Vārda dienu svin: Tālis, Tālavs, Marts

Punkts uz ‘i’ tavā tēlā – smaržas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

āpēc mēs vēlamies iesmaržoties? Tāpēc, ka tas ietekmē mūsu garastāvokli un izraisa noteiktas emocijas un sajūtas. Ar smaržām tiek izcelta to lietotāju personība un dzīvesstils.
Smaržām ir tiešs sakars ar smadzeņu emociju centru, ar kuru mēs arī sajūtam smaržu.

 

Kāds var iesmaržoties ar jebkura veida smaržām jebkurā laikā un vietā, atkarībā no tā, kā viens jūtas. Taču bieži aromāts ir tāds, kas attiecas uz noteiktām sajūtām, piemēram, tās var būt tādas, kas stimulē kaisli un romantiku.

Tas ir arī vispāratzīts fakts, ka lielākajai daļai no mums labāk patīk svaigākas smaržas (uz citrusu bāzes) dienas laikā, jo tās ir vairāk rosinošas, pacilājošas, dinamiskas, un maigākas vai pilnīgākas smaržas (koksnes, austrumu, ziedu) vakarā, jo tās ir ilgnoturīgākas, izteiktākas un noslēpumainākas.


Smaržas un attiecības

Sievietei, kas vēlas flirtēt:
Šīs smaržas patiks sievietēm, kas apzinās, ka labprāt paflirtē un kurām patīk pievērst sev uzmanību, tajā pašā laikā, saglabājot nelielu noslēpumu. Būtībā, viņas vēlas parādīt jautru, koķetu noskaņojumu.

Smaržas:
Te derēs kaut kas no ziediem, citrusa ar maigu, piemēram, vaniļas, vai sandalkoka pieskaņu. Ziedu aromāts izcels sievietes sievišķību un jutekliskumu. Šāds aromāts arī noteikti pievērsīs pretējā dzimuma uzmanību.

Šīs smaržas ir ideāli piemērotas pirmajiem randiņiem!

Pāreja nākamajā posmā:
Iedomājies, ka flirtēšanas posms ir aiz muguras un tu vēlies, lai pārejat nākamajā posmā. Katrā ziņā, tas ir laiks, kad attiecības pāriet uz nākamo līmeni, vai varbūt tev ir noskaņojums, lai nedaudz izklaidētos. Sūti viņam smaržas signālus ar šīm pazīmēm.

Smaržas:
Muskusa aromāts ir ļoti intensīvs, un tādejādi rada kaisli un romantiku.
Šis aromāts ir ass, reizē saldens un austrumniecisks. Mūsdienās, tas ir diezgan populārs.
Lai sievietes pastiprinātu savu jutekliskumu un personību, piemēroti būs bumbieru, lakricas, upeņu un rožu aromāti.

Padomi par smaržām un iesmaržošanos

Iepazīsti smaržu kultūru
Valkā smaržas tā, it kā tās būtu tavs apģērbs. Dienas smaržām nevajag būt spēcīgām. Ja tu izmanto aromātisku dušas želeju un pēc tam arī kādu ķermeņa krēmu, tad, iespējams, tas ir pietiekams aromāts dienai.
Gadījumos, kad neaizraujies ar citiem aromātiem vai vakarā, droši izmanto arī smaržas.

Smaržu lietošana
Vienmēr uzklāj smaržas uz tīras ādas un vietā, kur ir laba asinsrite. Šādas zonas ir plaukstu locītavu iekšējā puse, elkoņa bedrīte, bedrīte starp krūtīm, cirksnis, ceļgalu un elkoņu locītavas. Izvairies smaržas uzklāt uz deniņiem un aiz ausīm, jo to tauki padara smaržu nepatīkamu.
Lai arī daudzās smaržās tiek izmantotas vairākas vienādas sastāvdaļas, pateicoties dažādajām kombinācijām, katrs aromāts ir pilnībā unikāls. Turklāt, katra cilvēka āda un siltums pastiprina aromāta individualitāti. Tādēļ vienas un tās pašas smaržas uz katra lietotāja ādas smaržo atšķirīgi.

Smaržu izvēle
Vienmēr pārbaudi smaržas uz savas ādas, jo tās pielāgojas tavas ādas vielmaiņai, siltumam un pH līmenim. Ļauj aromātam iedarboties uz ādu vairākas minūtes un tikai tad to pasmaržo. Vienā reizē izmēģini tikai dažus aromātus. Atceries, ka smaržas maņa visjūtīgākā ir rīta pusē.

Pareiza smaržu uzglabāšana
Neatvērtā veidā kartona kastītes iepakojumā smaržas var uzglabāt 3–5 gadus. Pēc atvēršanas, ja tās tiek uzglabātas iepakojumā, istabas temperatūrā un ar cieši aizvērtu uzgali, to derīguma termiņš ir aptuveni pusotrs gads. Smaržu niknākie ienaidnieki ir gaisma un karstums.

 

Pastāsti, kāds aromāts ir tavs iecienītākais un kādos gadījumos, kādas smaržas izvēlies?

Dalīties.

Atstāt Ziņu