Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

Noturīgāka par parasto laku, bet vai ar to pietiek? SP vērtē

Pinterest LinkedIn Tumblr +


Ilgstošs spīdums un maksimāla lakojuma noturība pret skrāpējumiem un lobīšanos ir tās īpašības, ko no savas nagu lakas vēlas sagaidīt ikviena sieviete. Tomēr realitātē bieži nākas samierināties ar pāris dienu, vai pat tikai pāris stundu ilgu noturību. Protams, ja vien neesi izvēlējusies gēla nagu pieaudzēšanu vai gēla lakas pārklājumu, ko gan jāuzklāj un jānoņem pie speciālista, kas savukārt prasa laiku un arī naudu.

Tieši tāpēc vācu kosmētikas zīmolu essence un CATRICE jaunās 3 soļu nagu laku kolekcijas solījums nodrošināt gēla lakai līdzīgu lakojuma spīdumu un krāsojuma noturību ilgāku par astoņām dienā, uzrunāja daudzas. Turklāt tas viss bez nekādām LED vai UV lampām un specifiskas lakas noņemšana procedūras.

 

Atgādināsim, kā tas strādā!

1. Solis: uzklāj gēla lakas pamata slāni, ļauj tam pilnībā nožūt.
2. Solis: nokrāso nagus kārotajā gēla nagu lakas krāsā, ļauj krāsai pilnībā nožūt.
3. Solis: prāklāj nagus ar gēla nagu lakas virsējo slāni.

Nu, kad mūsu lasītājas un arī mūsu dizainere ir notestējušas šīs jaunās paaudzes lakas un ir izmēģinājušas dažādos tos toņus, apkopojām viņu vērtējumu par tām.

Ieva: krāsas tonis par 100% atbilda paletē norādītajam
Nagu laku testēšana sākās ar pārsteigumu, ka ne viss izdodas uzreiz, bet arī tas bija labi, jo noskatoties youtube pamācību, atklāju sev jaunu veidu kā klāt nagu lakas uz nagiem, diemžēl ar piedāvātajām essence nagu lakām šādu joku nevarēju izmēģināt, jo izvēlētā krāsu palete bija atšķirīga.

Tātad, pirmo reizi izmēģinot nagu lakas, piegāju pasākumam ar lielu rūpību un nopietnību, pēc instrukcijas, kas bija norādīta reklāmā, bet diemžēl nagu laka turējās tikai 1 dienu un nākamajā dienā pēc dušas konstatēju, ka laka nāk nost no nagiem kā plēve. Bet tomēr “plinti krūmos nemetu”. 

Nākamajā reizē vispirms visus nagus notīrīju ar nagu lakas noņēmēju un klāju virsū bāzes slāni. Patika nagu laku otiņas, kas ir ērtas, biezas un labi klāj laku. Krāsaino laku klāju pa kārtai, katru kārtu žāvējot vismaz 5 min, klāju 2 kārtas, manuprāt, tas ir optimālais variants, lai laka izskatītos visslabāk, pa virsu noslēdzošais top coat nagu lakas slānis (es drošības pēc uzliku 2 slāņus ). Nadziņi izskatījās fantastiski, spīdīgi un krāsas tonis par 100% atbilda paletē norādītajam tonim. 

Diemžēl par ilgnoturību neko daudz nevaru teikt, jo jau 5-ajā dienā bija manāms, ka nagu paši gali ir palikuši bez lakas, kaut īpaši rūpīgi noklāju tieši nagu galus, zinot, ka parastās nagu lakas ļoti ātri tieši no nagu galiem pazūd. Arī klājums jau bija paskrāpējies un vairs nebija perfekti gluds. Prieks, ka lakas viegli un vienkārši klājās uz nagiem un arī tikpat vienkārši bija noņemamas, vajadzēja tikai parasto nagu lakas noņēmēju.

Tā kā pati esmu gelish lakas cienītāja, jo izmantojot gelish lakas, mani nagi 3 nedēļas ir sakopti, tad essence gēla nagu lakas reklāma mani aizrāva. Izmantošu essence nagu lakas šai vasarā, bet tomēr šis eksperiments nepārliecināja mani, lai pavisam mainītu gelish pret essence gēla nagu lakām.
* Ieva testēja essence 3 soļu gēla lakas

Kimberlija: turas labi, nedēļu nebija jāuztraucas par pielabošanu
Mans vērtējums šīm lakām būtu 8 balles. Iepakojums pirmajai un pēdējai kārtai ir patīkams un ir viegli nolasāms, ir saprotams, kurš jāizmanto pirmais un kurš pēc tam. Nagu laku iepakojums kā jau nagu lakām, krāsas gan attēlā bija patīkamākas… Vai nagu lakas smaržo? Hmm…, nav īpaša aromāta, vismaz necērtas degunā. Klājas arī ļoti labi. Ir patīkami liela birstīte, vienīgi varētu žūt ātrāk, jo diezgan ilgi ir jāgaida, plus jāklāj vismaz divas kārtas. Toties turas labi, nedēļu nebija jāuztraucas par nagu lakas pielabošanu. 
* Kimberlija testēja CATRICE 3 soļu gēla nagu lakas

Annija: lakas spīdums nemainās, skrāpējumi neparādās arī laika gaitā
Mans komplekts sastāvēja no bāzes lakas, 3 nagu lakas toņiem un virsējās, nostiprinošās lakas. Stilīgs iepakojums, patīk, ka bāzes lakas pudelīte atšķiras (balta) no virslakas, tas nozīmē, ka savā izklaidībā nesajaukšu. Sīkums, bet patīkami. Otiņas forma, starp, citu, ir ļoti ērta. Lakojot nagus praktiski nemaz nepārlakoju pāri malām, ļoti pozitīvi. “New brush” – acīmredzot jauninājums, novērtēju.

Uzklāšana: Sāku ar pamata laku (base coat), tā ir matēta, nožūst ātri un drusku atgādina ātro superlīmi, tik ātri tā arī nožuva un, izrādījās arī turēja nagu laku klāt. Nākamais solis ir nagu lakas klāšana, zaļajai un rozā lakām pietika ar vienu kārtu, bālajam tonim varēja gan tā gan tā, atkarībā no vēlamā efekta.Viena kārta nožuva samērā ātri, pāris minūtes. Tad kārta ir top coat, nostiprinošajai kārtai. Es drošības pēc paplivinājos kādas minūtes 5-10. Jāsaka, process visai vienkāršs, nekādu švīku vai nospiedumu nemanīju.

Noturīgums: Tā ir noturīga. Jāsaka, ka esmu izmēģinājusi arī pāris citus gela komplektus, un šī man patika vairāk. Turas ilgi, kādā 3-4.dienā nagu gali gan parādās, bet es esmu no tām, kam laka klāt neturas un tādēļ šis ir labs rezultāts. Jāsaka, ka pagaidām citas lakas vispār vairs nelietoju (āķis lūpā) un plānoju apskatīt, kādi vēl pieejami toņi veikalos.

Krāsu palete: Krāsas ir košas un toņi ir dažādi, papētīju internetā, noteikti papildināšu savu nelielo kolekciju ar vēl dažīem toņiem.

Kopsavilkums: Nagulaka spītīgi turās pie nagiem. Vai drīzāk pie bāzes slāņa, kurš, savukārt, spītīgi turās pie naga. Esmu apmierināta, jo lakas spīdums nemainās, skrāpējumi neparādās arī laika gaitā un process ir ērts un nepavisam nav sarežģīts kā varētu likties pudelīšu skaita dēļ. Iesaku!
* Annija testēja CATRICE 3 soļu gēla nagu lakas

Dalīties.

Atstāt Ziņu