Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Mežāžiem maijs solās būt dziedinošs un gaišs laiks

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

prīlis pamatīgi trāpīja pa kardinālajām zīmēm (Auniem, Vēžiem, Svariem un Mežāžiem). Un, šķiet, Mežāžus tas izpurināja visvairāk. Mežāži ir saprātīgi miera mikas, kas visu cenšas tvert gana racionāli. Tā kā vienīgais racionālais aprīlī bija ‘mātes’ vārdu pielietojums, Mežāžiem šis mēnesis nebija no tiem vieglākajiem.

Daudzi Mežāži reportē drastiskas izmaiņas darbā, citi – veselības sašūpošanos. Nu ko, varu mierināt, destrukcijas laiks iet uz beigām. Maijs sākas 29. aprīlī ar fantastisku jauno mēnesi un vienlaikus arī saules aptumsumu Vēršos, bet Vērši ir jūsu vismīļākie kolēģi.

Šis jaunais mēness ir tik lielisks, ka to pat grūti aprakstīt. To svēta varenais Jupiters, kuru daudzkārt pastiprina Laimes rats. Sakritība? Drīzāk tur debesīs zvaigžņu bīdītāji ir ieraudzījuši to, ko sadarījuši šajā pavasarī, un tagad steidz sūtīt uz Zemi to labāko, kas viņiem ir. Un Mežāžiem šis būs līksms mēnesis, ļoti jauneklīgs, jo jauns mēnesis jums ir bērnu, prieka, azarta un romantikas sektorā. Tā ir ļoti dziedinoša un gaiša enerģija. Un tā kā jauns mēness sakrīt ar saules aptumsumu, tad šī enerģija būs 5x spēcīgāka kā parasti. Es saku, viņi tur augšā jūtas vainīgi par sadarīto.

Sakustēsies tie darba jautājumi,
kas bija apstājušies/izjukuši.
Katrā ziņā, jums iemīļotais
darba/karjeras/misijas
sektors tagad saņems
kārtīgu enerģijas devu.

Jo tālāk mēnesī, jo enerģijas paliks ‘sociālākas’. Pilnmēness 14.05. arī ir neparasts, jo tas ir nopietnības pilnmēness. Samērā dramatisks, bet pareizs un gaišs. Kaut kas nāks gaismā un tas būs saistīts ar jūsu draugiem un jūsu sapņiem. Un dīvainā kārtā, tam būs ilgstošas sekas, pat varbūt uz visiem laikiem. Atkārtoju, tā lieta būs laba, jo to svēta Jupiters un Saturns. Kas ir tā lieta, grūti pagaidām pateikt, bet tā pilnīgi noteikti ir saistīta ar sociālām aktivitātēm un būs ar teatrāliem elementiem (publiskas apņemšanās, zvēresti, bildināšanas, atvainošanās, apsolījumi uz mūžu utt.). Dīvainā kārtā šiem teatrālajiem paziņojumiem labāk ir noticēt, nekā nenoticēt, jo tie būs patiesi. Ja tie nebūs patiesi, meli gaismā nāks ar zibens ātrumu, praktiski uzreiz. Tā kā jūs esat drošā situācijā un atbalsts jums ir jūsu paši tuvākie cilvēki un jūsu ģimene.

Par ģimeni. Jau 03.05. mīlas dieviete Venēra iesoļo jums burvīgā sektorā – jūsu ģimenes un emocionālās labklājības sektorā. Ja aprīlis jūs ir papluinījis, atļaujiet sevi mīlēt. Tagad jūsu ģimene parādīs to, kas ir īsta ģimene un dzīvesdraugi parādīs, kas ir patiesi un īsti dzīvesdraugi. Un netēlojiet varoņus, bet atļaujaties lietas saņemt tāpat vien, jo esat tiešām daudz cilvēkiem devuši (un turpināsiet dot). Tagad ir viegls laiks, kuru varētu nosaukt par Mežāžu sanatoriju.

Ir viena tāda Mežāžu kategorija, kuriem aprīlis bija ‘krutākais mēnesis mūžā’. Tie ir Mežāži – kosmonauti. Viņi februārī-martā uzlidoja trakā priekā augstu debesīs un tagad var droši nolaisties uz zemes, jo tagad ir droši. Viņus aprīlis itkā nemaz nav skāris. Skāra gan, tikai jums palaimējās to uz savas personīgās ādas nesajust, bet apstieties apkārt… drupas vien. Bet atkārtoju, tagad nolaisties uz zemes ir droši.

Sāku jau stāstīt par Venēru, kas ir maija mēneša galvenais spīdeklis. Sāksim jau ar to, ka ir Vēršu laiks un Venēra ir Vēršu patronese. Tālāk mīlas dieviete ieiet Aunos, bet tur ir tā vieta, kur viņa 1x gadā uzlādē baterijas. Un vēl tā nostāsies opozīcijā vīrišķajam Marsam (vīrišķais pret sievišķo) 10.-12.05. Un vēl! 15.-16.05. Venēra savienojas ar Urānu. Un tā jau ir venēriska eksplozija (arī notiek 1x gadā). Šogad Venēras eksplozija būs grandioza, jo viņa būs svaigi kā uztankojusies. Nereāla gaisma, pārsteigumi, siltums ieplūdīs jūsu ģimenēs, mājokļos un jūsu emocionālajā labklājībā. Tādu siltumu nebūsiet sen jutuši. Faktiski tur būs svētlaimes elementi un vēl tas ies kopā ar tām dramatiskajām, teatrālajām un vienlaikus pilnīgi nopietnajām lietām. Gaisā ož pēc kaut kā ļoti, ļoti interesanta un neparasta, kas liks ne vienai vien jaukajai Mežāžu sirsniņai izkust.

Ap 20. maiju mostas Marss. Mežāžiem tā ir laba ziņa, jo sakustēsies tie darba jautājumi, kas bija apstājušies/izjukuši. Katrā ziņā, jums iemīļotais darba/karjeras/misijas sektors tagad saņems kārtīgu enerģijas devu. Tālāk jau sākas sakarīgs laiks, jo Saule ieiet jūsu veselības un rutīnas mājā (22.05.). Lietas t.sk. veselība vienkārsi sāks kārtoties un stāties savās jaunajās vietās. Kapēc jaunajās? Mežāži sāks iekārtoties, pārkārtoties, pielāgoties jaunajām situācijām, kas pa lielām šaibām būs labākas par iepriekšējām.

Lai jums bezgala jautrs un mīlīgs šis lieliskais maijs. Gribētos zināt, kas jums atgadīsies tajā maija vidū ar tiem Venēras/Urāna trikiem un teatrālajiem uzvedumiem. Padalīsieties un iepriecināsiet pārējo Zodiaku, labi? Lai jautri un bagāti! Priekā!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

1 komentārs

  1. Mežāzīte on

    Andis Geste!Cepuri nost!Kaut kas jauns visā horoskopu aprakstu veidošanas vēsturē!Lasot šos horoskopus gribas smieties un raudāt reizē…no sajūsmas par rakstītāja stilu -PERFEKTS! <br>Sakarīgais un seksīgais (A. Geste) – Mežāzis

Atstāt Ziņu