Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

Physiogel – risinājums sausai un jutīgai ādai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sajūta, ka āda ir sausa un jūtīga, nav patīkama. Lielā mērā tas saistīts ar izjaukto ādas dabiskā mitruma līdzsvaru, ko regulē ādas virsējais slānis – epiderma. Parasti, cenšoties „pabarot” un mitrināt ādu, iegādājamies dažādus smaržīgus kosmētiskos līdzekļus – krēmus, losjonus, ķermeņa sviestus, eļļas. Tomēr ar tiem ādas mitrināšana bieži vien ir tikai šķietama, tāpēc gadījumos, kad āda jau signalizē par kādām problēmām, ieteicamāka ir dermatoloģisko līdzekļu lietošana.

Palīdz ādai atjaunoties pašai
Kompānija „Stiefel” radījusi dermatoloģijas produktu sēriju „Physiogel”, kurā ietilpst kā sejas tā ķermeņa krēmi un losjoni, tā mazgāšanās līdzekļi un šampūni, kas nopērkami tikai aptiekās. Visi šīs līnijas produkti ir hipoalerģiski, proti, tie nesatur kairinošas sastāvdaļas – smaržvielas, konservantus, balinātājus, tradicionālos emulgatorus, silikonu, minerāleļļas, kas turpretim ir ierastas sastāvdaļas dažādos veikalos nopērkamajos krēmos. Atšķirībā no tiem, visiem „Physiogel” produktiem ir īpaša dermas membrānas struktūra, kas ir maksimāli pietuvināta mūsu ādas dabiskajai  struktūrai un palīdz ādai pašai atjaunoties.

Kāpēc parastie krēmi bieži sausina ādu?
Parastos krēmos, samaisot tauku un ūdens daļas, lai iegūtu tādu struktūru jāpievieno emulgatori, kas var uzkrāties ādā, tādā veidā izjaucot tās dabīgo lipīdu struktūru. Mazgāšanās laikā tie var pat izšķīst un tikt izskaloti no ādas, padarot to sausāku. Turpretim „Physiogel” krēma sastāvā esošie lipīdi ir identiski dabīgajiem ādas sastāvā esošajiem, tie iekļūst epidermas dziļākajos slāņos, lai efektīvi novērstu turpmāku mitruma zudumu un nodrošinātu ilgstošu ādas mitrināšanu. Kā norāda kosmetoloģe, ārste Irēna Spriņģe, šo līdzekļu īpašā struktūra faktiski palīdz uzbūvēt trūkstošo vai bojāto ādas slāni, ilgākā laika periodā padarot ādu biezāku, kā rezultātā tā vairs nav tik jūtīga pret ārējās vides iedarbību. „Faktiski šie līdzekļi darbojas kā sponsori, iedodot trūkstošo, lai āda spētu atsākt normāli funkcionēt, kamēr veikalos nopērkamie līdzekļi neveicina to, lai āda pati sāktu strādāt un būtu spējīga sevi aizsargāt,“ saka I.Spriņģe. Pēc viņas teiktā, dermatoloģiskie līdzekļi vispār ir uzticamāki, jo tie ir vairāk izpētīti. „To iedarbība savā ziņā robežojas ar medikamentu iedarbību, lai arī tie nav medikamenti. Tas tikai nozīmē, ka tie var palīdzēt risināt kādu ādas problēmu, kamēr veikalos nopērkamie līdzekļi, visdrīzāk, neko būtiski neuzlabos,“ tā I.Spriņģe.

Pluss ir arī tas, ka šie līdzekļi, lai arī īpaši piemēroti sausas, jutīgas un kairinātas ādas ikdienas kopšanai, ir piemēroti jebkuras ādas īpašniekiem. To labi panes arī bērni un zīdaiņi.

 

IEPAZĪSTIES AR PHYSIOGEL SĒRIJAS PRODUKTIEM!

Physiogel Creme: Piemērots sausai, jutīgai un kairinātai ādai, ādai ar novecošanās pazīmēm, dermatoloģisku saslimšanu gadījumā (piemēram, atopiskais dermatīts, psoriāze), ādai pēc kādas dermatoloģiskas saslimšanas, kā arī diabēta pacientiem.

 

 

 

 

 

 

Physiogel Body Lotion: Piemērots sausai, jutīgai un kairinātai ādai, ādai ar novecošanās pazīmēm, dermatoloģisku saslimšanu gadījumā (piemēram, atopiskais dermatīts, psoriāze), ādai pēc kādas dermatoloģiskas saslimšanas, kā arī diabēta pacientiem.

 

 

 

 

 

Physiogel A.I. Creme: Šis krēms ir piemērots, ja ir sūdzības par niezošu, kairinātu, sausu un apsārtušu ādu. Šī līdzekļa sastāvā ir aktīvā viela PEA, kas veicina ķermeņa aizsargspējas pret ārējās vides ietekmi, jo ādas virskārtā tā darbojas kā antioksidants un saista brīvos radikāļus, kā arī stabilizē un aizsargā īpaši jutīgās šūnu membrānas, samazinot niezi, kairinājumu un apsārtumu. Pētījums, kurā piedalījās 2456 pacienti ar atopisko dermatītu un kas 5 nedēļas 2x dienā lietoja šo krēmu, rāda, ka pēc 6 dienu ilgas krēma lietošanas nieze samazinās par 46%, 5 nedēļu laikā līdz pat 60%, par 60% samazinās bezmiegs un par 62% samazinās steroīdu lietošana. 

 

 

 

Physiogel A.I. Sonnen Creme: Šis krēms nomierina jutīgu, kairinātu ādu un pasargā to no UV starojuma un piesārņojuma brīvajiem radikāļiem. Tas satur PEA, ir ūdensnoturīgs un pateicoties SPF 25 nodrošina efektīvu aizsardzību pret UV-B un UV-A.

 

 

 

 

 

 

 

Physiogel Dermo Nettoyani: Ieteicams ziepju nepanesamības gadījumā, jutīgai, sausai un alerģiskai ādai, piņņainai ādai. Var lietot arī dekoratīvās kosmētikas noņemšanai.

 

 

 

 

 

Physiogel Shampoo Plus: Jutīgas un kairinātas galvas ādas kopšanai. Satur kondicioniera un provitamīna B5 savienojumu, kas padara matus spīdīgus un viegli ķemmējamus.

 

 

 

 

Sebiprox: Šis ir trīskāršas iedarbības pretblaugznu šampūns. Tā sastāvā ir 1 % ciklopiroksolamīns, kam piemīt trejāda iedarbība: pretsēnīšu (novērš rauga sēnīšu Malassezia vairošanos), pretiekaisuma un antibakteriāla.

 

„Physiogel” produktus var iegādāties Saules un Ilmas aptiekās, kā arī Ģimenes aptieku tīkla aptiekās.

Vairāk par „Physiogel” produktu līniju vari uzzināt www.physiogel.com

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu