Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Pārliecinoša smaida noslēpumi!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zinātniskie pētījumi pierāda smaida pozitīvo iespaidu uz cilvēka veselību, panākumiem ikdienā, kā arī apkārtējo cilvēku pozitīvāku attieksmi pret personu, kas smaida. Smaids ir viens no mūsu labākajiem draugiem, jo dažkārt spēj atbruņot pat visdrūmāk noskaņotos cilvēkus. Smaidīgi cilvēki vieglāk pārvar dzīves uzliktos pārbaudījumus, dzīvi uztver pozitīvāk, ir atvērtāki un draudzīgāki. Arī viņu paziņu un draugu loks ir plašāks. Smaids ir cilvēka vizītkarte un viena no lietām, kas rada pirmo iespaidu.

Tomēr ir cilvēki, kas apzināti slēpj savu smaidu, jo nav pārliecināti par savu zobu izskatu, krāsu. Viens no veidiem, kā padarīt savu smaidu skaistāku un uzlabot zobu veselību, ir zobārstu palīdzība. Savukārt, lai padarītu savus zobus baltākus un cilvēki kļūtu pārliecinātāki par sevi, Colgate ir izstrādājis jaunu produktu līniju, kas palīdzēs ātri sasniegt vēlamo rezultātu un iegūt baltu, žilbinošu smaidu, vienlaikus rūpējoties par zobu veselību.

Colgate Max White One produktu līnija ļauj iegūt par vienu toni baltākus zobus jau vienas nedēļas laikā. Šī jaunā zobu pasta satur zobu baltināšanas paātrinātājus, kas ļauj tai droši noņemt pigmentēto aplikumu un novērst zobakmens veidošanos. Ilgstoša lietošana palīdzēs saglabāt baltākus zobus ilgāk.

Colgate Max White One produktu līnija piedāvā trīs dažādas baltinošās zobu pastas, sniedzot iespēju izvēlēties katra vajadzībām un vēlmēm piemērotāko:

  • * Colgate MaxWhite One Active ar baltināšanu paātrinošajiem mikrokristāliem, satur komponentus, identiskus tiem, ko izmanto zobārsti. Tās formula, kas spēcīgi iedarbojas uz pigmentu un veic zobakmens profilaksi, palīdz iegūt par vienu toni baltākus zobus vienā nedēļā.
  • * Pilnīgākai baltināšanai izmēģiniet Max White One Luminous. Tās SmartFoam sistēma veido putas, lai rūpīgi iztīrītu visu mutes dobumu, pat zobu starpas un grūti aizsniedzamas vietas. Turklāt tā satur baltinošās vielas, kas efektīvi baltina zobus no visām pusēm!
  • * Jaunā Colgate Max White One Optic apvieno klīniski pierādītus optiskos zobu baltinātājus, kas atstaro gaismu, un unikālas tīrošās daļiņas, kas droši notīra pigmentēto aplikumu, acumirklī padarot jūsu zobus gludus, tīrus un redzami baltākus.[*]

Pateicoties pareizai un regulārai zobu kopšanai, Jūs iegūsiet ne tikai veselīgu un skaistu smaidu, bet arī pašapziņu un pārliecību par sevi, kas palīdzēs Jums visdažādākajās dzīves situācijās.

Smaids spēj aizstāt vārdus, jo tas pauž mūsu emocijas gan, kad mēs smaidām, gan kad izrādām simpātijas vai kādu uzmundrinām. Pietiks tikai ar vienu vienīgu smaidu, lai līdzcilvēkam uzlabotu dienu. Patiesā smaidā slēpjas milzīgs enerģijas lādiņš, ar kuru mēs varam uzlādēt citus un padarīt apkārtējo vidi priecīgāku, tātad labāku. Skaists smaids dāvās prieku ne tikai sev, bet arī apkārtējiem, jo smaids rada smaidu!

 [*] Īslaicīgs efekts. Ilgstoša lietošana nodrošinās progresējošu baltinošo iedarbību un palīdzēs ilgāk saglabāt baltākus zobus.

Dalīties.

Atstāt Ziņu