Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Nostiprinošais kakao ķermeņa sviests. Katras tievētājas must-have

Pinterest LinkedIn Tumblr +

audzas no mums pēc Jaunā gada ķērās pie formu uzlabošanas. Arī pie mums SievietesPasaulē varējāt sekot līdzi Slaidā vidukļa medībām, kurās dalībnieces divu mēnešu laikā zaudēja 10 un pat vairāk centimetrus no vidukļa apkārtmēra. Arī šobrīd aktivizējusies grupiņa dāmu, kuras izveidojušas blogu Ceļā uz slaidāku vasaru. Ceram, ka arī viņām izdosies!

Katrā gadījumā jebkurš būtisks ķermeņa svara un centimetru zudums ir pārbaudījums mūsu ādai, kurai jāatgūst stingrība un tvirtums. To atgūt var palīdzēt arī dažādi ķermeņa kopšanas līdzekļi. Piemēram, Palmer’s, kas vienīgais piedāvā plašu kakao sviesta produktu klāstu, radījis īpašu ādu nostiprinošu sviestu. Tā unikālā formula ir specifiski izveidota, lai palīdzētu ķermenim atjaunot tā dabisko stingrumu pēc dzemdībām vai svara zuduma. Kakao sviests, kolagēns, elastīns un Karite sviests palīdz nostiprināt un uzlabot ādas elastību un tvirtumu. Ženšeņa un E vitamīna piejaukums palīdz barot un atjaunināt nogurušu ādu. Atliek vien divreiz dienā ar apļveida kustībām iemasēt šo sviestu ādā, īpaši, uz augšstilbiem, kājām, vēdera un krūtīm. 

Uzdāvinājām šo kakao sviestu arī mūsu slaidā vidukļa medniecēm. Un šeit, lūk, mednieces Annas vērtējums par šo nostiprinošo sviestu!

Sviesta konsistence (vērtējums  5+)
Konsistence ir tāda, kādai tai ir jābūt, ja runājam tieši par ķermeņa sviestu – pietiekami bieza, lietojot vajag pavisam nedaudz (izdevīgi, jo pietiks ilgākam laikam!), iemasējot, ātri iesūcās ādā, neatstājot  taukainu slāni. 

Sviesta smarža (vērtējums  5+)
Smarža ir diezgan salda. Man smaržo pēc šokolādes, vīram – pēc vaniļas. Dabīgi vieglā, nekaitinošā šokolādes smarža uz ādas saglabājas līdz pašam vakaram.

Sajūtas (vērtējums 5++)
Kad sviestu iemasē ādā, uzreiz jūtams, ka āda kļūst mīkstāka, bet kad sviests ir iesūcies paliek ideāli tonizētas un ļoti patīkami mitrinātas ādas sajūta (kā tikko no ūdens procedūrām!).

Efekts (vērtējums 5++)
Ķermeņa āda nostiprinās (īpaši, augšdelmos), atjaunojas ādas tvirtuma un mitruma līmenis, āda kļūst elastīgāka, mīkstāka un kopta. 

Iepakojuma ērtums (vērtējums 3+)
Lietojot mājās ir diezgan ērts iepakojums, patīk, ka iepakojums ir ar dozatoru, lai visādas baktērijas nevarētu piekļūt.  Diemžēl dozatoru nevar aizvērt pēc katras lietošanas reizes, lai būtu hermētiski noslēgts.
Īstās grūtības man gadījās, kad bija vēlme paņemt šo sviestu līdzi uz treniņu – bija diezgan problemātiski aizskrūvēt dozatoru ciet, jo pa to laiku, kad es ieskrūvēju dozatoru uz lēju no tā izspiežas pietiekami daudz sviesta.  Ražotājiem ir par ko aizdomāties iepakojumu ziņā! Manuprāt, tas ir Palmer’s kakao nostiprinoša sviesta vienīgais trūkums.

Dalīties.

1 komentārs

  1. Elita Vaskova on

    Pilnīgi piekrītu it visā Annai!<br>Es no lielā iepakojuma nolēju mazā trauciņā, ko nēsāju līdzi uz sporta klubu, tā man ir divi iepakojumi. Es cītīgi eksperimentēju uz sava dubultzoda, par rezultātiem vēl ir agri spriest, ja būs redzami rezultāti, tad ziņošu.

Atstāt Ziņu