Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Noslēdzam atskatu uz Riga Fashion week: 4.diena

Pinterest LinkedIn Tumblr +

etras modes piepildītas Riga Fashion Week dienas aizvadītas. Ceram, ka ar saviem modes nedēļas apskatiem ļāvām kaut nedaudz sajust dažādo modes dizaineru redzējumu par pavasara/vasara2015 tendencēm. Bet nu par mūsu iespaidiem par Riga Fashion Week 4.dienā prezentētajām kolekcijām. 

LOVERAIN BY NADIA KIRPA
Liels prieks, ka Latvijas modes tirgū parādās arī jauni vārdi! Lai pietiek spēka, apņēmības idejas un iedvesmas iekarot tirgu ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās! Kolekcijā izmantojot speciālus pārklājumus tādiem materiāliem kā vilnai, kokvilnai, linam un zīdam piešķirtas ūdensnecaurlaidīgas īpašības. Lietusmēteļu silueti ir ērti, lai zem tiem pavilktu apģērbu, bet tie nezaudē sievišķību. Skati noslēdz iespaidīgs lietusmētelis, kas lieliski derētu līgavai, ja kāzu dienā to pārsteidzis lietus.
 

ILYA BULICHEV
ILYA BULIHEV kolekcija ieturēta sirreālistiskā noskaņā – asimetriski griezumi, šķietami nepareizi uzvilkts apģērbs, kopumā rada agresīvu noskaņu. Mākslinieka mūza ir Jeļena Ušakova kafejnīcas Dali saimniece, tāpēc arī tik ļoti aktuālā un ikdienā iemīļotā džinsa auduma tērpu kolekciju papildina t-krekli, kas apdrukāti gan ar Dali, gan latviešu mākslinieku gleznām. Prieks, ka kolekcijā ir arī tērpi vīriešiem. 


  
 

SKLADNOVA
Kolekcijas „Kolibri sapnis” izveidi ir iedvesmojusi amerikāņu mākslinieka Martina Džonsona Heda 1871. gadā radītā glezna „Katleja orhideja un trīs brazīliešu kolibri”. Askētiski piegriezumi, maigi silueti, mežģīņu aplikācija, spalvu un Swarovski kristālu akcenti. Kolekcijas noslēgumā – maigi rozā kā zemeņu zefīrs klasiska princešu tipa korsešveida kāzu kleita. 

 


 

Riga Fashion week atskatus veidojusi dizainere Zane Zaharova sadarbībā ar fotogrāfu Jāni Vīksnu.


Ieskaties arī citās Riga Fashion Week kolekcijās!

Riga Fashion Week: 1.diena Riga Fashion Week: 2.diena Riga Fashion Week: 3.diena
Dalīties.

Atstāt Ziņu