Vārda dienu svin: Līga

Nodarbību cikls ‘Darbs ar zemapziņu: Dr. Siņeļņikova skola’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ievietesPasaule.lv sadarbībā ar lektori Daci Meiju sākot ar septembri piedāvā unikālu nodarbību ciklu „Darbs ar zemapziņu: Dr. Siņeļņikova skola”!

Krievu homeopāta, psihoterapeita Dr.Valērija Siņeļņikova vārds, pateicoties viņa iedvesmojošajām grāmatām, plaši zināms arī pie mums Latvijā. V.Siņeļņikovs koncentrējas uz darbu ar zemapziņu un cilvēka atbildību par paša izveidoto dzīvi. Atbildība- tas ir vārds, ko Siņeļņikova skolā iemāca ne tikai izprast, bet lietot kā savas dzīves pamatvērtību. Atbildība par domu, ko domāju, par vārdu, ko saku, par rīcību, ko daru, par savu veselību arī par savu slimību. Un, lūk, no tā arī izriet dzīves formula – pats savas dzīves saimnieks. Kā iedarbināt šo formulu savā dzīvē, skaidrosim jaunajā nodarbību ciklā. Piesakies, atnāc un kļūsti pati par savas dzīves saimnieci!

Nodarbības vadīs lektore Dace Meija, kura pabeigusi trīs mācību programmas pie plaši zināmā krievu homeopāta, psihoterapeita Dr. Valērija Siņeļņikova.

 „Tiem, kas apguvuši savu zemapziņas valodu, viss ir vienkārši. Atliek vien uzdot jautājumus un saņemt īstās atbildes. Ko darīt tiem, kam tik raiti neiet? Tiem, kas nevar uzreiz atrast šo kontaktu ar savu zemapziņu? Neslēpšu, ka arī man gāja grūti sakontaktēt savu zemapziņu. Prāts kontrolē, emocijas traucē. Ko darīt, ja zemapziņa klusē? Kā apgūt šo dvēseles valodu? Kā iemācīties izprast radušās situācijas? Kā radīt jaunu rīcību, lai iegūtu jaunu rezultātu? Kā iemācīties nekāpt uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem? Nodarbībās gūsiet atbildes uz visiem šiem jautājumiem!”nodarbību vadītāja Dace Meija.

Ievadlekcija 9.oktobrī

Ievada seminārs un diskusiju aplis „Par visu kas interesants Dr. Siņeļņikova skolā”.

Nodarbības cena simboliska: 3 Ls  (Nākot uz ievadlekciju, katras nodarbības cena tikai Ls 10)

I nodarbība: „Kā atpazīt grābekļus un pārstāt uz tiem kāpt?” 10.oktobrī

Kāpēc situācijas atkārtojas, kas ir tas, kāpēc mēs kļūdāmies? Kā pārtraukt?

Semināra mērķis- izprast savu situāciju, radīt jaunus rīcības modeļus, atbrīvoties no tām pagātnes programmām, kas traucē.

II nodarbība: „Izproti Savu slimību” 17.oktobrī

Kas ir slimība? Kā uz mūsu emocijām un domām reaģē ķermenis? Organisma aizsardzības funkcijas. Organisma dzīvības procesu norises vadība. Kā dziedināties, būt veselam?

KAD:
Ievadlekcija 9.oktobrī plkst. 18:00 

I nodarbība 10.oktobrī plkst.18:00

II nodarbība 17.oktobrī plkst.18:00

KUR: SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, Skolas ielā 9 -22

CIK MAKSĀ: Vienas nodarbības cena Ls 15 (21,34 EUR)
Nākot uz ievadlekciju vai apmeklējot abas nodarbības, katras nodarbības cena tikai Ls 10  (14,23 EUR)

Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.
Vietu skaits ierobežots!

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, spied pogu ‘Piesakos’ vai raksti uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru.
Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

ATSAUKSMES
“Daces vadītās nodarbības man ļoti patīk, galvenokārt, to praktiskā ievirziena dēļ. Beidzot nav tikai parunāšanās par to, kā vajadzētu būt un kas būtu jādara, bet mēs darbojamies praktiski un izspēlējam reālas situācijas. Turklāt ir sajūta, ka Dace tiešām ir ieintereseta, lai katra no meitenēm sasniedz rezultātu, un viņa zina, kā to panākt. Nodarbībās gūtās zināšanas man noteikti noderēs, es jau esmu sākusi pielietot nodarbībā apgūto dialoga metodi.”

“Esmu bijusi uz trīs Daces vadītajām nodarbībām, no kurām esmu guvusi izpratni par lietām, kas iepriekš bija neskaidras, nesaprotamas un vēl neatklātas. Ļoti patīk nodarbībās informācijas pasniegšanas stils, kas ļauj viegli uztvert nodarbības vielu (tematiku), kā arī nodarbības ir ļoti iedvesmojošas, lai gribētos strādāt ar savām domām, emocijām un attieksmi pret dzīvē notiekošo. Paldies par ieteiktajām grāmatām, paldies par ieguldīto darbu un veltīto laiku!”

“Dace – fantastisks cilvēks un lieliska pasniedzēja. Kā mēs zinām, tad cilvēkus mēs satiekam tajā dzīves posmā, kad viņi mums jāsatiek. Nodarbības man palīdzēja izprast kāpēc ir grūti runāt par sevi. Lai arī nodarbību nosaukums bija par zemapziņu, tad es vēl neesmu izmēģinājusi kontaktēties ar savu zemapziņu, bet izrunātās lietas jau arī tomēr nāk no zemapziņas un to skaļi pasakot un izprotot, kļūst vieglāk!
Paldies jūsu komandai par iespēju apmeklēt šādas nodarbības, tās ir noderīgas un uz nodarbībām atnāks cilvēki, kam tas tajā brīdī būs nepieciešams!”

Dalīties.

Atstāt Ziņu