Vārda dienu svin: Artūrs, Artis

Neaizmirsti pabarot un stiprināt savus matus!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

r teiciens: skaistums prasa upurus. Tas attiecas ne tikai uz eksperimentiem, ko veicam ar savu vizuālo tēlu, bet tas ir arī stāsts par mūsu matiem. Kā zināms, matu izskatu ietekmē kā ārējie apstākļi, piemēram, pārmērīgi ilga atrašanās tiešos saules staros, ilgstoša saskare ar sāļu vai hlorētu ūdeni, cepures nenēsāšana ziemā un ikdienas matu kopšanas rituāli – ķemmēšana, mazgāšana, žāvēšana, taisnošana, veidošana, krāsošana, balināšana, tā arī iekšēji procesi mūsu organismā, ko nosaka mūsu veselības stāvoklis un stress.

Visu šo procesu rezultātā mati var kļūt sausi, raupji, to gali var sākt šķelties. Tie zaudē savu stiprumu un spīdumu un pastāv risks, ka tie var sākt izkrist. Taču jāatceras, ka visas matu problēmas sākas to saknēs – mata sīpolā. Tieši tur mats tiek apgādāts ar visām tā augšanai nepieciešamajām vielām, tai skaitā, proteīniem, kuru sastāvā galvenokārt ir aminoskābe arginīns.

To apzinās arī Elvital, kas, atzīmējot savas darbības 40.gadadienu, radījis spēcinošu trīskāršas iedarbības matu kopšanas līdzekļu kompleksu, kurā kā būtiska sastāvdaļa iekļauts tieši arginīns. Rezultātā Arginine Resist x3 līdzekļi matus spēj kā atjaunot un pabarot, tā padarīt tos spēcīgākus. Arginīns, nonākot uz galvas ādas, uzsūcas un veicina mata folikula labāku apasiņošanu un apgādāšanu ar barības vielām, kas ļauj tam izaugt spēcīgākam un izturīgākam.

Kopumā jaunajā Elvital Arginine Resist x3 matu kopšanas līdzekļu kompleksā tiek piedāvāti trīs dažādi produkti:

 Elvital Arginine matu kopšanas līdzekļi

Vairāk informācijas par katru jauno Arginine Resist x3 produku vari atrast šeit: http://www.loreal-paris.lv/produkti/sampunsbalzams-0

 

Palutini savus matus!

Dalīties.

5 komentāru

  1. būs jāpamēģina maska. <br>Gribētos uzzināt vairāk par iespējām patiešām padarīt kuplākus plānus vai smalkus matus. Ko dara tie šampūni un maskas, ko var nopirkt veikalos? sabiezina, elektrizē? 🙂

  2. Elvital ir viens produkts spilgti rozā iepakojumā, ko pēc mazgāšanas var ieziest matos un kas veicina matu mirdzēšanu – super.

Atstāt Ziņu