Vārda dienu svin: Lavīze, Luīze, Laila

Praktiska dāvana vīrietim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mēdz teikt, ka vīrieši ir no Marsa un sievietes no Veneras. Šāds uzskats balstās galvenokārt uz to, cik acīmredzami atšķirīgi mēs reizēm domājam. Šīs divas dažādās pasaules lieliski atspoguļojas dāvanu izvēlē. Sievietēm, šķiet, atrast piemērotu dāvanu ir tik vienkārši. Esam laimīgas saņemot skaistumkopšanas produktus, relaksējošas procedūras, mājokļa dekorus, apģērbu un aksesuāru dāvanu kartes, dažādus našķus un, protams, ziedus. Taču kā patiesi iepriecināt stipro dzimumu – ko dāvināt vīrietim?

Vēlamies, lai dāvana vīrietim ir noderīga un vienlaikus arī iepriecinoša. Silts un stilīgs zeķu pāris Ziemassvētkos vai glauns uzvalka krekls dzimšanas dienā ir lieliskas dāvanas, taču tās nenoliedzami sāk novecot. Nosacījums, kas jāievēro dāvanas meklēšanā, ir neatkārtot garlaicīgu un paredzamu pirkumu veikšanu. Vairums vīriešu sauktu sevi par vienkāršiem un ne pārāk prasīgiem. Teiktu, ka viņi taču būs laimīgi par jebkādu dāvanu. Ja vien tas atvieglotu piemērotas dāvanas atrašanas misiju.

Meklējot dāvanu idejas, kas ir drošas un tajā pašā laikā interesantas, esam nonākuši pie praktiskas dāvanas. Tā tomēr ir noderīga dāvana, kas noteikti tiks izmantota. Turklāt zem praktiskas dāvanas slēpjas tik daudz dažādu variāciju – tā var būt dāvana, kas saistīta ar vīrieša hobiju, kārotiem aksesuāriem un elektroierīcēm. Šajā rakstā apkopotas vairākas praktisku dāvanu idejas, kas atbildēs uz jautājumu, kas ir lieliskas Dāvanas vīrietim.

Dāvanu karte vīrieša hobijam

 

Katram vīrietim ir kāds hobijs – aizrautīgs sporta veids, aktīvās atpūtas pavadīšanas veids, fotografēšana, mūzika vai kas cits. Zinot vīrieša hobiju, tev paveras iespēja lieliskai dāvanai ar ko noteikti trāpīsi desmitniekā. Dāvanu karte vīrieša hobijam ir piemērots risinājums, jo parasti vien hobija īpašnieki paši zina, kas viņiem ir nepieciešams sava vaļasprieka attīstīšanai. Ar dāvanu karti vīrietis pats spēs izvēlēties savu dāvanu. Turklāt šī dāvana ir lielisks variants arī tad, ja vīrietis jau sen grib uzsākt kādu jaunu hobiju. Iedvesmo viņu uz ko vēl neatklātu, piemēram, golfu, ūdens motociklu sportu vai laivošanu.

Ja jau konkrēti pārzini vīrieša hobiju un zini, ka viņš ir kaislīgs makšķernieks vai mednieks, tad piemērota Dāvana makšķerniekam vai medniekam ir dāvanu karte veikalā Ieroči. Šī dāvana tiks novērtēta arī tad, ja vīrietis labprāt dodas garos pārgājienos un viņam patīk pavadīt laiku dabā. Tad vienmēr noder tādas lietas, kā silts, vēju un lietu necaurlaidīgs apģērbs, labs nazis vai binoklis.

Ja meklē dāvanu armijas vīram, tad lieliska dāvanas ideja ir Armijas apģērbs. Veikalā lapavīriem.lv ir īpaši liels apģērba, aksesuāru un noderīgu piederumu piedāvājums. Iespējams izvēlēties starp dažādām vestēm, apaviem, krekliem, biksēm, mugursomām, maskēšanās piederumiem, aizsargmaskām, cepurēm, teltīm, nažiem, lukturiem un vēl daudziem citiem neizmērojami noderīgiem produktiem. Īstena armijas vīrieša paradīze!

Knockout Barber Shop apmeklējums

 

Bieži vien vīrieši ļoti daudz uzmanības velta savam matu sakārtojumam vai bārda. Tas ir kā vīrišķības talismans, kas rūpīgi jākopj un jāuztur labā izskatā. Ja, lasot šīš pirmās rindas, tev uzreiz ienāk prātā apdāvināmais vīrietis, tad zini, ka šī dāvana ir īstā. Dāvana Barber Shop patiks ikvienam vīrietim, kurš zina, ka friziera vai bārddziņa apmeklējums var būt īpašs.

Knockout Barber Shop ir īstens uz tradīcijām balstīts vīriešu kultūras epicentrs, kurā iespējams iegūt modernu matu griezumu un sakopt bārdu. Procesa laikā par vīrieti parūpēsies pieredzējuši profesionāļi, kas ne vien palīdzēs vīrieti sapucēt, bet arī piedāvās tasi kafijas vai alus glāzi.

JBL ierīces mūzikas baudīšanai

 

Mūsu katra ikdiena kaut kādā mērā tiek saistīta ar mūziku. Īpaši mūsdienu digitālajā ērā, kad mūziku spējam paņemt līdzi visur, kur ejam. Mūzika austiņās ir tik ērts un pašsaprotams veids, kā uz brīdi atslēgties no apkārtējiem trokšņiem, ka nav iespējams iedomāties kā būtu pretējā gadījumā. JBL zīmols šobrīd ir viens no pieprasītākajiem audio risinājumu ražotājiem, tāpēc vīrietis noteikti novērtētu dāvanu no JBL produkcijas klāsta.

JBL kompānija ražo lieliskas, augstas kvalitātes austiņas – gan lielās, gan mazās, kas ir fantastiska dāvana vīrietim, kas spēj novērtēt audio tehniku. JBL austiņas pieejamas arī bezvadu variantā, kas ir īpaši izdevīgi un ērti. Ikdienas gaitās nav jāuztraucas par vadu saiešanu vienā lielā mudžeklī. Bezvadu austiņas nodrošina augstu mūzikas kvalitāti un vienlīdz parūpējas par klausītāja komfortu.

Lai nodrošinātu mājās labu skaņu un savai iemīļotākajai pleilistei sniegtu jaunu vērtību, lieliska dāvana vīrietim ir JBL bezvadu tumbiņas. Tās iepazīstinās vīrieti ar kvalitatīvas skaņas pasauli un uzlabos katru dienu, kad tiks atskaņota mūzika. Šī dāvana noteikti arī radīs vēlmi vīrietim sarīkot mājās kādu ballīti un parādīt ciemiņiem to, cik fantastisku atmosfēru spēj izveidot viņa jauniegūtā audio ierīce.

Interneta veikala dāvanu karte

 

Iepirkšanās mēdz būt haotiska un satraucoša – garās rindās, cilvēku pūļi, izpirktas preces un ceļā pavadīts laiks. Reizēm tas viss šķiet lieki un galīgi nevajadzīgi, īpaši tāpēc, ka ir pieejama iepirkšanās internetā. Tas ir ātri, ērti un izdarāms nepieceļoties no dīvāna. Interneta veikala dāvanu karte ir veids, kā nesteidzīgi atrast sev piemērotu un kārotu produktu, kas tiks piegādāts pie paša namdurvīm. Turklāt interneta veikala 707.lv izvēle ir ļoti plaša un katrs vīrietis tur spēs atrast sev interesējošo.

Katram mājās ir televizors, neskatoties uz pieņēmumu, ka to laiks sāk beigties. Pēc nogurdinošas dienas atnākt mājās no darba un ieslēgt TV ir daudzu cilvēku ikdiena. Ja vīrietis, kam meklē dāvanu, skatās televizoru tik pat aizrautīgi kā vienmēr, tad, iespējams, ir pienācis laiks viņu palutināt ar jaunu televizoru. 707.lv veikalā ir pieejami Televizori no visdažādākajiem zīmoliem cenu diapazonā no 80 līdz pat 7000 eiro. Izvēle ir ļoti plaša.

Katram auto īpašniekam ir jārūpējas par sezonai atbilstošu riepu mainīšanu. Tas ir process, par kuru mēdzam aizmirst, jo nekad neizdodas atbrīvot laiku. Tieši tāpēc interneta veikalā iespējams iegādāties pat automašīnas riepas, padarot šo procesu daudz vienkāršāku. Iepriecini vīrieti ar daļēju darba atvieglošanu un uzdāvini viņam Ziemas riepas. Šī darbība noteikti nepaliks nenovērtēta. 

Dāvanu karte īstam saimniekam

 

Strādīgam vīrietim māja un dārzs vienmēr ir sakārtoti. Viss, kas reizēm salūst vai nedarbojas, drīz vien tiek salabots. Tādam vīrietim instrumentu nekad nav par daudz, tāpēc papildini viņa darba rīku kolekciju ar Dāvanu karti instrumentiem. Šī dāvana atšķiras no universālās interneta veikala dāvanu kartes ar to, ka tā ir konkrētāk balstīta uz vīrieša vajadzībām – šajā gadījumā darba instrumentiem. Viņam noteikti ir padomā kāds jauns rīks, ko viņš pats labprāt iegādātos un ar dāvanu karti viņam būs šāda iespēja.

INserv.lv piedāvājumā ietilpst plašs instrumentu klāsts katrai nepieciešamībai – dažādi rokas instrumenti un darbarīki, elektroinstrumenti un to piederumi, dārza tehnika, darba drošības pģērbi un aksesuāri. No kā izvēlēties noteikti būs, tāpēc darbīgs vīrietis būs bezgala priecīgs par šo noderīgo dāvanu karti.

Ceļš uz vīrieša sirdi iet caur vēderu

 

Lai arī saka, ka tieši vīrieši ir labākie pavāri, reizēm ir jāatpūšas no ēst gatavošanas. Restorāna apmeklējums šādā gadījumā ir lieliska alternatīva. Uzdāvinot vīrietim Vakariņas ārpus mājas, tu sniegsi iespēju viņam atklāt kādu jaunu vietu, palutinot savas garšu kārpiņas ar ko gardu. 

Maltītes ieturēšana restorānā ir lielisks iemesls sapucēties un pavadīt vakaru šarmantā un elegantā atmosfērā – satikties mīļotajiem cilvēkiem uz randiņu vai patērzēt ar kādu sen nesatiktu draugu. Turklāt vērts atcerēties, ka uzdāvinot dāvanu karti uzrestorāna apmeklējumu, iespējams, vīrietis uzaicinās tieši tevi. Jaunatklāts un izsmalcināts restorāns, patīkama gaisotne un gardi ēdieni – kas var būt labāks par to?

Stilīgs apģērbs

 

Arī vīriešiem patīk piedomāt par savu vizuālo tēlu, iegādāties jaunu apģērbu un izskatīties lieliski. Tāpēc viņš noteikti būs priecīgs par stilīgu apģērbu. Latvietis krekls ir pašmāju ražotāju veidots produkts, kas zināms ar izšūtu uzrakstu latvietis vai latviete. Dizains ir ļoti smalks un elegants, un krekls ir pieejams melnā, baltā un pelēkā krāsā. Zīmols parāda, ka mīlestību pret savu zemi iespējams izrādīt arī bez sarkanbaltsarkanās pieejas. Galvenais ir parādīt, ka tu lepojies ne vien ar to, no kurienes nāc, bet arī ar to, kas tu esi. Šī būs skaista dāvana vienkārša dizaina piekritējam, kas ir par sevi pārliecināts. 

“Latvietis” ir brends, kas pēdējo gadu laikā ir izpelnījies gana lielu popularitāti Latvijā. Ņemot vērā to, ka īpaši aktuāla ir Latvijas simtgade, latviešu tirgu ir pārņēmuši dažādi patriotiski saukļi, karoga un ģerboņu logo, dažādus aksesuārus un piederumus rotā sarkanbaltsarkanas krāsu kombinācijas. Patriotisms un mīlestība pret savu dzimteni nenoliedzami ir kas ļoti skaists. Un Latvietis piedāvā šo mīlestību izrādīt ne vien svētkos, bet arī ikdienā.

 

Lai izdodas atrast piemērotu dāvanu vīrietim. Vairāk iedvesmu dāvanu idejām smelies rakstā Praktiskas dāvanas no 707.lv.

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

5 komentāru

  1. Lieliski! Praktiskajiem vīriešiem praktiskas dāvanas! Varētu tikai viņi mums dāvināt romantiskās dāvanas, un žurnālā Prakstiskais latvietis arī ielikt rakstiņu par romantiskām dāvanām!<br>Es tik tā, taksts labs!

  2. Praktiskā latviete on

    Meklēju savu praktisko vīrieti, kam dāvināt praktiskās dāvanas. Pagaidām aktuālāk praktiskās dāvanas tētim!

Atstāt Ziņu