Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Personāla vadības speciālistu kursi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Klientiem draudzīgākais mācību centrs Hansa Training aicina apmeklēt Personāla vadības speciālistu kursus, kas notiks no 18.06.2018. līdz 13.08.2018., mācību centra telpās Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

Mērķa grupas: biroja vadītāji, esošie un perspektīvie personāla vadības, atlases vai apmācību speciālisti, uzņēmumu un nodaļu vadītāji.

Mērķis: sniegt padziļinātu ieskatu galvenajās personāla vadības funkcijās, kā arī veidot izpratni par personāla atlasi, vadību un plānošanu. Sniegt praktiskas iemaņas personāla atlases, vērtēšanas un attīstības jautājumu risināšanā.

Kursa laikā tiks skatītas arī tēmas par lietvedības normu, darba tiesisko attiecību un lietišķās komunikācijas nozīmi personāla vadības speciālista ikdienas darbā.                                                    

PROGRAMMĀ:
1. Personāla vadība
2. Personāllietvedība
3. Darba tiesiskās attiecības
4. Lietišķā komunikācija

KURSU CENA: 254,00 EUR.
Cenā iekļauts 2 mēnešu kurss (58 akadēmiskās stundas) 16 praktiskās nodarbības, apjomīgi mācību materiāli, Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība, kafijas un augļu pauzes. Individuāla pieeja katram kursa dalībniekam saņemot atbildes uz interesējošiem jautājumiem gan kursa laikā, gan pēc mācību programmas apgūšanas.

VAIRĀK PAR KURSU: https://bit.ly/2hP1oWJ

——————————————————————————
SAZIŅAI: 66100630, 20844488 vai info@hansatraining.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu