Vārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Piesakies uz nodarbību par mājas enerģētiku!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Piesakies uz nodarbību „Enerģētika, kas ir ap mums”!

Mēs, sievietes, ļoti lielu savu dzīves daļu veltam, lai meklētu atbildes uz jautājumiem- kā būt laimīgai? Kā būt veselai? Kā mīlēt un būt mīlētai? Kā satikt savu īsto? Kā sākt dzīvi no jauna, ja esi pakritusi? Kā pārvarēt krīzi un atkal dzīvot pārpilnībā?

Kā sākt? Ko darīt? No kuras puses ķerties klāt, lai sakārtotu savu dzīvi?

Par visiem šiem jautājumiem runāsim nodarbībā, kura atlasītais materiāls un pozitīvās pieredzes apkopojums palīdz vienā dienā nomainīt attieksmi un pieņemt pozīciju „ es lemju”, „es izvēlos”, „ es varu”, „es daru” un sāksim tieši ar attieksmes maiņu un mājas enerģijas uzlabošanu.

Ir mājas, kurās ieejam un sakām „šeit gan ir laba aura”, „šeit ir tik patīkami”, „ šeit ir tik mājīgi un silti”. Ir cilvēki, kas prot radīt mājīgu vidi, lai kur viņi atrastos. Kas tas ir par noslēpumu?

Kā radīt labu enerģētiku, lai tev un taviem mīļajiem mājās būtu labi? Kā uzlabot mājas enerģētiku, lai tā nevis grauj, bet palīdz?

Darbosimies praktiski, izmantojot dažādas metodes no Fen Šui- bagua karte, individuālie veiksmes virzieni, kā arī Top 10 ieteikumi mājas enerģētikas uzlabošanā.

Nodarbību vada Pozitīvās domāšanas centra Pavasara Studija vadītāja Inese Prisjolkova. Vairāk par Inesi vari uzzināt šeit- http://pavasarastudija.1w.lv

Nodarbības norises laiks
9.decembris plkst. 18:30 (ceturtdienas vakars)

Nodarbības norises vieta
Rīga, Teika, Džutas iela 9 (ieeja no Krāsu nama pagalma)

Nodarbības cena
Ar priekšapmaksu – 4 Ls
Nodarbības dienā – 6 Ls

Pieteikšanās
Rakstiski pa e-pastu sp@sievietespasaule.lv vai zvanot 25990679

Dalīties.

Atstāt Ziņu