Vārda dienu svin: Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Mitrinošā make-up bāze. Kas tā ir?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Iespējams liela daļa no jums nebūs neko dzirdējušas par mitrinošām make-up bāzēm, vai arī būs dzirdējušas kaut ko pavisam nedaudz un nezinās īsti, kāpēc lieto šādu bāzi. Nedaudz pastāstīšu par bāzēm un kam tās domātas.

Make-up bāze ir vieglas tekstūras līdzeklis, kas mitrina seju pirms tonālā krēma uzklāšanas. To var lietot arī krēma vietā, taču, ja ir sausa sejas āda, vajadzētu lietot sākumā nedaudz sejas krēma un pēc tam klāt pa virsu šo bāzi.

Bāzes tiek lietotas vairāk profesionālajos grimos, taču jāpiebilst, ka ne visi speciālisti izvēlas lietot šo bāzi.

Bāzes uzdevums ir izlīdzināt sejas toni un veidot noturīgāku grimu. Tā kā bāzes ir dažādās krāsās un katra ir domāta savam mērķim, tad ļoti labi šādas bāzes ir lietot fotosesijās, kā arī vakara grimam, utt.

Bezkrāsainā bāze – domāta visiem ādas tipiem. Lieto, lai izlīdzinātu sejas toni un veidotu noturīgāku grimu.

Zaļā bāze – likvidē apsārtumus. Domāta gan sārtu vaigu likvidēšanai, gan sejas kapilāru apslēpšanai.

Karameļu bāze – tumšākai sejas ādai piešķir vieglu starojumu.

Dzeltenā bāze – padara tumšu ādas toni gaišāku. Labi notušē kādus izteiktākus pigmentus uz sejas un izlīdzina lillā toņa lokus zem acīm.

Lillā bāze – izgaišina dzeltenīgāku sejas ādas toni. Labi notušē dzeltenīgos lokus zem acīm.

Zilā bāze – izgaišina un izlīdzina sejas ādas toni. Domāta vairāk iedegušai ādai, ja tā ir jāzgaišina.

Rozā bāze – atsvaidzina sejas toni.

 

Bāzes var jaukt arī ar tonālo krēmu, tā padarot tos mazliet šķidrākus, ja liekas, ka ir par biezu, vai arī vairāk pielīdzināt tonālo krēmu sejas tonim. Šīs sejas bāzes nebūt nenomaskē uzreiz visas nepilnības.

Šīs bāzes izlīdzina sejas toni un nepilnības, taču, ja ir kādas pūtītes, defekti, vai loki zem acīm, tos tāpat vēl pēc tam ir jāapslēpj ar maskējošiem korektoriem.

Bezkrāsaino bāzi ir iespējams lietot arī dienas krēma vietā, lai izlīdzinātu sejas toni. Šai bāzei nebūt nevajag klāt noteikti pa virsu tonālo krēmu. Ja ikdienā tiek lietots kāds minerālpūderis, nevis tonālais krēms, šī bāze ļoti labi izlīdzinās sejas toni.

Savukārt krāsainās bāzes jālieto tikai tad, ja tiek lietots tonālais krēms.

Ir daudz un dažādu firmu make-up bāzes, jāatrod tikai sev visatbilstošākā.

Šādas bāzes iespējams iegādāties veikalā „Peoetica” (http://www.poetica.lv), veikalā Kroylan (http://www.kryolan.lv), pasūtīt Oriflame http://lv.oriflame.com kā arī citos dekoratīvās kosmētikas veikalos un katalogos.

 

Individuālām make-up konsultācijām:
Kristīne Grecka, vizāžiste
kristine.grecka@inbox.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu