Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Photoderm saules aizsargkrēma testa rezultāti. Gaidām sauli!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

atvijā atgriezusies vasara, turklāt ar lielu karstuma vilni. Beidzot!!! Tikai, dāmas, tādas, prieka un siltuma apreibinātas, neaizmirsīsim par atbilstošu ādas aizsardzību! Ja tavā arsenālā šovasar vēl nav iegādāts saules aizsargkrēms, varam ieteikt Photoderm MAX SPF 50+ DRY TOUCH krēmu un šīs pašas līnijas tonēto krēmu.

Maijā nodevām lasītājām testēšanai šos abus krēmus – tie izgājuši pārbaudi gan šeit pat Latvijā (tajās pāris saulainajās dienās), gan izbraukājuši siltākas zemes, kur pilnībā pierādījuši savu efektivitāti.

 

Photoderm MAX SPF 50+ DRY TOUCH krēmi ir saules aizsarglīdzekļi ar īpaši vieglu, matējošu tekstūru, kas ir piemēroti visiem ādas tipiem, it īpaši kombinētai vai taukainai ādai, un lieliski pielāgoti mitram klimatam. Tie nekavējoties saplūst ar ādu un nodrošina sausas ādas sajūtu, pieskaroties. Āda ir matēta, bez taukainas kārtiņas un baltām joslām. Tonētais krēms izlīdzina sejas krāsu un apslēpj ādas defektus. Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, šie Photoderm krēmi nodrošina optimāli līdzsvarotu ādas virsmas aizsardzību pret UV starojumu, apvienojumā ar iekšēju bioloģisko aizsardzību, kas novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos. Krēmi ir fotostabili, ūdens noturīgi, bez smaržvielām, parabēniem, neveicina poru aizsprostošanos.


Bet par visu vairāk, lai stāsta atsauksmes:

DACE BALTIŅA: ļoti labi aizsargā ādu, nepadarot to sārtu
Man ir gaiša, jutīga āda ar vasaras raibumiem. Esmu ļoti apmierināta, lietojot Photoderm MAX SPF 50+ DRY TOUCH aizsargkrēmu – tas ir ideāli piemēros jutīgai ādai, jo, atrodoties saulē, ļoti labi aizsargā ādu, nepadarot to sārtu. Āda ir skaistā tonī visu dienu. Produkts ir baltā krāsā, uzklājot ātri iesūcas, neveido taukainu kārtiņu. Āda paliek matēta, tādēļ piemērots arī kombinētai vai taukainai ādai. Uzklājot krēmu, āda kļūst patīkami maiga. Tā kā produkts nesatur smaržvielas un parabēnus, tam ir neitrāla smarža, kas nekairina ādu, krēma konsistence ir viegla un patīkama.
Produkta iepakojums ir ērts, viegli paņemams līdzi izbraukumos ārpus mājas. Iesaku pamēģināt ikvienam!

RŪTA ĶIRSE-ĶIRŠA: atgādina BB krēmu, bet tam ir papildu priekšrocība – saules aizsardzība
Lietoju BIODERMA Photoderm MAX SPF 50+ DRY TOUCH tonēto krēmu katru dienu no rītiem. Man tas atgādina mazliet BB krēmu. Tas klājas viegli un vienmērīgi, neskatoties uz toni. Tonis viegli pielāgojas sejas ādas krāsai, kā rezultātā seja izskatās gluda un mirdzoša, nav sausuma sajūtas, pluss vēl tas aizsargā. Ikdienas lietošanai tiešām perfekts krēms. To lietojot, atkrīt daudz citu līdzekļu izmantošana… atsevišķi krēmi, atsevišķa aizsardzība un atsevišķa makiāžas lietošana… Smarža kā jau Biodermas kosmēikai ir ļoti neuzkrītoša, patīkama, viegla. Varu teikt tā, ka turpmāk, šo krēmu iegādašos, kā sava iepriekšējā BB krēmu aizvietotāju, jo šim līdzeklim ir priekšrocība – saules aizsardzība.

DAIGA BOKUMA: patīk vieglā tekstūra un ka tas neatstāj smaguma sajūtu uz ādas
Bioderma Photoderm MAX SPF 50+ DRY TOUCH tonēto krēmu lietoju ilgāk kā mēnesi. Esmu izmēģinājusi šo krēmu ļoti dažādos laika apstākļos, gan tveicīgā karstumā, gan lietū un vējā. Varu teikt, ka esmu ļoti apmierināta. Ļoti patīk krēma vieglā tekstūra un ka tas neatstāj smaguma sajūtu uz ādas. Tā kā esmu ļoti jūtīga pret dažādiem spēcīgiem aromātiem, priecē tas, ka krēms ir praktiski bez smaržas. Lai gan krēms, kuru izmēģināju, ir tonēts, tas ļoti vienmērīgi pielāgojas ādas tonim un izlīdzina to. Es krēmu principā lietoju ikdienā kā BB krēmu. Vienīgais, ko varu atzīmēt, ka tas tomēr nedaudz smērē apģērbu un arī iepakojums varētu būt ar dozatoru, kas krietni atvieglotu tā lietošanu. Bet neraugoties uz to, esmu ļoti apmierināta un noteikti pēc šī iepakojuma izlietošanas, iegādāšos  vēl vienu.

 

 Piedāvā:

 

“Kad āda cieš, tad līdztekus ārstēšanai ir jāiemāca tai atgūt dabiskās, bioloģiskās funkcijas,” – tā ir LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE BIODERMA dibinātāja, farmaceita un biologa Žana Noela Torela pārliecība. Tā iedvesmo radīt produktus, balstoties uz principu „BIOloģija DERMAtoloģijas labā”.
BIODERMA produkti atveido, aizsargā, aktivizē un atjauno ādas bioloģiskos procesus, lai tā funkcionētu kā veselīga āda.
Pateicoties šai inovatīvajai pieejai, mēs esam panākuši ādas panesības uzlabošanos, pastiprinot ādas spējas pretoties vides negatīvajai ietekmei, garantējot dermatoloģisku drošību. BIODERMA izvēlas vistīrākās aktīvās vielas, dodot priekšroku tām, kuras sastopamas ādā.
BIODERMA piedāvā vairākas produktu līnijas atbilstoši katra ādas bioloģiskā tipa īpatnībām, un balstoties uz īpašiem patentiem.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu