Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Pietiek būt vienai! Īsais kurss iepazīšanās mākslā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pavasaris ir labs laiks, lai uzsāktu jaunas lietas. Pavasaris ir labs iemesls būt laimīgām! Taču lai pietuvinātu savu veiksmi un laimi, ir jāsagatavo tām laba augsne.

Tāpēc visas tās, kuras vēlās kļūt drosmīgākas, atvērtākas, komunikablākas, tās, kuras vēlas satikt Viņu un izveidot tuvas attiecības, aicinām uz vienas dienas praktisko prasmju treniņu „Pietiek būt vienai!”!

Ko mēs darīsim? Mēs izrunāsim un arī praktiski izmēģināsim, kā veiksmīgi izveidot kontaktu ar simpātisku vīrieti, kā sākt sarunu, kā vadīt sarunu un ko un kā darīt pirmajā randiņā. Runāsim arī par to, ko labāk nedarīt, tad, kad iepazīstaties ar savu iespējamo nākamo partneri, draugu vai vīru.

Kam domāts šis treniņš? Visām sievietēm, kuras nejūtas drošas, kautrējas, baidās vai vienkārši nesaprot, kā var iepazīties ar normālu vīrieti.

Kas jādara, lai piedalītos? Tev jāpiesakās, rakstot uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā vari zvanīt un jautāt – tel. 26369141 vai 25990679. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

Kad un kur tas notiks? Tā būs sestdiena, 2012.gada 12.maijs, Brīvības ielā 99. Treniņa sākums plkst. 11:00, ilgums- piecas stundas.

Cik tas maksā? Dalības maksa, veicot priekšapmaksu līdz 8.maijam, Ls 25, pēc 8.maija un pasākuma dienā – Ls 30 Ls! Informāciju par priekšapmaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

Šis praktiskais seminārs palīdzst mainīt Tavu dzīvi! Neatlieciet savas vajadzības vēl uz kādu mēnesi, gadu vai desmit! Piesakieties jau tagad!

 Semināru vadīs iedvesmojošā psiholoģe Marija Ābeltiņa:

Esmu absolvējusi Latvijas Universitāti, iegūstot maģistra grādu psiholoģijā, esmu arī apguvusi dažādus praktiskus psiholoģijas instrumentus, tai skaitā NLP metodes. Turpinu savu pašizglītību arī šobrīd. Psiholoģijā un psihoterapijā mani interesē tie virzieni, kas ir vērsti uz zinātniski pierādītu, ātru, efektīvu un noturīgu rezultātu sasniegšanu. Es vairāk kā 10 gadus darbojos, vadot un organizējot dažādas pašattīstības un pašizpētes grupas, esmu autore dažādiem psiholoģiskās izaugsmes treniņiem un apmācību kursiem Latvijas Universitātē, Rīgas Stradiņa universitātē, Starptautiskajā praktiskās psiholoģijas augstskolā. Vairāk kā 6 gadus darbojos Krīžu un konsultāciju centrā „Skalbes” kā praktizējošā psiholoģe. Man sagādā prieku arī dalīties ar savām zināšanām un pieredzi, rakstot publikācijas dažādiem interneta portāliem un žurnāliem.

marija.abeltina@gmail.com
http://twitter.com/MarijaAbeltina
tel. 29231856

Dalīties.

Atstāt Ziņu