Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Nela Gems – vienkāršas un elegantas rotaslietas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rotaslietu izvēlē katram ir sava gaume. Izvēlēties košus auskarus ar garām un pamanāmām bārkstīm vai tomēr mazu kristālu nagliņauskarus – tu, droši vien, jau uzreiz spēj veikt sev atbilstošo izvēli. Taču nereti gadās apjukt lielajā rotu piedāvājumā. Aksesuāru tirgus tomēr aug ar katru dienu un piedāvājumu kļūst ar vien vairāk un tajos orientēties paliek ar vien grūtāk. Tāpēc iesakām izvēlēties zīmolus, kas spēj apvienot dažādām gaumēm piemērotas rotaslietas. Viens no šādiem zīmoliem ir Nela Gems.

Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kas ražo burvīgas rotaslietas. Tās lieliski papildina sievietes tēlu gan ikdienā, gan īpašos pasākumos un svētkos. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs – šī zīmola rotaslietu klāstā iespējams atrast gan vienkāršas un minimālas, gan greznas un mirdzošas rotas. Nela Gems interneta veikalā pieejamas rotaslietas katras sievietes gaumei, saglabājot zīmola autentisko firmas zīmi – Swarovski kristālu žilbinājumu.  

Vienlīdz elegantas un vienkāršas rotaslietas
Nela Gems dabīgo akmeņu rotaslietas ir universālas, jo tās iespējams pielāgot teju jebkurai situācijai. Tās ir piemērotas dzimšanas dienas svinībām, Ziemassvētku ballēm un jebkuram citam nozīmīgam vai formālam pasākumam. Nela Gems ir lielisks palīgs jebkurai situācijai, kurā ir nepieciešams piešķirt savam izskatam mirdzumu un skaisti sapucēties. Šīs rotaslietas ir mirdzošas, šarmantas un spēs uzburt īstenu svētku sajūtu. 

Taču visām rotaslietām noteikti nav jābūt greznām un uzkrītošām. Tik pat piemērots gadījums papildināt savu koptēlu ar Nela Gems rotaslietām ir došanās uz darbu vai kādas lietišķas darba tikšanās apmeklējums. Rūpīgi piemeklētas rotaslietas spēj skaisti izcelt izvēlēto apģērbu komplektu, turklāt tās arī kalpo par lieliska pirmā iespaida nodrošinātāju.

Nela Gems uzņēmums veido rotaslietas, kas patiktu jebkurai sievietei. Iespējams tieši tas ir iemesls, kāpēc uzņēmuma atbalstītāji tiek mērīti tūkstošos cilvēku visā Latvijā. Šīs rotas pārliecina ar daudzveidīgo pielietojumu un acīmredzamo skaistumu.

Plašs rotaslietu klāsts
Nela Gems zīmols ražo tādas rotaslietas kā auskari, rokassprādzes, kaklarotas, gredzeni un brošas. Katra rotaslietu kategorija piedāvā vairākas rotu variācijas un modeļus no nu jau dažādām kolekcijām. Zīmols nemitīgi attīstās un veido jaunas un modernas rotaslietas, pārsteidzot klientus ar brīnišķīgiem jaunumiem.

Nela Gems auskari ir pieejami vairāk kā 10 dažādos modeļos, lai arī tiem piemīt vienojošs elements –  mirdzošie Swarovski kristāli. Taču savu popularitāti zīmols ieguvis tieši ar mirdzošajām rokassprādzēm. Tās izstaro sievišķīgumu un jebkuru tēlu spēj padarīt par izsmalcinātu. Rokassprādzes ir iespējams iegādāties gan no kristāliem, gan pērlēm. Īpaši skaists ir abu akmeņu apvienojums –  pērļu rokassprādze ar piekariņu no kristāla pēc izvēles. Arī kristālus iespējams izvēlēties no dažādu nokrāsu bagātā klāsta.

Zīmola kaklarotas tiek raksturotas kā elegantas un dabīgas vienlaikus. Galvenais iemesls šim apgalvojumam ir produkts ar ko zīmols lepojas visvairāk – neredzamā kaklarota. Tā ir veidota no caurspīdīgas aukliņas, kas vizuāli šo kaklarotu padara gandrīz neredzamu. Visa umanība tiek veltīta kaklarotas centrā esošajam akmenim – mirdzošajam Swarovski kristālam pēc izvēles. Šis ir piemērs tam, ka Nela Gems rotaslietu kolekcijā iespējams atrast minimāla paskata rotaslietas, kas saglabājušas zīmola autentisko kristālu pielietojumu. 

Arī Nela Gems gredzenus iespējams izvēlēties no vairākiem piedāvājumiem. Tos rotā skaisti kristāla akmeņi dažādās krāsu kombinācijās. Īpaši eleganti izskatās gredzens ar diviem saskaņotas nokrāsas akmeņiem. Taču iespējams izvēlēties arī gredzenu uz kura ir līdz pat trīs kristāliem. Uzņēmuma klienti īpaši iecienījuši saskaņotu rotaslietu komplektus, kuros ietilpst gredzens ar auskaru pāri vai gredzens ar rokassprādzi. Šī noteikti ir ļoti skaista dāvana sievietei. 

Pašmāju rotaslietu zīmols Nela Gems pierāda, ka brošas nebūt nav garlaicīgas un tās var kalpot par ļoti elegantu aksesuāru. Šobrīd piedāvājumā ir vairāk kā desmit dažādi brošu modeļi. Neticami skaistas ir tieši spāres, bites, skarabeja un zirnekļa brošas, kas veidotas no dažāda lieluma kristāliem un pērlēm. Uzreiz redzams, ka šo brošu izveidei veltīts rūpīgs darbs.

Personiskas rotaslietas
Nela Gems ir lielisks zīmols, kur meklēt personiskas rotaslietas. Uzņēmumam rūp klientu vēlmes un tas labprāt veicina abpusēju sadarbību. Jebkuru rotaslietu iespējams papildināt ar vēlamo kristālu skaitu un izvēlēties sev tīkamo krāsu. Kaklarotām un rokassprādzēm iespējams pievienot medaljonu ar personalizētu gravējumu. Tajā iespējams iegravēt savu vai dāvanas saņēmējas iniciāli vai pilno vārdu. 

Vēl viens īpaši personisks rotaslietu piedāvājums no Nela Gems ir burtiņkaklarota. Tā ir apzeltīta vai apsudrabota kaklarota, kuras centrā ir no kristāliem veidots burts pēc izvēles. Šī ir burvīga dāvana kādai tev mīļai sievietei svētkos. Atliek vien atzīmēt vārda pirmo burtu un mīļa, personiska dāvana ir gatava. Turklāt Nela Gems ir parūpējies arī par rotaslietu skaistu iesaiņošanu. Tāpēc dāvanu var pasniegt oriģinālajā iepakojumā uzreiz pēc sūtījuma saņemšanas

Lieliska kvalitātes un cenas attiecība
Nela Gems rūpējas par izcilu kvalitāti un klientu apmierinātību. Lai arī zīmola klientu skaits ir visai ievērojams, tas nebūt neattur uzņēmumu no kvalitatīvu rotaslietu ražošanas. Katrs produkts tiek veidots atsevišķi un ar individuālu pieeju. Neskatoties uz to, pasūtījumi tiek pieņemti un izpildīti ļoti īsā laika posmā.

Rotaslietu cena ir atbilstoša produkta kvalitātei un rotu izveidošanā ieguldītajam darbam. Lai arī rotaslietu cenu diapazons ir visai plašs, jāņem vērā, ka cena atkarīga no individuālajām vēlmēm. Izvēloties rotaslietā iekļaut papildus Swarovski kristālus, cenas apmērs paaugstināsies atkarībā no izmantotajiem akmeņiem un to lieluma. 

Nela Gems rotaslietas noteikti izkrāsos tavu ikdienu spožāku, ļaus tev sapucēties uz svētkiem un liks sajusties par sevi pārliecinātai. Skaistās un mirdzošās Nela Gems rotaslietas ir lieliska dāvana gan sev, gan kādai citai sievietei jebkuros svētkos. Turklāt šī zīmola rotas ir izpelnījušās tūkstošiem cilvēku atbalstu ne vien to skaistuma, bet arī kvalitātes, cenas un personiskās pieejas dēļ.

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu