Vārda dienu svin: Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis

Pamācība, kā izveidot vasarīgas, skaistas frizūras

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pagājušās nedēļas beigās Rīgā viesojās Zviedrijā slavenā friziere un stiliste Korīna Henriksone, kas ikdienā strādā  ar daudzām pasaulē slavenām zvaigznēm, piemēram, Penelope Krusa, Džeks Nikolsons u.c. Korīna par frizieri un stilisti strādā jau piecpadsmit gadus. Šo gadu laikā viņai ir izdevies realizēt savu lielāko sapni, izveidot pašai savu skaistumkopšanas salonu. – Corinne& Friends, kurā strādā labākie Zviedrijas stilisti.

Gan Korīna, gan viņas salona labākie stilisti  sniedz dažādus praktiskus padomus matu kopšanā un veidošanā Oriflame katalogos. Šādi sniedzot iespēju katram interesentiem iespēju pašam iemācīties pareizi rūpēties par saviem matiem, kas ir viena no skaistākajām cilvēka rotām, ko tam sniegusi daba. Tāpat Korīna min, ka ne tikai matu līdzekļi un to pareiza lietošana nodrošina skaistus un veselus matus, bet liela nozīme ir arī veselīgam dzīves veidam, kas būtiski ietekmē matu struktūru un to izskatu.

Prezentācijas laikā Korīna sniedza ieskatu par šīs vasaras matu sakārtojuma tendencēm, demonstrējot praktiskus un noderīgus padomus, kā vislabāk rūpēties par saviem matiem, lai tie labi izskatītos.

Aktuālie sakārtojumi: Šīs vasaras aktuālās matu sakārtojumu tendences  ietver sevī gan 70., gan 90.gadu tendences, kas raksturīgas ar dabiskumu un vieglumu, ar nelielu nevērības efektu un nepabeigtības pieskaņu, kas piešķir tēlam dabiskuma šarmu.

Modē pabalējušas matu krāsas: Arī matu krāsām ir tendence būt dabiskām, un pašlaik arvien populārāka kļūst tendence krāsot matus tā, ka tie izskatās, ka jau ilgāku laiku nav krāsoti.

Matiem saudzīga frizūra pludmalei: Tā kā pašlaik aktuāla ir došanās uz pludmali, tad Korīna deva padomu, kā parūpēties par saviem matiem, saudzējot tos un tajā pašā laikā esot stilīgai. Lai mati neciestu, kamēr mēs atpūšamies pludmalē, tad ieteicams matu galus ieziest ar matu masku, pēc tam visus matus saņemt augstā copē un nostiprina ar matadatām.

Prezentācijas laikā Korīna pārsteidza ikvienu klātesošo ar to, cik vienkārši var izveidot dažādas frizūras, kas ļauj pilnībā mainīt stilu, izmantojot  vien dažas matadatas un dažādus matu kopšanas līdzekļus. Korīnas veidotās frizūras bija vienkāršas un pa spēkam ikvienai no mums! Tuvākajā laikā noteikti arī pati kādu no tām izmēģināšu!

Tā kā šajā vasarā matu sakārtojumā aktuālas ir dažādas lokas, kas izskatās dabiski un piešķir matiem apjomu. Tad tika demonstrētas divu vienkāršu frizūru izveide, kur pamatā ir nedaudz lokaini mati.

Pamācība, kā izveidot vasarīgas frizūras

I frizūra

  1. Matus sadala trīs vienādās daļās (2 sānu daļas un aizmugures daļas)
  2. Ņem katru daļu, sākot ar aizmugures daļu, un izvēlas matu garumu, cik garus matus vēlas atstāt un sāk tīt tos ap plaukstu. Kad mati ir satīti, tad iekšēju matu daļu piesprauž ar matadatām, lai tie stingri turētos
  3. To pašu darbu turpina ar abām sānu matu daļām
  4. Matus nofiksē ar matu laku
  5. Lai panāktu jaunu efektu frizūrai, piešķirot tai dabiskumu un vieglumu, tad matus var vietām mazliet uzkasīt

II frizūra

  1. Matus sadala trīs daļās, abas sānu daļas ir mazākas nekā aizmugurējā daļa
  2. Aizmugurējās matu daļas katrā sānā (simetriski) paņem matu šķipsnas, kuras saliek kopā un sasien ar gumijiņu, izveidojot mazu astīti
  3. Aizmugurējo matu daļu sadala uz pusēm. Tad katrai aizmugurējai paņem klāt atbilstošo sānu daļu, un visus matus aizliek aiz izveidotās mazās astītes, tiek izveidota liela cope.
  4. Lai piešķirtu dabiskumu frizūrai, tad iespējams to nedaudz vietām uzbužināt
  5. Frizūru nofiksē ar matu laku

 

Foto autors- Šulcs

Dalīties.

Atstāt Ziņu