Vārda dienu svin: Līga

Nodarbība vecākiem ‘Montesori metode Tava bērna attīstībai’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

enākot bērniņam mūsu dzīvē, mūsu pasaule mainās un mēs kā vecāki gribam, lai mūsu bērni izaugtu laimīgi un pašapzinīgi, dot viņiem to labāko. Bērna attīstība no dzimšanas līdz 6 gadiem ir ļoti svarīga, jo šajā posmā bērns kā sūklītis uzņem visu, kas viņam apkārt un veido pamatus tam, uz kā vēlāk būvēs savu dzīvi. Un tad mēs kā vecāki saskaramies ar to, ka īsti nemaz nezinām, kas ir tas labākais un kā palīdzēt bērnam izaugt pašam.

Montesori metode ir viens no ceļiem, kā veiksmīgi attīstīt bērna emocionālos, intelektuālos un fiziskos dotumus. Montesori pedagoģijas centrā ir bērns, un tajā liela nozīme ir sagatavotai videi, kas sekmē bērna paša attīstības procesus. Pieaugušo ziņā ir šādu vidi izveidot. Vecāki šādu vidi var radīt saviem bērniem mājās. Tādēļ aicinām vecākus, vecvecākus, auklītes uz īpašu nodarbību par Montesori metodi.

Nodarbības programma:
Īsi par Montesori pedagoģiju;
Kā radīt bērnam piemērotu vidi mājās;
Idejas materiālu izveidošanai mājās.

Nodarbības laikā būs iespēja gūt idejas bērna attīstībai noderīgu un vērtīgu lietu izgatavošanai no vienkāršiem, pieejamiem izejmateriāliem.

“Cilvēka dzīvē ir tikai viens posms paredzēts prāta “būvēšanai”: vecums no 0 līdz 6 gadiem. Šis ir radošs periods, kad tiek likti pamati tādām rakstura īpašībām kā spēja koncentrēties, kārtīgums, pašdisciplīna, radošās intereses. Ja šīs iespējas tiek ignorētas, vai tiek radīti nelabvēlīgi apstākļi, šīs īpašības neattīstīsies…”  M. Montesori

Nodarbību vadīs Jolanta Briede – Montesori pedagoģe, kas ir izveidojusi Montesori istabu Olainē un darbojas tajā ar bērniem individuāli un nelielās grupās.

 

Nodarbība „Montesori metode Tava bērna attīstībai”
Vides iekārtošana un darbošanās ar bērnu mājās pēc M. Montesori metodes

KAD: 18.janvārī (sestdiena) plkst. 14:00

KUR: SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, Skolas ielā 9 -22

CIK MAKSĀ: Nodarbības cena 14 EUR  (Ls 10)
Piesakoties divatā (mamma + tētis vai nākot kopā ar draudzeni) katrs par nodarbību maksā tikai 10 EUR (7 Ls)! Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.
Vietu skaits ierobežots!

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, spied pogu ‘Piesakos!’ vai raksti uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, kā arī  jāveic priekšapmaksa.
Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

ATSAUKSMES par Montesori nodarbību lasi šeit >>>

Dalīties.

Atstāt Ziņu