Vārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

Praktiskais seminārs ‘Photoshop pamatkurss’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

iemassvētki tuvojas un šoreiz apsveikumu vēlies izveidot personisku un īpašu? Tev ir vīzija, kā ir jāizskatās Tava produkta reklāmas materiālam, bet pietrūkst tikai zināšanu, kā to visu salikt kopā? Vēlies uzzināt Holivudas žurnālu ilustrāciju skaistuma noslēpumus un iemācīties tos arī pielietot?

Šī kursa laikā iemācīsimies sagatavot attēlus mājas lapas vajadzībām, veidot kolāžas, apsveikumu kartiņas, uzlabot fotogrāfijas, iestrādāt  attēlā tekstu, parakstu vai logo, kā arī skrejlapas, plakātus un citus dizaina materiālus izvietošanai interneta vidē.

Sagatavotības līmenis: Nodarbība paredzēta dalībniekiem ar zināšanām datora un interneta vidē, bez vai ar minimālām priekšzināšanām Photoshop vidē, kas iegūtas pašmācības ceļā;

Uz nodarbību nepieciešams:  

portatīvais dators ar wifi pieeju, lādētājs, pele

uzinstalēta Photoshop programma vai izmēģinājuma jeb trial versija, ko var lejuplādēt šeit

KAD: 17.decembrī, plkst.  10:00 – 16:00

Seminārs ilgs 6 stundas, ar pārtraukumu.

Kursus vada: Annija Goldberga ir SIA „Dizaina Brīvzona“ īpašniece, studējusi web & grafisko dizainu Kalifornijā, Mission College, Graphic Design, Graphic Arts & Multimedia fakultātē.

Dalības maksa: Ls 30 (42,69 EUR). Piesakoties divatā, kopā maksāsiet tikai Ls 55 (78,26 EUR )
Seminārs notiks Skolas ielā 9, Rīgā. Uz šo kursu neattiecas SievietesPasaules VIP kartes atlaides un dāvanu kartes!

Kā pieteikties: Lai piedalītos, raksti uz e-pastu info@dizainabrivzona.lv . Ja Tev ir kādas neskaidrības vai papildus jautājumi, zvani pa tel.22058058 (Annija).

Dalīties.

Atstāt Ziņu