Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Nauda un kaisle. Vēršiem jūnijā veiksies it visā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

ad rakstu horoskopus, tad izrakstu tabulā planētu stāvokļus un man pietiek uzmest tabulai acis, lai zinātu kas un kā. Nu, šoreiz apskatīju jūsu cipariņus un izplūdu platā un sirsnīgā smaidā. Vērsis varēs gan plūkt laurus porno biznesā, gan sērdieņu apčubināšanā, gan, es nezinu, kur vēl… varēs kaut vai taisīt sabiedrisko ēstuvju ķēdi. Viss veiksies. Nu jābūt taču arī kādai utij, bet neatrodu. Eh… latvieša sirds man sažņaudzas, ka kādam var tā iet…neskauž nemaz.

Vērsi, jūnijs ir TAVS! Jauns mēness maija beigās iepludinās enerģiju pašapziņas un naudas sektorā. Pašapziņa augs un dolāru zīmītes Vēršu acīs paliks izteiksmīgākas. Ja citām zīmēm jūnijs ir gana ‘izplūdis’ mēnesis, tad Vēršiem tas ir visnotaļ konkrēts: nauda, kas pārtop kaislē un kaisle, kas pārtop naudā. Dārgas lietas un labi draugi. Vajag vienkārši art un viss būs.

13. jūnija pilnmēness Strēlniekos izgaismos lielo naudu un ilgtermiņa līgumu lietas. Jācenšās gan lietas sakārtot pirmajā jūnija nedēļā, jo 07.06. Merkurs aiziet čučēt līdz 1. jūlijam un tad lietas visādi buksēs. Ja kaut ko lielu pērkat, tad arī pirmajā nedēļā, jo citādi jums iešķiebs brāķi ar iztecējušu lietošanas termiņu un neesošām garantijām. Ja nu kaut kas tomēr jāpērk vai līgums jāslēdz pēc 07.06., tad trīs reizes izlasiet to, kas rakstīts ar mazajiem burtiem.

Vientuļie Vērši var tagad apskatīties
uz saviem draugiem.
Mīlestība, starp citu, jums nav
tālu jāmeklē. Un mīlestība
šajā vasarā jums būs
nopietna sezonas aktualitāte.

Tālākais paliek interesanti. Nu labi, jūsu valdniece ir mīlas dieviete Venēra, tāpēc jau esat paši seksīgākie visā Zodiakā. Nu labi, Venēra tagad jums ir jūsu vispersonīgākajā sektorā un tas nozīmē, ka tagad esat ūber-seksīgi un starojoši. Bet kā tas sanāk, ka taisni Jāņu naktī Venēra pamanās jums iekāpt savā pašā iemīļotākajā vietā – uz naudas čupas ar spogulīti rokās! Jūs droši vien esat zvaigžņu bīdītājiem kādu kukuli iedevuši!

Jāņos jūs būsiet papardes zieds Nr.1. Tas bez variantiem. Jums jūlijā (14.07.) sākas fantastisks Jupitera gads, kad tas svētīs jūsu mājas, ģimeni un labsajūtu. Jau jūnijā debesjums piegādās jums fantastisku enerģiju, kas sagatavos ceļu ilgtermiņa laimei un labsajūtai.

Stāsts ir par jums un jūsu draugiem. Vientuļie Vērši var tagad apskatīties uz saviem draugiem. Mīlestība, starp citu, jums nav tālu jāmeklē. Un mīlestība šajā vasarā jums būs nopietna sezonas aktualitāte. Viss Zodiaks tagad sāk intensīvi gribēt Vēršus, kas jau tā ir deficīta prece, bet nu sākot ar jūniju… Es saku, jūs tagad varat sākt Erotu 2014/2015. Apmeklētāju būs pilna Ķīpsala un tauta peldēs pāri likteņupei kā vien mācēdama…

Principā, jūnijs ir viens no labākajiem mēnešiem šajā tūkstošgadē. Pirmkārt, tas ir lēns mēnesis. Jūs jau esat diezgan lielas bremzes, un ne jau tāpēc, ka jūs būtu kaut kā specifiski lēmēti, bet drīzāk tāpēc, ka jums patīk lietas izbaudīt. Laiks jūnijā jums pietiks it visam. Otrkārt, gaisā sāk virmot seksīga veiksmes enerģija, kas savienos jums mīlestību un pārticību. Nē, nu normāli, vai ne…

Tagad par laiku pēc Jāņiem. Jūs esat seksīgi, enerģijas pilni, gatavi kalnus gāzt utt., bet jums būs diezgan skaidrs viedoklis par to, kam-kā ir jābūt un jānotiek. Un ja nu kāds/kāda jums stāsies ceļā (ļoti nerekomendēju!), jūs varat šo nelaimīgo viegli (kā jums šķitīs) pastumt malā. Tikai pastumtais nevis pastumsies, bet aizlidos un notecēs gar sienu. Diez vai jūs apjaušat, kāds spēks būs jums un jūsu vārdiem. Arī, ja jūs kādu jūnija beigās savā aizgrābtībā un mīlestības uzplūdos apkampjat, tad klausieties, vai apkamptais vēl elpo un vai tur jau nelūzt kauli. Nopietni! Jūsu vitālā un enerģētiskā jauda līdz augustam būs pārpasaulīgi spēcīga. Citādi viss ok. Baudiet lēnām un nesteidzīgi. Un viss jums būs! Lai super-ūber jauks jums šis jūnijs un laiks pēc tam! Priekā!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu