Vārda dienu svin: Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Mišela Obama- Amerikas pirmā lēdija

Pinterest LinkedIn Tumblr +

īs nedēļas notikums numur viens, protams, ir ASV prezidenta vēlēšanas, kurām sekoja līdzi teju visa pasaule. Uzvaras laurus atkārtoti plūca pašreizējais Amerikas prezidents Baraks Obama. Lielu lomu šajā vēlēšanu kampaņā un Obamas uzvarā bija arī viņa sievai- Mišelai. Taisnība vien ir teicienam, ka aiz katra spēcīga vīrieša stāvvēl spēcīgāka sieviete.”

Baraks Obama savā uzvaras runā veltīja savai sievai šādus pateicības vārdus: „Un es nebūtu tas, kas šobrīd esmu, bez sievietes, kura piekrita ar mani precēties pirms 20 gadiem. Teikšu atklāti: Mišela, es tevi vēl nekad neesmu tik stipri mīlējis kā šobrīd. Esmu lepns, noraugoties, kā Amerika tevī iemīlas. Saša un Malija (Obamu meitas-red), jūs mūsu visu acu priekšā kļūstat par divām spēcīgām, gudrām un skaistām jaunām sievietēm, gluži kā jūsu mamma.”

Pateicība sievai runā nav vien skaists un emocionāls žests, Obamam patiesi daļēji par uzvaru jāpasakās ne vien kampaņas organizatoru komandai, bet arī Mišelas veikumam. Piemēram, septembra sākumā ASV pirmā lēdija pārsteidza ar runu, par kuru politikas komentētāji teica – „ar šo runu viņa atvērusi vēlētāju sirdis Obamam.” Runa bija emocionāla, taču nesamākslota, un ļāva daudziem amerikāņiem sajust emocionālu saikni ar ASV prezidenta ģimeni. Mišela Obama nebaidījās lietot vārdu „mīlestība”, kas politikā ir reti sastopams. Runu angļu valodā noklausīties vari šeit>>.

Iepriekšējo četru prezidentūras gadu laikā Mišela Obama medijos visvairāk tika pieminēta viņas garderobes dēļ. Amerikāņi lepojās, ka nu viņiem atkal ir valsts pirmā lēdija- stila ikona. Daudzviet Obamas kundze tika salīdzināta pat ar Džekiju Kenediju. Izdotas pat grāmatas ar attēliem, kuros redzama Mišela Obama dažādos tērpos. Viņas stila izjūtai veltītas arī vairākas interneta vietnes, piemēram, šī>>>.
Sajūsmu par pirmās lēdijas ģērbšanos stilu izraisa ne jau dārgi un izsmalcināti tērpi, bet tieši spēja kombinēt arī vidusmēra amerikānim pieejamas lietas ar zīmolu un dizaineru apģērbiem, spēlēšanās ar aksesuāriem un spēja būt vienkāršai.

Otra prezidenta kundzes aizraušanās ir veselīga dzīvesveida popularizēšana. Viņa redzama sportojot, piedaloties pasākumos, kas propagandē fiziskas aktivitātes, veselīgu uzturu utt. Pirmā lēdija pie Baltā nama pat ierīkojusi sakņu dārzu.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu