Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Pārbaudi, kas no solītā piepildījies!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šādu zvaigznes mums solīja 2011.gadu. Nu tas pagājis, laiks atskatīties un salīdzināt- kas piepildījies, kas ne!

AUNS
2011.gads tev būs aizņemts gads. Tu strādāsi divtik daudz un tev arī izdosies paveikt visu, kas vien būs jādara. Taču cītīga plānošana var atvieglot tavu darbu. Ilgtermiņā tavi pūliņi un smagais darbs atmaksāsies.

Šī gada izaicinājums tev būs iemācīties rast pacietību. Iespējams, liktenis tev sūtīs situācijas un notikumus, kas pārbaudīs tavu pacietību un rūdīs raksturu. Ja izturēsi tos un iemācīsies tvert visu mierīgāk, tevi novērtēs īstie cilvēki.

Attiecības ar draugiem un ģimenes locekļiem var kļūt saspringtas. Tev šogad būs jāpieliek papildus pūles, lai stiprinātu jūsu attiecības.

Finansiālajā jomā viss turēsies stabili, ja vien turpināsi strādāt tikpat cītīgi kā vienmēr. Taču nenomoki sevi pārāk. Paralēli darbam, neaizmirsti par fiziskajiem vingrojumiem. Tavam ķermenim nepieciešamas rūpes- veselīgi ēdieni un fiziskās aktivitātes, labs miegs.

 

VĒRSIS
Ja pēdējie pāris gadi bijuši sarežģīti, tad šogad varēsi uzelpot- 2011.gads solās būt labāks, nekā divi iepriekšējie. Spriedze un stress ievērojami mazināsies, kas atstās pozitīvu ietekmi uz tavu veselību.

Tavā dzīvē var notikt lielas pārmaiņas -pārvākšanās vai jauns darbs. Finansiālā situācija noteikti uzlabosies, kas padarīs tavu dzīvi mierīgāku un vairāk spēsi atpūsties un relaksēties, jo nebūs tik ļoti jāuztraucas par naudas lietām. Marts un maijs var būt 2011.gada labākie mēneši. Jūlijā un septembrī vari iepazīties ar cilvēkiem, kas var kļūt par labiem draugiem.


DVĪŅI

Būs aizņemts un darbīgs gads. Tu dosi daudz solījumu, taču tev var sagādāt problēmas tos visus izpildīt. Labāk ir godīgi pateikt “nē”, nekā lauzt solījumu. Atceries to visa gada garumā!

Ja alksti pēc finansiāla pieauguma, uzmanies, ka nenokod pārāk lielu gabalu un nespēj to pēc tam sagremot. Ir brīži, kad labāk no papildus darba atteikties, pat ja tiek solīts par to papildus atalgojums. Esi reālistiska – vai vēlies riskēt ar savu veselību un nervu sistēmu? Parūpējies par savu ķermeni!

Mēģini līdzsvarot darba dzīvi ar privāto – tiecies ar radiniekiem un draugiem, citādi viņi brīnās, kur esi pazudusi. Jūnijs un oktobris būs tavi mēneši, izbaudi tos!

VĒZIS
Vai lielākā daļa tavu draugu ir tavi kolēģi? Šogad tu vēlēsies paplašināt savu paziņu un draugu loku, kas tev arī lieliski izdosies. Jauniepazītie cilvēki būs interesanti un sirdssilti, jūs kopā pavadīsiet brīnišķīgu laiku. Tikai neaizmirsti savus vecos draugus un ģimenes locekļus!
Tu vairāk esi māju cilvēks, taču šogad tu paplašināsi savus horizontus, iespējams ceļosi un redzēsi vietas, kurās vēl neesi bijusi. Izbraukt ārpus mājām var būt ne tikai jautri, bet tad var sniegt jaunus iespaidus un iedvesmu.
Jūlijā un novembrī gaidāmi interesanti notikumi.

 

LAUVA
Šis tev būs lielisks gads! Kāda no tavām lielākajām vēlmēm beidzot var kļūt par realitāti.
Tu esi sociāla persona ar daudz draugiem un hobijiem. Arī šis gads būs aktīvs, gaidāma jauna pieredze, kas kādā veidā var mainīt tavu dzīvi.
Kāds no taviem ilgtermiņa mērķiem šogad tiks realizēts. Vienīgais, no kā tev jāuzmanās, ir pārgurums un izdegšana. Pārāk daudz darba nakts stundās un sasteigti projekti un darbu kalni var iedragāt tavu veselību. Sargā sevi!
Kāds draugs var tevi pārliecināt pierakstīties kursos. Tu šaubīsies, taču ir vērts pamēģināt. Tur vari sastapt cilvēkus, kas var kādā veidā mainīt tavu dzīvi.
2011.gads būs pilns ar jaunām idejām un projektiem.

 

JAUNAVA
Gaidāms pārsteigumiem pilns gads. Cilvēki, kurus pazīsit gadiem, pēkšņi var sākt darīt neparastas lietas. Arī pati mainīsies.
Šogad tava veselība nesagādās problēmas, ja vien pati par sevi rūpēsies. Daži hobiji vai aktivitātes var sākt apnikt, izmēģini ko jaunu! Ej uz kursiem, treniņiem vai dejām, priecājies par dzīvi! Apkārtējie uzreiz pamanīs dzirkstelītes tavās acīs.
Kopumā ļoti sabiedrisks gads- daudz pasākumu, daudz jaunu iepazīšanos. Cilvēki, ko sastapsi būs interesanti un inteliģenti un sniegs tev daudz jaunu ideju.

SVARI
Tevi sagaida daži sarežģīti lēmumi. Jo ilgāk tos novilcināsi, jo apjukušāka būsi. Tie ir svarīgi un tos nevajadzētu pieņemt impulsīvi, balstoties uz emocijām.

Tu esi veselīga, taču šogad jutīsies kaut kā lēnāka, mazāk enerģiska. Nē, tas nav tādēļ, ka kļūsti vecāka, vienkārši caur tavu zīmi virzās gausais Saturns. Rēķinies ar to un tādēļ pati vairāk mudini sevi uz kustībām un aktivitātēm- dodies sportot, izklaidēties kopā ar draugiem. Nospraud jaunus mērķus un atklāj jaunas intereses.
Ja tevi kaut kas nomāc, dalies ar to ar saviem draugiem un tuviniekiem. Vienalga – darba raizes vai attiecību problēmas, tavi mīļie par tevi uztraucas, dalies ar viņiem savās jūtās, kopā izdosies rast risinājumus.

 

SKORPIONS
2011.gadā uzplauks tava veselība, sociālā dzīve un karjera. Pie apvāršņa parādīsies daudz jaunu iespēju, un tu tām visām ļausies. Tikai pirms ielec kādā vilcienā, pārliecinies, vai tas ir maršruts, kurā patiesi vēlies doties.
Jutīsies stipra un vairāk pārliecinātāka par sevi, kas pozitīvie ietekmēs visu tavu dzīvi. Tavs optimisms un pašpārliecība atraisīs tavas attiecības ar citiem cilvēkiem.
Būsi lieliskā formā. Vienīgais, ar ko var nākties cīnīties, ir bezmiegs. Mēģini relaksēties pirms dodies pie miera. Ja tavs prāts visu laiku zumēs no domām, tam būs grūti iemigt.
Šogad pārvērtīsies par sabiedrisku taureni. Apmeklēsi daudz pasākumus, draugi un radinieki nāks ciemos, gribēs ar tevi konsultēties. Uzmanies no pārmērībām- alkohola un ēdiena ziņā.


STRĒLNIEKS

Tu esi optimistiska persona un šis gads ir kā radīts tev. 2011. būs lielisks!
Būsi labā formā, veselība lielākoties raizes nesagādās, tiesa, ja par sevi attiecīgi rūpēsies. Vitamīni, dārzeņi, sports un svaigs gaiss tev ir vitāli nepieciešami, jo ir reizes, kad tu sevi nesaudzē un pārstrādājies. Mēģini sevi pasaudzēt.
Tev ir daudz draugu un radinieku, un tev sagādās grūtības atvēlēt katram no viņiem laiku. Dažreiz nāksies atteikt, un tu raizējies, vai viņi neapvainojas vai jūtas mazāk mīlēti. Atceries, ka vari taču arī piezvanīt un parunāt pa telefonu, lai atgādinātu viņiem, cik ļoti svarīgi viņi tev ir.

 

MEŽĀZIS
Tu 2011.gadu visticamāk sāksi visai nedroši, dūša būs sašļukusi. Taču nekas- ātri vien atgūsi savu pašapziņu un enerģiju. Tev nepatīk bezdarbība, tāpēc nodarbini sevi ar lietām un nodarbēm, kuras mīli. Tas pacels tavu radošumu un veicinās enerģijas atgriešanos.

Tu reti slimo, taču šogad var nākties piedzīvot veselības problēmas – tieši pārstrādāšanas dēļ. Tev ir jāsaudzē sevi, pareizi jāēd un jāvelta laiks fiziskām aktivitātēm. Pasaule pēkšņi neapstāsies, ja tu paņemsi pusdienas pārtraukumu un bez steigas izbaudīsi ēdienu vai atliksi dažus darbus uz rītdienu.

Ģimene tev ir ļoti svarīga, taču vai nav tā, ka tu vairāk laika pavadi kopā ar saviem kolēģiem nekā ģimenes locekļiem? Šī gada svarīgākais uzdevums ir rast veidus, kā pavadīt vairāk laika kopā ar tuviniekiem. Darbi nāk un iet, bet ģimene un draugi ir uz mūžu.

 

ŪDENSVĪRS
Tu 2011.gadam esi izstrādājusi detalizētu plānu, ko vēlies sasniegt. Tajā gan var rasties pēkšņas izmaiņas, tā kā esi gatava būt elastīga un ļauties plūsmai.

Tu esi cilvēks, ko nevar tik viegli satricināt – vienalga, kas notiek, tu mēģini no tā gūt labāko, īpaši, ja tas saistīts ar zināšanu apguvi. Tu 2011.gada pāris pirmajos mēnešos iemācīsies vairāk nekā visa 2010.gada garumā. Tomēr nenomoki sevi pārāk daudz, nav jau nekādās steigas. Neaizmirsti relaksēties un izbaudīt dzīvi.
Tu izbaudīsi sociālo dzīvi, tiksies ar cilvēkiem, gaidāmas jaunas iepazīšanās. Tu esi laipna pret visiem, taču lielākoties iepazītie cilvēki kļūst vienkārši par paziņām vai draugiem, ar kuriem retu reizi satikties. Šogad gan ir iespējas iepazīties ar cilvēkiem, kas var kļūt par tuviem draugiem, dvēseles radiniekiem. Būs daudz vairāk tuvo draugu, nekā jebkad agrāk. Mācies no viņiem!

 

ZIVS
2011.gadā tava intuīcija un mākslinieciskais talants uzplauks kā ābele pavasarī. Svarīgi, lai tu savas idejas un radošās domas pierakstītu un mēģinātu realizēt.

Tu uz pasauli raudzīsies savā unikālā veidā, ikdienas dzīve nebūs nogurdinoša vai nomācoša, gluži otrādi- tā iedvesmos tevi. Šis tev var būt personiski ļoti laimīgs gads.

Janvāris un marts būs vislabākie mēneši, lai gan tāda īpaši slikta mēneša šogad vispār nebūs. Vienīgi var rasties nelielas nesaskaņas ar draugiem vai ģimenes locekļiem, kas dažreiz var nesaprast tavas atklāsmes un idejas. Taču tava maigā un laipnā daba spēj atkausēt ikvienu.

 

Avots- horoscope.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu