Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Piecas pirmizrādes Latvijas kinoteātros oktobrī

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latvijas kinoteātros oktobrī startē piecas grandiozas pirmizrādes – trilleris “Sapņu māja”, zinātniskās fantastikas filma “Melanholija”, piedzīvojumu filma “Trīs musketieri” un divas asas sižeta filmas “Killeru elite” un “Radījums”.

Visiem jaunumiem ir izredzes sasniegt labus rezultātus, jau tagad filmas ir topā Amerikā un Eiropā. Mēneša jaunums ir asa sižeta filma Killeru Elite (Killer Elite) ar lielisku aktieru ansambli  – Robertu De Niro, Klaivu Ovenu un Džseisonu Stethemu. Speciālo uzdevumu vienības aģents Denijs (Džeisons Stethems) uzzina, ka viņa bijušais kolēģis un skolotājs Hanters (Roberts De Niro) nokļuvis slepena militāra grupējuma gūstā. Denijs izdarīs visu, lai atbrīvotu bijušo kolēģi un senu draugu! Lai to īstenotu, viņam nāksies pacīnīties ar slīpētāko killeru komandu, ko vada Spaiks (Klaivs Ovens).

Paredzams, ka viens no jaunumiem ieviesīs izmaiņas apmeklētāko filmu augšgalā – īpaši tiek gaidīta filma Trīs musketieri (The Three Musketeers). Filmā varēsim redzēt tādus aktierus kā Orlando Blūms, Logans Lermans, Mila Jovoviča, Metjū Makfeidens un citi. Kinolenta būs skatāma arī 3D formātā.

Savukārt tiem, kam patīk drāma, ir vērts pievērst uzmanību filmai Melanholija (Melancholia), kura pirmizrādi piedzīvoja kinofestivālā „Baltijas pērle”, bet no 21. oktobra to būs iespējams skatīties kinoteātros. Justīne un Maikls ģimenes un draugu lokā svin kāzas, taču svinības pēkšņi pārvēršas par katastrofu Visuma mērogā – atklājas, ka Zemei tuvojas planēta Melanholija. Tūkstošiem gadu gigantiskais briesmonis ir slēpies aiz Saules, bet te piepeši mainījis orbītu un nu traucas pretim Zemei. Ar katru stundu Melanholija ir aizvien tuvāk un tuvāk, un cilvēces cerības izdzīvot kļūst aizvien mazākas.

Kino cienītāji īpaši novērtēs Danielu Kreigu, Reičelu Veisu un Naomi Votsu – mistikas trillerī Sapņu māja (Dream House). Turīgais Ņujorkas izdevējs kopā ar sievu un divām meitām pārvācas uz klusu provinces pilsētiņu. Taču drīz viņš uzzina, ka ģimenes jaunajā mājā tikusi nogalināta kāda sieviete un viņas bērni. Slepkava bijis viņas pašas vīrs, kas joprojām staigā brīvībā.

Oktobra centrālais jaunums ir zinātniskās fantastikas filma Radījums, 1982. gadā tapušās Džona Karpentera šausmu filmas The Thing prīkvels. Paleontoloģe Keita dodas ekspedīcijā uz grūti pieejamu reģionu Antarktīdā, kur zinātnieki atklājuši senu kosmosa kuģi. Tajā atrodas sasalis citplanētieša organisms, kas eksperimenta rezultātā atdzīvojas. Atbrīvots no sava ledus cietuma, radījums sāk vajāt un nogalināt zinātniekus vienu pēc otra. Visu sarežģī tas, ka radījums ir apveltīts ar spēju pieņemt jebkura cilvēka veidolu. Keitai nākas apvienot spēkus ar pilotu Karteru, lai uzvarētu šajā nevienlīdzīgajā cīņā. Galvenās lomās: Marija Elizabete Vinsteda, Džoels Edgertos, Ulrihs Tomsens, Ēriks Kristiāns Olsens u.c.

Dalīties.

Atstāt Ziņu