Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Mežāžiem jūnijs- ģimenes mēnesis

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

ežāžiem jūnijs ir tehniski samērā viegls mēnesis. Pamata notis būs: veselība, dzimta/radi, prieks.

Jauns mēness maija beigās ienesīs Mežāžos svaigu un vieglu enerģiju vitalitātes, veselības un ikdienas soļa sektorā. Tas ir samērā jauki, ņemot vērā, ka ir vasara. Šī enerģija ieplūdīs arī Mežāžu iekšpasaulē un rezultēsies pilnmēnesī, kas notiks jūsu kaimiņu zīmē – Strēlniekos (13.06.). Interesanti piezīmēt, ka ‘kaimiņu’ pilnmēneši bieži ir tādi aktīvi un nes sev līdz daudzas dīvainas atklāsmes. Piefiksējiet tās, noderēs!

Jūnijs ir neparasti mierīgs un mīlīgs mēnesis un jūsu atklāsmes būs pamatā par tēmu, kas ir jūsu galvenās vērtības dzīvē. Jūnijā valdīs viena samērā klusa, bet fantastiska enerģija, kuru nodrošinās Jupiters, Saturns un Kairons. Šī enerģija aicinās jūs tikties ar radiem, īpaši brāļiem/māsām, kā arī kaimiņiem un kolēģiem, draugiem un vistuvākajiem jums cilvēkiem.

Šī ir ļoti dziedējoša un pacilājoša enerģija. Tas būs tā, ka vienkārši velk pie cilvēka/cilvēkiem. Un te nu ir iespēja apskatīties, vai pēkšņi šie cilvēki un šī komunikācija nav tas pats galvenais dzīvē. Varbūt ir, bet varbūt nav..

Tikšanās ar savu primāro ģimeni
(vecāki, brāļi/māsas),
braukšana uz dzimtas mājām utt.
būs īpaši svētīta jūnijā.

Jūnijs jums būs lēns mēnesis. Tas tā kā kūrortā, kur neviens nesteidzas. Un kāpēc gan steigties, ja jau ir veselības mēnesis ar patīkamo komunikāciju. Ir viena uts jums. Marss jums ļoti aktīvs, ņemas pa jūsu darba/karjeras sektoru. Nu tas tā, itkā jūs būtu paņēmuši uz kūrortu līdzi mobilo telefonu, kurš ik pa brīdim iezvanās. Nu, varat celt to telefonu, varat necelt. Kaut gan labāk ir celt, jo jums nākotnes/laimes vārti ir darba sektorā un tas nozīmē, ka laime/nākotne jums darbā.

Un te nu mēs nonākam pie jautājuma par vērtībām dzīvē. No vienas puses darbs/karjera, no otras puses draugi, radi, tuvākie. Hehehe… jūnija pēdējā dekādē, kad pie šprices nāk Vēži (jūsu pretējā zīme), tieši jūsu tuvākie nāks un klauvēsies tipa: „Aļo! Es arī te esmu!” (tas gadījumā, ja būsiet aizrāvušies ar savām darba lietām).

Mēneša beigās ir trīs klaji riebīgas dienas: 25.,26.,27.06. Tās ir ļoti labas lai sarunātu tuvākajiem nejaucības ar rupjības elementiem, ko vēlāk nāktos ilgi nožēlot. Šajās dienās arī neko dižu nevajadzētu plānot, jo ir neaspektēts labvēlis Jupiters. 26. jūnijs varētu vispār pretendēt uz gada ne-dienu. Bet galvenais, ka šīs nedienas izpeldēs pilnīgi kā no zila gaisa, bet tam ir sava loģika. Mežāzis būs Jāņos pārtempis jēgu, dvēsele atvērsies un pārējie dabūs dzirdēt to, ko Mežāži slēpj. Un Mežāži, kā partizāni, slēpj daudz ko. Bet nu uzskatīsim, ka šīs nedienas ir zināmi pipariņi citādi visnotaļ saldajam jūnijam.

Jūnijā Mežāžiem būs kaut kādas darīšanas ar saviem asinsradiniekiem. Kaut kas no pagātnes, bet tas būs patīkami. Tas tā kā aizbraukt uz radinieku/dzimtas salidojumu.

Jūnijs, kā jau teicu, būs ļoti lēns mēnesis un tas Mežāžiem būs pagātnes mēnesis. Sauciet kā gribat: dzimtas mēnesis, radinieku mēnesis, ģimenes mēnesis. Katrā ziņā tikšanās ar savu primāro ģimeni (vecāki, brāļi/māsas), braukšana uz dzimtas mājām utt. būs īpaši svētīta jūnijā. Man grūti teikt, kas tur notiks, bet kā jau minēju – tas būs jautājums par pamatvērtībām un dziļām/niansētām sajūtām. Nejauciet šīs lēnās/niansētās sajūtas ar garlaicību!

Jūlijs jau būs pavisam citāds. Tur jūs no Strēlniekiem dabūsiet Laimes putnu ar lietošanas instrukcijām. Strēlnieki gan būs priecīgi no tā tikt vaļā, jo nav jau viegli, kad piepildās VISAS vēlēšanās. Par jums esmu šajā jautājumā drošs, jūs savu nepalaidīsiet garām. Jo jūs taču esat varenie Mežāži, vai ne? Lai jums niansēts un mīlīgs jūnijs! Līgo!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu