Vārda dienu svin: Armands, Armanda

‘Nodarbība palīdzēja sakārtot attiecības ar sevi’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sestdienā pirms Valentīndienas SievietesPasaule.lv telpās noritēja jauna nodarbība –  „Attiecību veidošanas noslēpumi” pārvērtējošās konsultantes Elīnas Neilandes vadībā. Paredzēto trīs stundu vietā tā iestiepās piecu stundu garumā. Dalībniecēm vienkārši bija pilnas sirdis un galvas – vēl tik daudz ko stāstīt un vaicāt. Lielākā daļa grupas dalībnieču lūdza iespēju pat saorganizēt atkārtotu tikšanos.

Secinājām – tēma ļoti aktuāla. Turklāt viena no būtiskākajām mūsu dzīvēs, jo pat nodarbībās „Nauda Tavā dzīvē – kurš kuru?” bieži vien Elīna uztausta tieši attiecību samezglojumus (vai ar mīļoto vīrieti, vai tēvu, māti utt.), kas arī kļuvuši par šķērsli naudas lietās un traucē pilnvērtīgi izbaudīt citas dzīves jomas

Ņemot vērā pirmās nodarbības „Attiecību veidošanas noslēpumi” dalībnieču pozitīvās atsauksmes, piedāvājam iespēju apmeklēt šo nodarbību arī martā!

Nodarbības norises laiks – 31.marts (sestdiena) plkst. 11:00. Vairāk par nodarbību „Attiecību veidošanas noslēpumi” lasi šeit>>> Nodarbība “Attiecību veidošanas noslēpumi”

Atsauksmes par Elīnas Neilandes vadīto nodarbību „Attiecību veidošanas noslēpumi”:

Aiva: „Ar mazu uztraukumu, lielu interesi un sen lolotu vēlmi devos uz Elīnas vadīto semināru par attiecībām un to veidošanas noslēpumiem. Semināra laikā ieguvu jaunas zināšanas, idejas un ieskatus, kā uzlabot manas attiecības ar tuviem un mīļiem cilvēkiem.

Attiecības nav matemātika, kur ir izstrādāta formulas, kas der katram. Līdz ar to, semināra laikā katrai bija iespējams uzdot savus jautājumus, dalīties ar savu pieredzi un uzskatiem, ļaujot semināram kļūt tik personiskam, cik katra no mums to vēlējās. Patiesībā, man liekas, ka daudzām no mums šis seminārs kļuva ļoti personisks!

Ļoti interesanti un tajā pašā laikā grūts uzdevums bija dialoga izveide, kurā izmēģinājām spēkus to veidot tādu, lai otrs cilvēks mūs saprot un sadzird.

Kā viena no manām vērtīgākajam atziņām, ko ieguvu seminārā, ir tā, ka veiksmīgu attiecību pamatā ar citiem cilvēkiem, ir attiecības man pašai ar sevi. Sakārtojot attiecības ar sevi, skaidri apzinoties, kā es jūtos un ko es vēlos, ir iespējams veidot vienkāršāku un skaidrāku dialogu.

Kā jau daudziem cilvēkiem, arī man bieži vien gadās aizmirst novērtēt otru cilvēku, lielākoties es novērtēju, tomēr aizmirstas pateikt otram to. Seminārā laikā tika atgādināts, cik patiesībā nozīmīgi ir otram pateikt paldies. Tagad nu cenšos katram pateikt paldies par viņa vārdiem, darbiem vai rūpēm.

Seminārs bija ļoti iedvesmojošs un bagāts ar jaunu un noderīgu informāciju, kuru, manuprāt, daudzas no mums arī izmantos, lai uzlabotu savas attiecības.

Ināra: „Nodarbība bija ļoti interesanta, aizraujoša un domāt un rīkoties rosinoša.”

Anda: „Nodarbība patika, no vienas puses likās neierasti daudziem nezināmiem cilvēkiem stāstīt par sev ļoti personiskām lietām, bet no otras puses, tikai tā var iegūt praktisku pieredzi un informāciju, ko un kā būtu labāk darīt. Teorētiski runājot nebūtu tas efekts. Diezgan regulāri atceros un cenšos pielietot atvērtos jautājumus sarunās.”

Dalīties.

Atstāt Ziņu