Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

Pa pliko, vasaru gaidot!

Pinterest LinkedIn Tumblr +


Lāzerepilācija Privilēģiju Kartes īpašniekiem
ar 30% atlaidi jau nākamnedēļ!
 

eskanoties pavasarim arī vasara vairs nav aiz kalniem! Pavasaris ir ideāls laiks, lai veiktu nesāpīgo un efektīvo lāzerepilāciju Dr.Mauriņa Lāzermedicinas klīnikā. Ko gan visu cilvēks nav gatavs darīt, lai atbrīvotos no traucējoša apmatojuma!? Mūsdienās reti kuram vairs jāskaidro, kāpēc tas vajadzīgs. Senāk no šāda soļa varēja atturēt tas, ka procedūras bija sāpīgas, taču tagad epilāciju ir iespējams veikt efektīvi un nesāpīgi. Lāzermedicīnas klīnika aicina Jūs uz procedūru, kuras laikā epilācija tiek veikta ar Alma Lasers lāzeriekārtu Soprano Ace.

Procedūra ar atlaidi? Kā?

Vienkārši tā – piesakies www.lazermedicinasklinika.lv Privilēģiju Kartei (PK) un saņem savu cenu jau nākamnedēļ! PK tiks izgatavota un atsūtīta uz norādīto adresi pilnīgi bez maksas.

Ieguvums? Cena ar atlaidi, ar ievērojamu atlaidi! Kā piemēru minēsim populārāko lāzerepilācijas procedūras zonu – PADUSES. Procedūras pilna cena 60 EUR, cena PK īpašniekiem – 42 EUR.

Pavisam vienkārši! Nekavējies un pasūti savu cenu Lāzerepilācijai. Piesakies PK jau šodien un pieraksties jau šodien uz procedūru nākamajai nedēļai! 

Zvani, lai pierakstītos 67374747!

Mūsu klīnikai ir liela pieredze – trīs gadu laikā esam uzkrājuši pieredzi ar šo tehnoloģiju, kas ļauj spriest par rezultātiem, kas patiešām ir ļoti labi. Klienti, kuriem savulaik veikta fotoepilācija, IPL epilācija vai lāzerepilācija ar vecākas paaudzes lāzeriekārtām, atzīst, ka mūsu procedūra ir praktiski nesāpīga un ļoti efektīva, stāsta dermatoloģe Dr. Kristīne Zabludovska. 

Dr. Kristīne Zabludovska.

– Cik procedūru nepieciešams?
Jāsaprot, ka vienā reizē mēs varam iznīcināt tikai tos matiņus, kas atrodas aktīvā augšanas fāzē un tādu ir apmēram 25%. Tādēļ procedūras ir jāatkārto pēc 6 nedēļām. Procedūru skaits atkarīgs no cilvēka individuālajām īpatnībām, bet vidēji nepieciešamas 5-6 procedūras, lai atbrīvotos no nevēlamā apmatojuma. Tumšiem matiem, kā zināms, parasti vajag mazāk lāzerepilācijas procedūru. Jo matiņi ir plānāki un gaišāki, jo procedūru skaits lielāks.

– Vai šī metode der arī gaišu matu īpašniekiem, kuriem fotoepilāciju parasti nevar lietot?
Alma Lasers lāzeriekārtai SopranoXLi, kuru izmanto klīnikās Eiropā un citur pasaulē, ir pierādīta efektivitāte arī gaišu matu epilācijā. Protams, jārēķinās ar to, ka vajadzēs vairāk procedūru – klīnikas gūtā pieredze liecina, ka nepieciešamas 6 – 7 procedūras, lai gaišo matu īpašnieki varētu atbrīvoties no liekā apmatojuma. Vienīgi sirmus matus ar šo metodi nav iespējams likvidēt.

– Cik droša ir šī metode?
Metode ir ļoti droša, nepastāv apdegumu risks un nav nepieciešama anestēzija. Par to liecina kaut vai tas, ka šī tehnoloģija ir sertificēta ASV un ir saņēmusi FDA Medical iekārtas reģistrāciju, kas nozīmē, ka tā ir droša, tā nenodara cilvēka ķermenim kādu ļaunumu un iekārtas efektivitāte ir pierādīta medicīniskos pētījumos!

– Vai procedūras ir pieprasītas?
Tās atzinīgi novērtē arvien vairāk cilvēku. Sākumā domājām, ka interese par mūsu procedūrām pārsvarā būs jaunām sievietēm, bet klientu vidū netrūkst arī cienījama vecuma dāmu, arvien vairāk kļūst vīriešu. Visbiežāk abu dzimumu pārstāvji vēlas atbrīvoties no apmatojuma padusēs, sievietēm problēmas sagādā apmatojums bikini zonā, uz kājām, apakšdelmiem; vīrieši vēlas veikt lāzerepilāciju mugurai, krūtīm, padusēm arī intīmajām zonām. Sievietēm rada raizes matiņi virs augšlūpas – tos ar lāzerepilācijas palīdzību var likvidēt netraumējoši un efektīvi, panākot labu kosmētisko rezultātu. Klienti ir apmierināti. Sevišķi atviegloti jūtas tie, kuri līdz šim gaidīja kārtējo epilāciju kā neizbēgamas ciešanas. Viņi pārliecinās, ka viss var būt pavisam citādi. Savukārt mums ir prieks, ka varam palīdzēt.

Uz tikšanos mūsu klīnikā! Pieraksts pa tālr. 67374747, Kalnciema ielā 33 un Kokneses prospektā 18a.

Dalīties.

Atstāt Ziņu