Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Noslēdzies konkurss par stāstu Īres līgums

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Konkurss garstāsta “Īres līgums” cienītājām noslēdzies. Stāsta autore grafaloģisko analīzi veiks nevis vienai, bet veselām trīs lasītājām!

Līdz svētdienas vakaram visas lasītājas, kas iemīļojušas stāstu “Īres līgums” varēja piedalīties konkursā. Atbildot uz jautājumiem saistībā ar stāstu, bija iespēja iegūt lielisku balvu – grafoloģisko (rokraksta) analīzi, ko veiks pati stāsta autore Anita Špoģe (viņa ir grafoloģe). Konkurss noslēdzies un stāsta autore izvēlējusies uzvarētāju, patiesībā, veselas trīs.

Stāsta “Īres līgums” autore Anita Špoģe raksta:
“Bija patīkami lasīt saņemtās atbildes, mani vairāk interesēja, vai lasītājas spēs paredzēt stāsta nobeigumu. Nav noslēpums, ka stāsts ir balstīts uz patiesiem notikumiem, līdz ar to – kā jau dzīvē, neko nevar zināt, kas notiks, arī konkursa dalībnieces neuzminēja ne to personu, kas cietīs traģiskā nelaimes gadījumā, ne to kā šis garstāsts beigsies.
Bija grūti izvēlēties vienu uzvarētāju, jo atbildes bija interesantas, tādēļ grafoloģisko analīzi veikšu trīs lieliskām sievietēm – Elitai, Gunitai un Santai. Ar uzvarētājām es sazināšos personīgi.
Vēlot visu to labāko un uz tikšanos!”

Dalīties.

Atstāt Ziņu