Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Prognoze 2018.gadam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jaunais 2018.gads neapšaubāmi būs enerģisks gads. Jāpatur gan prātā, ka pārāk liels enrģiskums var izraisīt arī zināmu nemieru un satraukumu. Lai izmantotu maksimālo šī gada nesto enerģiju potenciālu, viss, kas būs nepieciešams, būs koncentrēšanās spēja un skaidra vēlamā virziena izjūta.

Gads sāksies ar Marsa un Jupitera saspēli piezemētajos un saprātīgajos Skorpionos. Tas palīdzēs virzīties turp, kur vēlies nokļūt. Tas dāvās enerģiju ikdienas darbiem un taviem ilgtermiņa karjeras un ģimenes plāniem. Saules, Venēras un Plutona klātbūtne pragmatiskajos Mežāžos gādās par to, lai nelidinies mākoņos un nenovirzies no kursa.

Spēcīga sociālā apziņa palīdzēs gan tev, gan apkārtējiem. Lai arī ko tu darītu citu labā, tas tādā vai citā, iespējams, pat vēl dāsnākā formā atgriezīsies pie tevis. Nodoms darīt labas lietas krās tev punktiņus, kurus tu nekad nezini, kad vajadzēs likt lietā.

2018.gadā ir jāvirzās uz priekšu – nešaubies par sevi!

 

Tālāk lasi detalizētāk par to, ko 2018.gads sola Uguns, Zemes, Gaisa un Ūdens zīmēs dzimušajiem.

Uguns zīmēm (Auni, Lauvas, Strēlnieki)
Šo zīmju pārstāvjiem visa gada garumā būs jāliek lietā gudrība un radošums. Gada sākumā Urāns atradīsies Aunos, bet Merkūrs – Strēlniekos. Lieki piebilst, ka visi trīs Merkūra retrogrādi 2018.gadā noritēs uguns zīmēs, līdz ar to svarīgās lietās būs maz iespēju atslābt vai atlaist grožus. Gada otrajā pusē – novembrī, kad Jupiters nonāks Strēlniekos, veiksme visu dzīvēs kļūs klātesošāka, bet jo īpaši labi novērojams tas būs tieši Uguns zīmju dzīvē. Vajadzēs mācīties novērtēt savu laiku, jo tā ir vērtība.  

Gada horoskops Auniem:

Gada horoskops Lauvām:

Gada horoskops Strēlniekiem:

Zemes zīmēm (Vērši, Jaunavas, Mežāži)
Šo zīmju pārstāvjiem 2018.gads solās būt stabils, jo Plutons ir noenkurojies Mežāžos. Saules un Venēras klātbūtne Mežāžos nodrošinās papildu autoritāti karjeras lietās un sabiedriskos jautājumos. To vajag izmantot, lai virzītu uz priekšu lietas! Marss no marta līdz jūlijam būs retrogrāds, sākot savu atpakaļ vērsto kustību Ūdensvīros, bet noslēdzot to Mežāžos. Iespējams, pārdomāsi savas rīcības soļus un sakārtosi domas un plānus. Mežāžu valdošā planēta Saturns visu gadu atradīsies savās mājās. Sasteigti lēmumi vai publiskas kļūmes būs reti sastopama parādība.   

Gada horoskops Vēršiem:

Gada horoskops Jaunavām:

Gada horoskops Mežāžiem:

Gaisa zīmēm (Dvīņi, Svari, Ūdensvīri)
Gaisa zīmēs dzimušajiem gads var iesākties ar spēju lēcienu. Mēness atradīsies Dvīņos. Būsiet iesaistīti dažādu jautājumu risināšanā, darbosieties dažādās grupās un individuāli ar iedvesmojošiem cilvēkiem. Daļējais Saules aptumsums Ūdensvīru zīmē februārī vairos sabiedrisko iesaisti. Pilnais Mēness aptumsums šajā pašā zīmē jūlijā, kas sakritīs arī ar Pilnmēnesi Ūdensvīros, pacels jaunā līmenī tavu emocionālo apņēmību un iesaisti. Varēsi rast pielietojumu veiksmīgiem pagātnē iekoptiem ieradumiem. Novembrī noslēgsies Venēras retrogrāds un varēs sākt risināt iestrēgušas romantiskas attiecības. 

Gada horoskops Dvīņiem:

Gada horoskops Svariem:

Gada horoskops Ūdensvīriem:

Ūdens zīmēm (Vēži, Skorpioni, Zivis)
Šo zīmju pārstāvjiem šis būs augstu ideālu gads, jo Neptūns būs nobāzējies Zivju zvaigznājā. Spēcīgā Marsa un Jupitera savienība Skorpionos ievadīs 2018.gadu un dos pārliecību, ka ideāli ir sasniedzami un ieguldīto pūļu vērti. Oktobrī Venēra kļūs retrogrāds Skorpionos un pietušēs visas ekstrēmās emocijas. Tava iekšējā sajūta būs balss, kas vadīs cauri visam 2018.gadam.       

Gada horoskops Vēžiem:

Gada horoskops Skorpioniem:

    
Gada horoskops Zivīm:

 

Palūkojies uz 2018.gadu arī no numeroloģijas skatu punkta!

NE TIK TRAUKSMAINS KĀ 2017: NUMEROLOĢISKĀ PROGNOZE 2018.GADAM

Universā 2018.gads nāk ar cipara 2 enerģiju. Cipars divi atbilst Mēnesim, kas ir sievišķās enerģijas nesējs. Divi ir diplomātijas, sadarbības, saskarsmes, partnerības skaitlis. Divnieks harmonē ar visiem, tāpēc šis gads visiem būs nedaudz vieglāks, mazāk trauksmains nekā iepriekšējais.

Pilnu sertificētās numeroloģes Līgas Elizabetes Balodes prognozi Jaunajam gadam lasi ŠEIT >>!Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, spied uz kupona un saziņas formā raksti mums savu kontaktinformāciju. Mēs ar Tevi sazināsimies!

 

 

 


   

Dalīties.

Atstāt Ziņu