleitas ar dažādiem izgriezumiem vai atkailinātiem pleciem utt.

Jaunā krūštura dizainere Mišele Mona atzinusi, ka šis krūšturis nelīdiznās nevienam līdz šim radītajam, jo valkājams 100 dažādos veidos: “Sievietes būs sajūsmā, kad sapratīs – šis krūšturis piedāvā jebkuru stilu, kāds jebkad vispār var būt nepieciešams.”

Krūšturis pieejams melnā un bēšā krāsā. To var iegādāties Lielbritānijas veikalu ķēdē Tesco vien par 16 mārciņām (12,42 Ls).

Tā kā, dāmas, ja kāds ģimenes loceklis vai draudzene dzīvo Anglijā, jālūdz, lai Ziemassvētku vecītis atsūta šo brīnumkrūšturi!

Dalīties.

11 komentārs

  1. Viviāna V. on

    O, ļoti interesanti! Tas lieti noderētu pie dažāda piegriezuma kleitām un topiem. Un cena arī pat nepieklājīgi zema! Ja Latvijā tas brīnums parādītos, tad cena būtu virs Ls 30 droši vien. Pie mums vispār apakšveļa ir ļoooti dārga.

  2. Patiesībā jau tas ir ļoti elementāri. Brīnos, ka tik ilgu laiku vajadzēja, lai ko tādu izdomātu… Pareizi jau ir – viss vienkāršais ir ģeniāls. Un dažkārt par tādām lietām neiedomājamie,s jo cenšamies visu izdarīt maksimāli sarežģīti!

  3. Nu daži varianti man liekas ne visai ērti, turklāt šaubos arī, vai notur krūtis, kas ir krūštura uzdevums. D izmēra krūšu īpašniecēm šis nebūtu labākais krūšturis

  4. Ar gadiem varētu izrādīties, ka šāds krūšturis ir salīdzināms ar mazo melno kleitiņu, kam jābūt katras sievietes skapī.

  5. victoria secret arī tāds ir jau kādu laiku – iečeko http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs?namespace=productDisplay&origin=onlineProductDisplay.jsp&event=display&prnbr=EG-211598&cgname=OSKEYBRPZZZ&rfnbr=8, ja neatver meklētājā ieraksti 100-way bra 🙂 iečeko, ja ir interese, maksā gan 50$ un tas ir usa. draudzene lietoja, bija sajūsmā, saplīsa, jo vienā tusiņā aizgāja ar viņu gulēt, bet aizsūtīja radiniecei atpakaļ, lai samaina 🙂 un, protams, no problem viņa jau var teikt, ka ir tikusi pie jauna, radiniece uz zsv atvedīs

Atstāt Ziņu