Vārda dienu svin: Armands, Armanda

Nodarbība ‘Nauda tavā dzīvē’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pateicoties jūsu aktīvajai interesei, uz 25.marta Elīnas Neilandes nodarbību ‘Nauda tavā dzīvē – kurš kuru?’ brīvu vietu vairs nav, taču nenokar degunu – neko neesi nokavējusi!  Piedāvājam iespēju apmeklēt šo semināru arī 12.aprīlī!  Piesakies un iemācies valdīt pār naudu!

Nauda mūsu dzīvē, salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadsimtiem, ir kļuvusi par absolūti neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Tomēr, ja vēl pirms pārdesmit gadiem par naudu domājām kā vien par apmaiņas līdzekli, kas spēj nodrošināt mūsu pamatvajadzības, tad šobrīd par naudu domājam visos eksistences līmeņos – fiziskajā, psiholoģiskajā, sociālajā un garīgajā.

Piedzimstot mēs automātiski nokļūstam sociāli ekonomiskajā situācijā, kāda valda mūsu valstī un ģimenē. Bet, pat neskatoties uz šo neizbēgamo nokļūšanu skarbajā naudas pasaulē, nauda nereti kļūst par vienu no lielākajiem cilvēku aizliegumiem jeb tabu tēmām. Ne velti attiecību konsultanti naudu liek vienā maisā ar otru aizliegtāko tēmu – seksu. Paskaties pati, noteikti arī tavā pirmdzimtajā vai jaunradītajā ģimenē par naudu tiek runāts nepiedodami maz. Par tās tērēšanu un neesamību nereti izceļas vissāpīgākie strīdi, bet par to, kā radusies tieši šāda attieksme pret naudu un tās tērēšanu, neviens nerunā. Kāpēc un kā to mainīt?

Kas notiek tavā dzīvē un naudas makā? Tu valdi pār naudu vai nauda pār tevi?

Lai atbildētu uz šiem jautājumiem, Elīna Neilande  pārvērtējošās konsultēšanas privātprakses „Labo Domu Pietura” ietvaros atsaukusies portāla SievietesPasaule.lv aicinājumam sarīkot diskusiju vakaru par tēmu

„Nauda tavā dzīvē – kurš kuru?”

(Uz 25.marta nodarbību vietu vairs nav!)
Izsludinām jaunu datumu- 12.aprīlis plkst. 18:00

Aicinām dažāda vecuma, rakstura un dzīves pieredzes sievietes portāla SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās Rīgā, Brīvības ielā 99, lai risinātu āķīgus un trāpīgus uzdevumus un meklētu atbildes uz jautājumiem par vienu no mūsdienu spēcīgākajiem ieročiem – naudu.

– Kas un kā veidojis manu attieksmi pret naudu?

– Kāda ir mana šī brīža attieksme pret naudu?

Kā mainīt ierasto rīcības modeli attiecībās ar naudu?

Ja zināsim, kā dzīvē darbojas mūsu attieksme pret naudu un kas traucē pār to valdīt mūsu pašu maciņos, būsim soli tuvāk iespējamo risinājumu meklēšanai. Savukārt tas ļaus panākt, ka nauda sāk strādāt mūsu labā, nevis mēs – tās labā.
Lai mums veicas!

Nodarbības vieta: Rīgā, Brīvības ielā 99, 3.stāvā

Dalības maksa: Nodarbības cena Ls 10. Veicot priekšapmaksu vismaz divas dienas pirms nodarbības dienas – tikai 7 Ls! Informāciju par priekšapmaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

KĀ PIETEIKTIES?   
Lai piedalītos šajā nodarbībā, Tev jāpiesakās rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 25990679 vai 26369141

 

Šeit vari izlasīt atsauksmes no dāmām, kas jau piedalījušās Elīnas rīkotajā seminarā par naudu:

Atsauksmes par naudas semināru

Kā naudas seminārs  pārvērta manu dzīvi

Mans karstais kartupelis- nauda

Kā seminārs par naudu uzjundīja emocijas


Dalīties.

Atstāt Ziņu