Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Motivējošā nodarbība ‘Kā sasniegt savus mērķus?’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šķiet, tikko tikai iesākās 2013.gads, bet, skat, jau pie durvīm klauvē jaunais 2014. Kāds Tev bija šis gads? Vai piepildīji to ar skaistām emocijām, prieku un gandarījumu par paveikto un sasniegto? Varbūt tomēr viss nav izdevies no tā, ko biji iecerējusi, varbūt teju neko nav izdevies sasniegt? Kādēļ tā? Kādēļ Tavi mērķi tā arī palikuši nepiepildīti?

Vai esi aizdomājusies, cik pārdomāti tavi mērķi ir uzstādīti un kas nepieciešams to sasniegšanai? Nereti skaidri zinām, ko vēlamies, taču nezinām, kā to iegūt – trūkst pārliecības par izdošanos, biedē esoši un paredzami šķēršļi, trūkst izpratnes par laika plānošanu utml.

Ja tev kļūst skaidrs, ka nevari sasniegt savu mērķi,

nemaini šo mērķi, bet gan savas darbības plānu.

/Konfūcijs/

Nodarbības mērķis: Motivēt dalībnieces apzināties – jums jau piemīt viss nepieciešamais mērķu sasniegšanā, taču dažādu apstākļu dēļ šajā dzīves brīdī nespējat pārdomāti uzstādīt mērķi, apzināties šķēršļu cēloni, to risināšanas metodes, veselīgi reaģēt uz grūtībām un palikt uzticīgas savam mērķim. Kopīgi apgūsim arī atvērtā dialoga priekšrocības, identificēsim problēmas un mācīsimies citādi reaģēt grūtās situācijās.

Nodarbības programma:

Mērķa uzstādīšana – ko es PATIESĪBĀ vēlos?

Mērķis un attiecības – kā tie saistīti? Stereotipi un vēstījumi;

Plāns, kā sapņus pārvērst mērķos;

Kāda ir tava šī brīža grūtība mērķa sasniegšanā?

Praktiski uzdevumi un mājas darbi.

Kā norit darbs: Pašrefleksija, diskusija, lomu spēles, situāciju teorētiskā un praktiskā analīze, atgriezeniskā saite.

Nodarbību vadīs Elīna Brila – sertificēta pārvērtējošā konsultante, specializējusies smilšu spēles, sapņu interpretācijas un attīstošā dialoga metodēs kā pārvērtējošās konsultēšanas „instrumentos” darbā ar dažāda rakstura psiholoģiskām grūtībām. Praktisko pieredzi guvusi darbā konsultēšanas privātpraksē „Labo Domu Pietura” ar individuālajām un pāru konsultācijām, atbalsta un interešu grupu vadīšanu.

Motivējošā nodarbība „Kā sasniegt savus mērķus?”

KAD: 30.novembrī (sestdiena) plkst.11:00 – 14:00 

KUR: SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, Skolas ielā 9 -22

DALĪBAS MAKSA: Nodarbības cena Ls 15 (21,34 EUR)
Piesakoties divatā ar draudzeni, katra maksāsiet tikai 10,50 Ls (14,94 EUR)! Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

Vietu skaits ierobežots!

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos šajā nodarbībā, spied pogu „Piesakos” vai raksti uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

Dalīties.

Atstāt Ziņu