Vārda dienu svin: Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

Radi kosmētiku pati kopā ar STENDERS!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kā gribētos iegulties rudzupuķu vannā… Uzjaukt masāžas eļļu ar ēteriskajām eļļām un nomierināt ķermeni un dvēseli pēc grūtas darba dienas! Bet vēl labāk nedēļas nogalē kopā ar ģimeni, bērniem vai draugu lokā savārīt ziepes šī vārda vistiešākajā nozīmē. Jautri, krāsaini, radoši un kopā interesanti pavadīts laiks.

Tagad STENDERS veikalos vari iegādāties produktus ķermeņa un vannas kosmētikas pagatavošanai mājas apstākļos sērijā „Radi pats”.

 

Produktu sērijā „Radi pats” ietilpst:

  • glicerīna un kazas piena ziepju bāze, no kurām pagatavot brīnišķīgas krāsainas un veselīgas ziepes
  • četru veidu ēterisko eļļu kokteiļi, kas ne tikai patīkami aromatizēs pašgatavoto produktu, bet arī sniegs attiecīgu emocionālo noskaņojumu
  • sešu veidu drogas un skrubja daļiņas, kuras pievienot produktam vai ziepēm, lai piešķirtu īpašu krāsainu izskatu un skrubējošu efektu
  • ķermeņa eļļa no aprikožu kauliņu, saldo mandeļu un jojobas eļļām

 

Visi produkti ir izgatavoti, izmantojot maksimāli daudz dabīgās izejvielas. Ēterisko eļļu kokteiļu pamatā ir tīras ēteriskās eļļas uz jojobas eļļas pamata. Tos var lietot ziepju, masāžas eļļu vai vannas kosmētikas bagātināšanai, kā arī aromterapijā telpu aromatizēšanai.

Ķermeņa eļļa sastāv no aprikožu kauliņu, saldo mandeļu un jojobas eļļu maisījuma. Tā mīkstina un mitrina ādu, ļaujot tai kļūt elastīgākai un maigākai. Papildinot to ar kādu no ēterisko eļļu kokteiļiem, pēc izvēles var iegūt ķermeņa eļļu ar nomierinošu, uzmundrinošu vai erotizējošu iedarbību.

Ziepju vārīšanas process ir ļoti vienkāršs, radošs un tā ir lieliska izklaide visai ģimenei. Ziepju bāzi ievieto traukā un izkausē silta (karsta) ūdens peldē. Lai ziepēm piešķirtu patīkamu aromātu un košu izskatu, maisot pievieno dažus pilienus tīras ēteriskās eļļas vai izmanto kādu no ēterisko eļļu kokteiļiem, skrubja daļiņas un (vai) ziediņus. Ziepju dekorēšanai var izmantot tēju, sausos ziedus, krāsainus cukura graudus, magoņu sēkliņas, kaltētas apelsīnu šķēlītes, u.c. – ļaujiet brīvu vaļu fantāzijai. Pēc aptuveni 1 minūtes maisīšanas, saturu ielej ziepju formiņās (var noderēt dažāda izmēra / formas plastmasas trauciņi) un uz vairākām stundām atstāj sastingt istabas temperatūrā. Pēc tam, jau gatavās ziepes izņem no formiņām un lieto kā ierasts. Krāsainās ziepes būs lieliska dāvana draugiem, kā arī būs interesants dizaina elements pašu vannas istabā. Turklāt, pašgatavotās ziepes saudzīgi attīrīs ādu un piešķirs tai patīkamu aromātu.

Ļauj brīvu vaļu radošajam garam un izklaide var sākties!

Vairāk par produktiem var uzzināt: www.stendersshop.lv

Dalīties.

1 komentārs

  1. Nesen iegādājos viņu ķermeņa eļļu. Varu teikt tikai to labāko, patiešām labi iesūcas ādā, ne tā kā citas, ka paliek ar kārtiņu uz ādas. <br>Izmantojot šo eļļu izmēģināju uztaisīt arī ķermeņa skrubi, sanāca ļoti jauks. Ādai katrā gadījumā patika.

Atstāt Ziņu