Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Nodarbība ‘Fenšui mājās: pamatzinības’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

„O, piekarināsim pie šī loga zvaniņus un te uzliksim Budas statujiņu, nu tik nauda uz mūsu mājām ripos vien!”- bieži vien, pavirši iepazīstoties ar Fenšui, mums šķiet, ka tas ir tik vienkārši. Nebūt ne – tas ir daudz smalkāku zināšanu kopums, nekā mums tiek stāstīts populārajās grāmatās par Fenšui interjerā.

Klasiskā Fenšui konsultante Linda Meškova, kura kopš 1999.gada apgūst šīs zināšanas pie viena no pasaulē atzītākajiem Fenšui skolotājiem Joseph Yu (Feng Shui Research Center), norāda, ka, neizprotot un nezinot, kā enerģijas mijiedarbojas, mēs varam ar šo nieka zvaniņu pie loga pat kaitēt mūsu mājas aurai, savai veselībai un labklājībai.

Fenšui ir apkārtējās vides, vietas, cilvēka, telpas un laika studijas, mācība par to, kā šo faktoru “enerģijas” savstarpēji mijiedarbojas. Tā ir mācība par šo enerģiju saplūstošā spēka izprašanu un praktisku pielietošanu, lai uzlabotu cilvēku dzīves kvalitāti.

SievietesPasaule.lv un Fenšui konsultante Linda Meškova aicina uz nodarbību „Fenšui mājās: pamatzinības”, kuras laikā gūsim ieskatu šajā zinātnē, saņemsim vērtīgus padomus un ar Fenšui palīdzību praktiski risināsim katras dalībnieces sasāpējušās problēmas.

Uz nodarbību jāierodas ar sagatavotu mājasdarbu – izdrukātu sava mājokļa plānu, kurā norādītas debespuses, iezīmēts mēbeļu izvietojums un sienu krāsojums. Pēc nodarbības būs iespējams saņemt visas tajā dzirdētās gudrības un knifiņus audiofailā, kas tiks ierakstīts nodarbības laikā.

Iepazīties ar nodarbības vadītāju Lindu Meškovu un viņas pārstāvēto klasisko fen šui vari šeit- http://fengshui.lv/

Atsauksmes par L.Meškovas vadīto nodarbību vari lasīt šeit>>


NODARBĪBA ‘FEN ŠUI MĀJĀS: PAMATZINĪBAS’

Nodarbības laiks: 26.marts plkst. 18:00
Nodarbības vieta:
Rīgā, Brīvības ielā 99, 3.stāvā
Dalības maksa: Nodarbības cena Ls 10. Veicot priekšapmaksu līdz 23.martam (ieskaitot) – tikai 7 Ls! Informāciju par priekšapmaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos šajā nodarbībā, Tev iepriekš jāpiesakās rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 25990679 vai 26369141

Vietu skaits ierobežots!

Dalīties.

Atstāt Ziņu