Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

Praktiskie semināri ‘Pati savas mājas dizainere’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Līdz ar tulpju maigo trauslumu un hiacinšu smaržu, līdz ar gājputnu atgriešanos un pavasara smaržu gaisā dzimst sapņi par to, kā tieši šajā pavasarī sākt dzīvot skaistāk un ērtāk. Katrai no mums ir pilnas krātuves vēlmēm un idejām, kā iekārtot savu māju, ko mainīt, kā svētku noskaņu radīt. Tad nekavēsimies un ķersimies pie lietas!

“Radošās izaugsmes studijas” interjera dizainere Beatrise Lūse piedāvā iespēju apgūt pamata zināšanas, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi izveidotu oriģinālu savas istabas, dzīvokļa vai pat mājas interjeru un interesantus dekorus, neieguldot lielus naudas līdzekļus.

Ļaujieties pavasara vilinājumam un ielaidiet pavasara pārvērtības savās mājās! Tiekamies jau 17.maijā!

Nodarbību plāns:
1.nodarbība
(17.maijs)
Noskaidrosim, kas ir interjers, īsumā ieskatīsimies interjera dizaina vēsturē Apskatīsim, kāda ir funkcionāla un ergonomiska interjera nozīme mūsu ikdienā.
Iepazīsimies ar jaunākajām tendencēm, šis sezonas aktualitātēm, dalīsimies pieredzē  par svētku dekoru izvietošanu mājās. Krāsas un apdares materiāli telpā, to dažādība. Praktiski – izveidosim sev patīkamo krāsu karti.

2.nodarbība (24.maijs)
Telpu plāns – plāna lasīšana, mērogi, grafiskie apzīmējumi. Grīdas, mēbeļu izvietojuma un griestu plāni. Kā rīkoties, ja vēlamies mainīt telpu plānojumu, izmaiņu saskaņošana. Praktiski – rasēsim sava mājokļa plānu interjera projektam atbilstošā mērogā. Veidosim mēbeļu izvietojuma plāna variantu. Apskatīsim sienu izklājumu rasēšanas nozīmi un iespējas.

3.nodarbība (31.maijs)
Runāsim par griestu, apgaismojuma un grīdas risinājumiem, materiāliem, to atspoguļošanu plānā. Apgaismes ķermeņu veidi, telpas funkcijām atbilstošs apgaismojums, tendences, materiāli un produkti.
Praktiski: veidosim apgaismes ķermeņu izkārtojuma shēmu savā mājoklī atbilstoši telpu funkcijām un ergonomikas prasībām.
+ apskatīsim gaismas ķermeņu idejas; izveidosim oriģinālu gaismas ķermeni savām rokām (tas ir vienkārši un pieejami visiem)

4.nodarbība (7.jūnijs)
Telpas dekorēšana ikdienai un svētkiem. Aizkari, paklāji, drapērijas. Telpaugi, akvāriji, mākslas priekšmeti, to izvietošana, apgaismošana. Kā radīt un paredzēt vietu svētku noformējumiem, ģimenes foto galerijām, bērnu daiļradei.
Noslēgums

 

PRAKTISKIE SEMINĀRI “PATI SAVAS MĀJAS DIZAINERE”

KAD: 17.maijā, 24.maijā, 31.maijā, 7.junijā no plkst. 18.30 līdz 21.30
KUR: Brīvības ielā 99-4, 3.stāvā
CIK MAKSĀ:
Vienas nodarbības cena Ls 10, veicot priekšapmaksu par visām nodarbībām, saņem 30% atlaidi un maksā tikai Ls 28!

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos šajā semināru ciklā, Tev jāpiesakās rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 25990679

Dalīties.

Atstāt Ziņu