Vārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Pirmo reizi- Andele mandele arī bērniem!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sestdien, 15. oktobrī norisināsies pirmās Pērļu Medības bērniem- Andele Mandele _KIDS. Izbaudiet nesteidzīgas sestdienas brokastis un tiekamies no plkst. 12:00- 16:00,  Rīgā, Blaumaņa ielā 32, “Sapņos un Kokteiļos”, kur varēsiet turpināt laisko sestdienu – jaukā atmosfērā iepirkties un nomedīt mazajām dāmām un kundziņiem vērtīgas lietas!

Zinot to, ka bērni aug pa stundām- šis būs vērtīgs pasākums, lai izpārdotu drēbes un apavus, kas jūsu mazajam vairs neder, vai arī iemainītu, iegādātos ko jaunu, košu un noderīgu savām atvasēm par īpaši pievilcīgām cenām.

Bērnu andelē vēl ir palikušas 5 brīvas dalībnieču/ku vietas, tā kā droši variet pieteikties (līdz 13. oktobrim): liva.jaunozola@gmail.com . Dalības maksa tirgotājiem: 5lvl, apmeklētājiem- pērļu medītājiem– bez maksas !
Plānotais dalībnieku/tirgotāju skaits: 30-35.

Piedāvājuma klāstā būs drēbītes bērniem no zīdaņa vecuma līdz 12. gadu vecumam, apavi, aksesuāri, noderīgas rotaļlietas un spēles,  viss, kas mazajiem ir aktuāls! arī par grūtniecēm nebūs piemirsts.
Gaidīsim jūs, mīļās māmiņas un mazās pērļu mednieces, ciemos.
Kā ikkatrā Andelē- paredzēts arī labdarības stūrītis, tādēļ, ja jums ir apģērbi, ko ziedot mazajām sirsniņām- ar prieku to pieņemsim un nogādāsim tiem, kam šī nesavtīgā palīdzība patiešām nepieciešama.

Sīkāka informācija: www.twitter.com/andelemandele , draugiem.lv/andelemandele , vai pa telefonu: 26424119 (Līva)

Dalīties.

Atstāt Ziņu