Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Odzes seminārs – vieta, kur iepazīt savu čūskas dabu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

unā, ka sievietes ir kā čūskas. Nelielai atkāpei jāteic, ka čūska ir viens no vissenākajiem un nozīmīgākajiem simboliem. Ja nekristīgajā kultūrā čūska simbolizē dzīvības spēku, auglību, svētumu, sievieti/māti, gudrību, tad jūdu-kristiešu tradīcijā tā tiek demonizēta, tiek saistīta ar grēku, velnu, visu ļauno un nāvi. Taču kā pagānu, tā Jūdu-Kristiešu kultūrā čūska tiek asociēta ar sievieti, vēsta Vikipēdija.

Viss ir mūsos, tādēļ kopā aicinu iepazīt savu čūskas dabu – no dažādiem skatu punktiem ar Points of You spēli. Spēlē ir vieglāk ieraudzīt sevi un citus, dalīties un izjust! Ko mēs darīsim? Runāsim, aprunāsim pašas sevi, smiesimies, jokosim, iepazīsim savu spēku un vājumu, atradīsim jaunu elpu pavasarim, ieraudzīsim vērtības un, galvenais, būsim mēs pašas! Tas būs rotaļīgi un tajā pašā laikā ļoti dziļi.

Es zinu veidus, kā mēs to darīsim trīs stundu garumā un ar to dalīšos par 100% un vēl mazliet vairāk.

Es nezinu rezultātu, kādu katra no jums sasniegs, bet tas būs laiks pašām sev. Un tas nozīmē, ka rezultāts noteikti būs!

Līdzi jāņem sava čūskas daba un gatavība pārsteigt pašai sevi!

Seminārs notiks 8.jūnijā no plkst. 18.00 līdz 21.00, Tallinas ielā 71, Rīgā.

Dalības maksa – 15 EUR.

Pieteikšanās e-pastā joanna.golubeva@gmail.com vai Facebook, rakstot vēstuli Kristīnei Joannai Golubevai.

Semināru vadīšu es, Kristīne Joanna Golubeva, sertificēts Ēriksona koučinga skolas koučs, Points of You personības attīstības spēles trenere ar grupu dinamikas un komandu veidošanas pieredze gan Latvijā, gan arī Krievijā, vadītprasmju maģistre. Vadu treniņus par personīgo izaugsmi, komandu veidošanu, vadītprasmju attīstīšanu. Pati esmu radījusi Domino&Points of You komandas attīstības spēli. Vienmēr kustībā un atvērta jaunām iespējām unizaicinājumiem. 

Dalīties.

Atstāt Ziņu