Vārda dienu svin: Imants, Rimants, Ingars, Intars

Nekādu saistību (No strings attached)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pēdējā laikā kinoteātru piedāvājumā nekas nav īpaši piesaistījis uzmanību. Arī uz romantisko komēdiju „Nekādu saistību” (No strings attached) skatījos ilgi un skeptiski un nevarēju izlemt – ir vērts skatīties, vai nav. Beigu beigās tomēr noskatījos.

Filma ir par divu jaunu cilvēku – Emmas un Ādama attiecībām. Viņus vieno tikai sekss, un viņu attiecību modelim ir stingri noteikumi – nekādu kopīgu brokastu, greizsirdības scēnu, nekādu melu, mīļvārdiņu, maigošanās un pamošanās no rīta vienā gultā. Precīzāk – nekādu saistību! Šoreiz pārsteidz, ka „ļaunais” tēls ir sieviete, nevis vīrietis. Proti, tieši Emma ir tā, kas aukstasinīgi iestājas par attiecībām bez jebkādām saistībām. Tas ir kā patīkams atspaids valdošajai mačo tipa vīriešu tiražēšanai.

Ņemot vērā, ka man ne visai patīk filmas, kurās galvenās lomas tēlo Eštons Kačers (Ashton Kutcher), jo viņa izpildījumā joki šķiet pliekani vai pārspīlēti, vai pat stulbi, tad šo varu atzīt par vienu no jēdzīgākajām pēdējā laika filmām viņa izpildījumā. Emmas atveidotāja Natālija Portmena (Natalie Portman) arī šķita savā elementā. Nebūtu redzējusi viņas tēlojumu filmā „Melnais gulbis”, par ko viņa saņēma Oskaru, teiktu, ka šādas romantiskas komēdijas ir viņas ampluā. Tagada atliek secināt, ka šī aktrise spēj iznest ne vien naivas, iemīlējušās sievietes tēlus viduvējās romantiskās komēdijās, bet nospēlēt arī spēcīgas raksturlomas.

Filmas “Nekādu saistību” treileri var noskatīties šeit: http://www.imdb.com/video/imdb/vi1902549273/

Dalīties.

Atstāt Ziņu