Vārda dienu svin: Justīne, Juta

Piesakies FUTURE FORMULA S O S balzama pret matu izkrišanu testam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

pīdīgi, skaisti, biezi mati – tā ir mūsu rota un zīme par organisma sabalansētu funkcionēšanu. Turpretim jebkura novirze organismā atspoguļojas arī uz mūsu matu stāvokli – tie var kļūt nespodri, palikt plānāki, lūzt, var palēnināties to augšana, tie var izkrist.  

Matu izkrišanas cēloņi var būt dažādi – ģenētika, hormonālie traucējumi, imūnās, nervu sistēmas, gremošanas trakta saslimšanas, olbaltuma, dzelzs un cinka trūkums, sēnīšu vai parazitārās infekcijas, kā arī ārējās iedarbības – bieža matu krāsošana, balināšana, pāržāvēšana, apkārtējās vides piesārņojums utt. rezultāts. Bieži matu izkrišanai vienlaicīgi var būt vairāki no iepriekš minētajiem iemesliem.

Matu ārējais izskats lielā mērā atkarīgs no barības vielu nokļūšanas matu saknēs. To nepietiekamības gadījumā saknes „izžūst” un mati beidz augt. Lai palīdzētu risināt matu izkrišanas problēmu, kas, kā liecina statistikas dati, skar ap 70% vīriešu un 40% sieviešu, AS “Dzintars” speciālisti ir radījuši unikālu līdzekli, kas vienlaikus baro saknes un nostiprina matus, dodot tiem spēku un enerģiju, un efektīvi samazina matu izkrišanu un stimulē to augšanu. Future Formula S O S balzams pret matu izkrišanu ir izstrādāts uz cilmes šūnu, peptīdu un aminoskābju kompleksa bāzes, kas paātrina apmaiņas procesus ādā, kā arī uz vitamīnu un ārstniecības augu kompleksa bāzes, kas uzlabo asins cirkulāciju galvas ādā.

Balzams satur 93% dabisko sastāvdaļu, būtiskākās no kurām:

  •  ābola cilmes šūnas, kas satur metabolītus (apmaiņas procesu paātrinātājus), kuri aktīvi kavē matu folikula bojā eju un paildzina tā dzīvi.
  •  īpaši efektīvais komplekss no biomimētiskā peptīda Acetyl Tetrapeptide-3, sarkanā āboliņa un apiņu ekstraktiem, kas intensīvi nomāc 5-alfa-reduktāzes aktivitāti, palēninot testosterona veidošanos, kas ir viens no galvenajiem matu izkrišanas iemesliem. Biotinoyl Tripeptide-1 un pantenols nostiprina matus, palielina to diametru un paātrina augšanu.
  • arginīns, kas uzlabo matu augšanu, uzlabo mikrocirkulāciju galvas ādā, palielina matu skaitu aktīvajā augšanas fāzē, padarot tos biezākus un blīvākus.
  •  niacinamīds (PP vitamīns) un žeņšeņa, sarkano dedzinošo piparu, ingvera, nātru ekstrakti uzlabo asins pieplūdi galvas ādā, pastiprinot matu folikula barošanu un nostiprinot to.
  • Austrālijas tējas koka eļļa un kastaņu ekstrakts, kas samazina blaugznu veidošanos.

Balzams ir piemērots lietošanai gan sievietēm, gan vīriešiem visās vecuma grupās. Tā efektivitāte ir pierādīta klīniskajos pētījumos, kas 3 mēnešu ilgā periodā ir notikuši dermatologa-trihologa uzraudzībā un ir apstiprināta ar trihogrammām un matu diametra mērījumiem.

Kamēr vēl tikai gaidām produkta nonākšanu tirdzniecībā, SievietesPasaule 5 interesentiem jau tagad dāvā iespēju sākt lietot balzamu un pārliecināties par tā efektivitāti! Vēlies? Piesakies TESTAM!

Pieteikties vari divos veidos:

1) spied uz linka šeit >> un ielogojies SievietesPasaulē vai arī pieslēdzas portālam ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem un uzraksti pieteikuma ziņojumu, norādot savus kontaktus;

2) dodies uz mūsu draugiem.lv/sievietespasaule vai Facebook/SievietesPasaule lapu, esi tās sekotāja/-s un pie informācijas par testu komentārā raksti pieteikumu.

Pieteikumus gaidīsim no 15.jūnija līdz 22.jūnijam (ieskaitot). Produktu ieguvējus paziņosim 26.jūnijā.

Iespēju piedalīties testā iegūs pieci pieteikumu iesniedzēji, kas tiks noteikti izlozes kārtībā.

Katrs testa dalībnieks saņems vienu Future Formula S O S balzama iepakojumu, kurā būs atrodami 5ml flakoni 16 lietošanas reizēm.  

 

Lietošana:
Balzamu viegli iezied tīrā galvas ādā. Pēc tam vēlams uzlikt galvā plastikāta cepurīti un aptīt ar siltu dvieli uz 30 min. Lietot 1-3 mēnešus atkarībā no tā, cik stipri izkrīt mati.
Ja mati izkrīt stipri, balzamu ieteicams lietot katru dienu, ja mēreni – katru otro dienu, profilaksei – 2 reizes nedēļā.
Balzams nav jāizmazgā no matiem. Jāuzmanās, lai tas neiekļūst acīs.

Dalīties.

Atstāt Ziņu