Vārda dienu svin: Beāte, Beatrise

Mūsu mati to ir pelnījuši. Lasītājas vērtē Loreal kondicionieri

Pinterest LinkedIn Tumblr +

L’Oréal Paris pastiprinātās iedarbības kondicionieris Elvital Color-Vive Instant Miracle , ne tikai pasargā matus no kaitīgajiem faktoriem, bet pilnībā pabaro un atjauno to krāsu, tādā veidā mati ir veselāki, vieglāk kopjami un spīdīgāki.
Arī mūsu portāla lasītājas izmēģināja šo kondicionieri uz saviem matiem un nu varam lasīt viņu vērtējumu par šo produktu.

 

Laura: Pietiek ar mazu „piciņu” un mati ir zīdaini un viegli ķemmējami
Atdzīšos, ka parasti neaizraujos ar šāda tipa kondicionieru lietošanu, jo nākas bieži vien mazgāt matus no jauna. Tomēr, par cik ikdienā matus žāvēju ar fēnu, kā arī bieži izmantoju matu pannu, kas ne visai labi ietekmē matus, ir jūtama nepieciešamība pēc šādiem aizsarglīdzekļiem. Līdz šim lietoju pūšamos vai neskalojamos kondicionierus vai eļļiņas ar ko biju ļoti apmierināta.
Izmēģinājusi šo pastiprinātās iedarbības kondicionieri esmu pārsteigta, jo izmantojot pat ļoti, ļoti mazu „piciņu” šī kondicioniera efekts bija tūlītējs – mati kļuva mīksti un zīdaini. Piedevām kondicionieris ļoti viegli izskalojās un neatstāja nekādas nosēduma pēdas. Ņemot vērā, ka izmantoju tik tiešām mazu „piciņu” šī kondicioniera, domāju, ka mati tos ķemmējot ķersies tik un tā, taču kļūdījos, mati bija ļoti viegli izķemmējami. Izžāvējot tie iegūst mirdzumu un nepazaudē zīdainuma efektu. Esmu ļoti apmierināta ar šo līdzekli un tas pat pārspēja manu līdz šim lietoto izsmidzināmo kondicionieri!

Anna: Produktam ir priekš manis, ļoti specifisks aromāts – austrumniecisks
Kondicionieris savas solītās funkcijas pildīja, pēc mazgāšanas mati bija mīksti un viegli ķemmējami. Patika arī tas, ka tas uzreiz iesūcās matos, kas tādā veidā arī atviegloja produkta lietošanu. Mati ir kļuvuši nedaudz spīdīgāki, lai gan biju gaidījusi, ka būs lielāks spīduma efekts, bet pieļauju, ka tas būtu bijis lielāks, ja būtu lietojusi to kopā ar tādas pašas sērijas šampūnu.
Vienīgais mīnuss šim produktam ir tā specifiskais, austrumnieciskais aromāts, man diemžēl vairāk nepatika kā patika.
Kopumā es esmu apmierināta ar šo produktu.

Dina: Matu krāsas tonis saglabājas ilgāk kā parasti
Kondicioniera konsistence ir ļoti laba, stingra, nenotek, un vienai reizei nav nepieciešams liels daudzums. Smarža visai neitrāla, tomēr nedaudz atgādināja bērnības košļeņu smaržu vai bērnu šampūnu smaržu. Kondicioniera iedarbība ir tūlītēja, nav jāgaida 2-3 minūtes kā citiem, uzreiz ir jūtams, kā mainās matu struktūra.
Esmu ikmēneša matu krāsotāja, kas nozīmē ātru krāsas noskalošanos, taču nu jau divas nedēļas ir saglabājies spīdums un sarkanais tonis, kas citreiz atstāj rudu nokrāsu.
Galvenās izmaiņas ir ar matu galiem. Acīmredzot tie tiešām tiek aizsargāti, jo es ar katru mazgāšanas reizi mazāk lietoju matu taisnotāju, jo pēc mazgāšanas ar Loreal kondicionieri, mati vairs neiet pa gaisu, bet smuki pieguļ pārējiem.

Aiva: Mēs to tiešām esam pelnījušas!
No Elvital sērijas tieši Elvital Color produktiem ir man vispatīkamākā smarža (ja jāizvēlas ar degunu). Šis kondicionieris nebija izņēmums – vēl vakarpusē, papurinot matus, sajutu patīkamo aromātu. Superīgi!
Lietoju to kā jebkuru kondicionieri – izmazgātos, vēl mitros matos. Pēc neilga laiciņa izskaloju. Bet, jau kondicionieri iemasējot matos sajutu, ka mani mati ir mīksti un zīdaini. Un, izskalojot efekts saglabājās! Matus parasti žāvēju ar fēnu, nedaudz lietojot arī putas. Zīdaino matu sajūta turpinājās! Ir tik patīkami pieskarties matiem, un es to izmantoju – dienas laikā vairākas reizes priecājos, pieskaroties saviem matiem:)
Šo kondicionieri ieteicu arī savām draudzenēm un darba kolēģēm – mēs to esam pelnījušas!

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu