Vārda dienu svin: Jūlijs, Ainis

Mīlestība lielā pilsētā 2

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Krievijā tapušās komēdijas stāsts ir par trīs draugu piedzīvojumiem, kuros viņi iekuļas kāda šokējoša pareģojuma dēļ: kurš pirmais pārgulēs ar sievieti, kļūs par tēvu. Pārējie divi pie bērniem varēs tik ttikai pēc 20 gadiem! Komēdijas pirmizrāde Rīgā 12.martā kinoteātrī Cinamon.

Filmā sākas viss ar to, ka Igors uzaicina ciemos Saunu un Artjomu ar mīļotajām uz sava tēva rančo.  Draugi varēs atpūsties, bet Igors beidzot plāno iepazīstināt savu draudzeni Nastju ar vecākiem. Lidojot uz turieni, draugi lidmašīnā iepazīstas ar pārīti amerikāņu, kuri pastāsta par kādu klosteri, kas atrodas tieši tajā pilsētā, uz kuru dodas galvenie varoņi. Tā esot svēta vietam, kas palīdz pret neauglību. Igors, Artjems un Sauns ir vienisprātis – par tēviem viņi vēl nav gatavi kļūt. Tomēr ekskursijā uz klosteri tik un tā visi aizbrauc. Neraugoties uz brīdinājumiem, draugi pieskaras svētajai vietai un tagad viņi ir nolemti – nākošajā dzimumakta laikā tiks ieņemts bērns. Vai ir vērts ticēt tādiem pareģojumiem? Kaut gan draugi tam īsti netic, katram gadījumam viņi nolemj uz kādu laiku atturēties no seksa. Taču meitenes, uzzinot puišu dīvainās uzvedības iemeslu, apvainojas un aizbrauc.

Puiši nolemj atlikušās dienas rančo pavadīt jautri, bet viņiem parādās Svētais Valentīns. Viņš dusmojas par to, ka draugi nav izmantojuši šādu svētību un nav mēģinājuši tikt pie bērna. Tādēļ Svētais Valentīns visiem trim uzliek lāstu: pirmais no trim draugiem, kas pārgulēs ar sievieti, kļūs par tēvu uzreiz, taču pārējiem diviem pie bērnie mbūs iespējams tikt tikai pēc 20 gadiem. Šādu notikumu pavērsienu neviens no draugiem negaidīja. Nu pēkšņi visi trīs ir gatavi kļūt par tēviem. Piedzīvojumi var sākties…

 

Vairāk par aktieriem un filmas veidotājiem var izlasīt te- http://www.loveinthecity.ru/creators.html

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu